Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Still loving you

Wieczorna rozmowa przy herbacie z cytryną

Polecane posty

No to jest piękne, fascynyje mnie latanie. Stąd zaintersowanie samolotami, skokami narciarskimi. Czasem mi się nawet śni, że latam i tak fajnie z góry wszystko widzę jak ptak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do latania, to na mojej uczelni był kapitan Wrona, a ja sobie to przegapiłem ;( Jak Ci mija wieczorek? Coś oglądasz, słuchasz, pijesz :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja walczę w tym drugim wątku, ale no cóż, ta wojna jest przegrana, heh, tam się nie da przegadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczki! Opuszczam Was już dzisiaj. Mam jutro tą wizytę duszpasterską, muszę się przygotować ;-) Dobranoc! Pchły na noc :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak tam mija dzionek? Ja dziś przebudziłem się ok 4, na zewnątrz mega zamieć, a jak już wstałem rano, to wszędzie fest biaaało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nikogo nie ma :( Wpadnę wieczorkiem, miłego;) PS. Obecność wszystkich obowiązkowa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam na tv kultura film Pewnego lata, lubię obyczajówki, przypomniała mi się książka Imperium słońca , o Jimie , który kochał samoloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tvp kultura lub zone europa są czasem bardzo fajne filmy, często niekomercyjne,a bardzo ciekawe ;) A ja w tym czasie oglądałem na Kino Polska - Nad Niemnem, nie wiem już który raz, nie zliczę, ale lubię stare polskie filmy ;) Zasiadam właśnie do herbatki z cytryną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś trochę choruję, znowu mnie boli gardło, to już któryś raz w tak krótkim przedziale czasu. Tylko raz dziś wyszedłem w domu (brr, ale zimno), żeby kupić jakieś tabletki. Najgorzej jest jak się rano wstaje i czuję jakbym miał pinezki w gardle. Wczoraj jeszcze się trochę poużerałem na tym wątku o związkach, heh, już miałem dość i poszedłem na końcówkę "Zielonej mili". Uwielbiam ten film, podobnie jak i Skazani na Shawshank. A Ty dziś coś oglądasz, słuchasz? PS. Ja dziś zacząłem czytać "11 minut", mam nadzieję, że tym razem skończę, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratowniczka_medyczna, jak spędzasz zimowy wieczór? No chyba że u Ciebie nie jest zimowo. Bo w tym sezonie to trochę dziwnie jest z tą zimą - niby jest, ale jej nie ma heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest zimowo..nawet w ciagu dnia nie jest zimno(wiczorki tylko chlodne)nie ma sniegu(z czegos ie bardzo bardzo ciesze ) bo w uk snieg oznacza to ze nie da sie chodzic po chodnikach(nie sypia piachem ani sola..;/) duzo sklepow jest zamknietych ..ogolenie paraliz. snieg to uwielbiam ale w gorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Obecna! :-) Ksiądz "zaliczony". Czuje jednak pewien niesmak bo mój synek był bardzo niegrzeczny i było mi wstyd... Aż głupio się przyznać, ale dostał jakiejś takiej głupawki i nie mogłam go opanować. Wzięłam go więc w obroty, wyszalał się na śniegu jak zwierzak i teraz już tak słodko śpi 😴 że po cichu i tak już mu wybaczyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Masziulek, zapewniam Cię,że ksiądz już na pewno w niejednym domu był i niejedno widział, heh,także on to już wlicza do dodatkowych atrakcji podczas kolędowania ;) No masz to już za sobą i teraz tylko czas dla rodziny i dla siebie samej ;) Miłego wieczorka, zmykam, bo mam gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×