Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Still loving you

Wieczorna rozmowa przy herbacie z cytryną

Polecane posty

Wiedziałam, że się domyślicie, że to ja:) Właśnie senność mija na szczęście, więc może jakiś film nocą obejrzę. Weszłam na czat nie wiem po co:O Już mi niedobrze od tych matołków:O Tak tak Agent jest taki kolor jak amarant bardzo piekny zreszta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, gdziebyśmy się mieli kłócić, nie ma takiej opcji :D No własnie nie wiem gdzie nasze dziewczyny, sami dyżurjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, jestem pewien, że coś takiego oglądałem, ale nie mogę sobie przypomnieć co to było . Będę jeszcze myślał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sobie powoli wiodę swoje życie, trochę jestem uziemiony, bo jak wcześniej pisałem od dłuższego czasu latam po lekarzach, ostatnio robiłem CT i teraz czekam własnie na wizytę u larybgologa, żeby to skonsultować. A teraz m.in. żrę się na temacie o zwiazkach partnerskich heh A u Ciebie jak ze zdrówkiem :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, to latanie po lekarzach jest okropne Od dziecka nienawidzilam wizyt w szpitalach i przychodniach... Ale no coz, tzeba dbac o zdrowie :) U mnie wszystko ok, bylam u laryngoroga, czysczenie ucha mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie cierpię chodzenia do lekarza, od dziecka tak mam. No i nie znoszę igieł ... nie żeby to bolało, ale nie znoszę jak ktoś narusza moje ciało hehe :D Ale żołnierzowi to i bagnety nie straszne, co :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agencie, byłam na Twoim linku. No ja to nie mam nerwów czytać co te prymitywy tam wypisują. A wiesz Still, że prawa-tywa to też się tam wykłóca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Madziulek witam ponownie. Ja mam tę siłę, bo znam osoby o odmiennej orientacji i uważam za niezwykle krzywdzące traktowanie ich w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę. Przecież to tacy sami ludzie jak my. No i niby mamy w Pl demokrację i równouprawnienie i wszystko!? Guzik prawda! Homofoby na każdym kroku... :-( a jeszcze jak się kogoś tak lepiej zna osobiście, to dopiero jest przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja znam osobiście i jest to normalna wartościowa osoba, jakich mało - i z niczym sie nie obnosi,a raczej ukrywa. Wiedzie normalne życie. To jest smutne. Zwłaszcza w moim regionie ludzie mają papkę z mózgu :/ Jak tam papierowa robota, skończyłaś :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem za nią - uczy angielskiego :) Mam nadzieję, że się nie obrazisz Madziulka, ale Still czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja ćwiczę język oglądając House M.D. i Grey's Anatomy :D Niby tak jest, ze bez ang ani rusz, ale jak np pojechałem na wymianę do Wenecji, to zapamiętałem sformułowanie "parla ingleso", ale na nic mi się to zdało, bo nikt nie znał ang, tylko sam włoski heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×