Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Still loving you

Wieczorna rozmowa przy herbacie z cytryną

Polecane posty

Ten film zamierzam obejrzeć drugi raz, miał taki niesamowity klimat, no i te widooki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam kochani:* Still jak lubisz to wrzucaj jej:D Co pijecie? Ja znowu kisiel:D Myślę, że faktycznie mogę zapytać, w sumie ja mam weekendy wolne, on nie każdy, więc może faktycznie lepiej od razu coś ustalić... Tylko, że do przyszłego weekendu jeszcze tydzień, przecież on ma też swoje życie i tu się zaczyna - żeby mu przypadkiem nie zacząć włazić w życie z buciorami:O Jestem pojebana:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To piękny utwór, ja Scoprpionsów lubię "Send me an angel':) Still posłuchaj sobie:) Agent - tak to fakt, tamte rejony to niesamowity klimat, wiem, bo byłam:) Zresztą Ty chyba jesteś z okolic, czy coś pomyliłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tyle herbat dziś wypiłem, że mi naprawdę starczy - ja chce dziś jeszcze pospać :D A co do tego wchodzenia z buciorami, to myślę,że to do końca tak nie jest. Jeśli będziesz w jego, życiu to dlatego, że on Cię do siebie dopuści. Tak samo jak Ty jego. Oboje jesteście dorośli i będziecie świadomi tego jak daleko pozwolicie sobie nawzajem wejść w swoje życie. Nie bój się, że wejdziesz z buciorami w jego życie - warto tak na zapas się zamartwiać? PS. Geniaaaalna melodia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No można tak powiedzieć,że to moje rejony, moje województwo, a do bram Bieszczadów, czyli Sanoka już mam niedaleko, a stamtąd już droga prosta na połoniny its. To moje ukochane góry, trochę czasu tam spędziłem :) Byłyście może na zaporze solińskiej? Bajeczny rejon ;) Od razu się kojarzy piosenka "zielone wzgórza nad soliną"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agent o której piosence mówisz?:) Dzięki za pocieszenie, dobrze, że jesteś taki mądry:) Z drugiej strony muszę coś ze sobą zrobić, bo kiedyś to poczucie winy mnie zabije:O W ogóle najśmieszniejsze, że ten właśnie kolega od romansu kiedyś powiedział, że "co wy kobiety macie z tym narzucaniem się? narzucasz sie, bo pierwsza napisałaś na gg?":D Haha Still coś Ty taka nieaktywna:P Pomóżcie mi sformułować jakiegoś względnego sms do niego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agent Solinę i Bieszczady mam zaliczone, Niedzicę też, tj Zalew Czorsztyński, coś pięknego. W Beskidzie Niskim też byłam:) A muzyka Lorenca jest dobra, ale nie jest to jeszcze Hans Zimmer:P Co nie zmienia faktu, że utalentowany kompozytor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie Bandyty, to myślę przede wszystkim o Tańcu Eleny http://www.youtube.com/watch?v=rvI_EsGZtZc Ehh, czyste bałkany ( tak w ogóle to fajne tereny, europejska dzicz, no może bez Grecji i Chorwacji ;)) A tam mądry, lubię po prostu tę tematykę ;) Głupia jest ta cała idea z narzucaniem - w takim wypadku, nikt do nikogo by nie mógł się odezwać, bo wyszłoby na to, że to narzucanie ... i wówczas mamy impas. to niepoważne. Każdy ma prawo do inicjatywy, zresztą mamy XXI wiek a nie średniowiecze, nie :D? Oooo, Stil, już zmykasz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość higorynim
Herbatka z cytryna jest bardzo nie zdrowa! Cytryna z teiną tworzy jakieś szkodliwe związki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilla25 - wszsytkiego najlepszego, a zwłaszcza tego, by przyszłe urodziny nie były spędzane samotnie !! :) Lilka, a co do sms, to zapytaj wprost, czy ma jakieś plany na przyszły weekend ... bo Ty nie masz i może wspólnie je sobie jakoś ułożycie ;> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, a co do Hansa Zimmera, to dobrze, że o nim wspomniałaś, tak mnie naszło na Now We Are Free z Gladiatora. Uwielbiam ten film i muzykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^melka^^
a wiecie że jutro piątek...13go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilla25 - spędzasz je sama, bo tak chciałaś, czy może nie miałaś z kim? Ja w sumie nie przykładam do urodzin wielkiej wagi, no ale ja to ja, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×