Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Still loving you

Wieczorna rozmowa przy herbacie z cytryną

Polecane posty

moje ostatnie wspomnienie z koledy... mialam byc swiadkiem na biezmowaniu u kolezanki.wiec spotkanie z ksiedzem bla bla bla...wpadam spozniona i slysze jak koelzanka mowi ksiedzu kto bedzie jej swiadkowal,konczac swoja wypowiedz :no ksiadz przeciez ja na pewno zna..na co ksiadz: a znam..znammm. w zeszlym roku na koledzie udawala ze jej nie ma w domu i ksiedza nie wpuscila.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam nie dramatyzuj, jest jeszcze wcześno i nie wszyscy się zeszli heh hej Madziulek, a ja właśnie skończyłem pomagać przy szarlotce - ostatnio rodzinka dostała bzika na jej punkcie, a teraz czekam na konkurs lotów narciarskich, po południu drugi konkurs - także mam sportowa niedzielę z lataniem :D w nocy znowu spadł śnieg, miasto zasypane, ale chyba dziś nie ma szans na spacer, bo wciąż mocno boli mnie gardło:( a Ty co dziś robisz? Idziesz na pole wyszaleć się z synkiem? Od razu zaznaczam - u mniew regionie mówi się pole, a nie dwór, to by było dość dziwne, heh :D no i tak mi teraz mija czas ze skokami i herbatka z miodem cytryną i kardamonem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lilka :) Jak spędzasz dzień? Też Cię zasypało? bo u mnie prawdziiiwa ziima :D PS.: Kiedyś usłyszałem od znajomej, że facet nie musi być przystojny, grunt żeby zarabiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zasypało, jest mała warstewka śniegu, na szczęście. Jest tylko -1. No a np czasem hołduje założeniu z filmu "Testosteron" - 'Wszędzie tylko ten orgazm i orgazm, ważne, że na życie zarobił":D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) U mnie też biało! Niezbyt zimno więc przyjemna taka zima! Ja dziś planuję leniwą niedzielę, męża wyślę z synkiem na zimowe szaleństwo a do mnie siostra przyjdzie na pogaduchy :-D Sprytna jestem, co nie? ;-) Agencie, też uwielbiam szarlotkę! To miło, że udzielasz się w kuchni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Lilka,to hasełko też jest dobre, testosteron chyba z dwa razy oglądałem, ale jeszcze kiedyś będę musiał go odświeżyć. A ja wciąż mam jeszcze zaległe Lejdis, warto to w ogóle oglądać? Noo Madzulek, baaardzo sprytnie,a co, należy Ci się mała chwila tylko dla siebie, heh :D No własnie, to są moje ulubione wypieki, szarlotka i ciasto marchewkowe. Wiele w kuchni nie robię, ale to co robię, to się staram zrobić perfekcyjnie, heh, bo to nie tylko musi smakować, to musi też ładnie wyglądać - wygląd to połowa smaku :D Poza tym, kuchnia to moje ulubione miejsce w domu, bo tam zawsze toczy się życie, zawsze sie coś dzieje, jest swoiste ciepło. Dlatego w swoim domu, mieszkaniu, jak się kiedyś dorobię, chciałbym mieć kuchnię połączoną z salonem i jadalnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniegu niedużo, zima łagodna Agencie film wczoraj był średni i nieciekawy, cały czas rozmawiali o sprzedaży domu rodzinnego i majątku miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, mmhmhmm murzynek też fajnie :D a mi dziś dzień mija głównie pod znakiem szałwii, zamiast herbaty z cytryną heh. Ale gardło mnie już boli coraz mniej, także warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taki okres, że teraz wszystkich łapie, u mnie w domu teraz zaczyna się epidemia. Mam takie pytanie, dawno jesteś na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie zauważyłem ten temat, zanim mi jeszcze napisałaś. Wkurza mnie taka sytuacja. Ktoś nie robi nic pożytecznego, a wpada tylko żeby komuś dokopać. No żal. Kompleksy albo frustracje, bo trudno to inaczej tłumaczyć. Ty masz swój topic, nawet konto, a to zero potrafi tylko krytykować, także się nie przejmuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Still, nie przejmuj się! Poziom olegos to dno. Już się zresztą przedstawił/a. My się przecież nie damy! A niech sobie zazdrości! Buziaczki dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ślicznotka, fajnie, fajnie,a co ciekawego czytasz ? U mnie też biaaało, wszystko zasypane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie też biało! Korzystamy ze śniegu ile się da :-D Szkoda tylko, że nadal tak szybko robi się ciemno :-( i dzień wydaje się taki krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hej robaczki! :-D Jak Wam mija tydzień? Chyba pracowicie bo nie zaglądacie tutaj :-( a ja sobie właśnie buszuję po necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×