Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Still loving you

Wieczorna rozmowa przy herbacie z cytryną

Polecane posty

Agencie... dużo by pisać... wiesz jak to jest, niby zwykły dzień, ale jednak nie do końca ;-) Sama, bo nie można mieć wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo miło się słucha :) jejku czy u Ciebie (gdzies tammmm ;) ) też tak wieje? u mnie to nawet błyska się! Hit sezonu burza w styczniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burza? Szok heh. Ktoś się wkurzył ta u góry, że się plan sypnął ... wszak zima miała być. U mnie w Rzeszowie jest dziś nawet spokojnie - i śnieg też nie ma. Ale jak się zerwie wiatr, to też jest ostro, zwłaszcza na zaporze. Staram się wówczas jakoś inaczej przejść miasto heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz taką muzykę, czy po prostu tak na wieczór Cię naszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Łodzi też śniegu nie ma :) deszcz.. o tak ten to jest :) ten ostatni kawałek genialny! Zimmera uwielbiam :) hmmm od pewnego czasu kształcę się po innymi kierunkami muzycznymi ;-) a poważnie nagle zapotrzebowałam takich utworów. po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu ale poczułam się urodzinowo .... nigdy nie słyszałam tego utworu, ani niejakiego Kennego G i czas to zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak są takie chwile, zwłaszcza na wieczór, kiedy odzywa się w nas bardziej ta emocjonalna strona i mamy ochotę na jakieś głębsze emocje, a czasem po prostu odzywa się samotność. Różni ludzie, różne motywy. Dziś masz urosziny, kończysz kolejny rok życia ... robiłaś podsumowanie poprzedniego? Był dla Ciebie raczej korzystny, jesteś zadowolona? Ja bardzo lubię tego artystę i jego utwory na saksofon. Fajne jest jeszcze: http://www.youtube.com/watch?v=447yaU_4DF8&ob=av2e http://www.youtube.com/watch?v=jQ3Uz6gMRaM http://www.youtube.com/watch?v=2as1k9HiH7E I tak dalej, znajdziesz jeszcze mase rzeczy na YT ;) Dobranoc Lilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten rok faktycznie był przełomowy. Wpakowałam się w "toksyczny" związek.Tu jest łatwiej Komus o tym powiedzieć. Jestem sama, bo wybrałam bycie drugą... :( Przepraszam za tę szczerość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za nic mnie nie musisz przepraszać, nie jestem kimś, kto mógłby Cię oceniać, czy krytykować. Choć tyle, że jesteś świadoma tek toksyczności, niektórzy tego nie rozumieją, brną dalej i sprawiają sobie jeszcze większe cierpienie. Takie czasy, że nie zawsze można mieć to, czego by się chciało. Niby trzeba tak niewiele, miłości,a z niej wynikającego pełnego zaufania, oddania, czucia że komuś na nas zależy - ale jak się okazuje, to czasem za dużo - za dużo pragniemy. Chyba, że trafimy na odpowiednią osobę, która uzna to za pewien standard, podstawę do dalszego tworzenia zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hey! Ja już jestem :-) Właśnie zaczynamy ferie, chociaż nie do końca bo najpierw wystawianie ocen i sprawozdania. No ale co tam! to i tak już z górki. Mam dziś dobry humor. Czeka mnie też trochę sprzątania bo jutro przychodzi do nas ksiądz po kolędzie. Ale będę zaglądać :-) Co tam u Was natomiast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :* Musialam wczoraj uciekac, bo pilna sprawa byla... Wiec przepraszam :* Dzisiaj bylam u lekarza, laryngoroga. Pojechalam o 7, to wrocilam godzine temu :( Ogromne kolejki, straszna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej MAdziulek, hej Still ;) Spoko, rozumiem, każdy rozumie, że zawsze może coś wypaść ;) Nie masz za co przepraszać, a co do laryngologa, to też się do niego wybieram, ale w czwartek, mam nadzieję,że na nim skończy się moje dwumiesięczne tournee po lekarzach - oby, w końcu do doktor, który rzeczywiście ejst doktorem, a nie zwykłym magistrem ;D Także Still wiem co to znaczy stać w kolejkach, latać jak głupi od lekarza do lekarza i z powrotem. W takich sytuacja się docenia zdrówko, nie Still? No Madziulek wreszcie wooolne, heh, nie wiem, kto się bardziej cieszy, dzieci, czy ich nauczycielka heh. Ale pewno dzieci,bo trudno, zeby coś przebiło ich radość i beztroskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no o tej pierwszej damie
Madziulek Ty jesteś z Dolnośląskiego? Witajcie, ja już prawię spię, a chciałabym dotrwać do nocki, żeby pooglądać coś na darmowym transferze;) Dziś rano ledwo co się dobudziłam;/ Mój romans rozwinie się chyba dopiero w lutym - doceniam mojego kolege, napisałam wczoraj wieczorem, a rano od razu mi odpisal co i jak. Czuję szacunek jakim mnie obdarza i szczerość. Obym się tylk nie zakochała, bo będzie źle:O Co u Was kochani? Nie dość, że już senna jestem to trochę się najadłam i mam brzuszek jak balon:P Still biedaku, nie wierze, że tyle siedziałas w przychodni:(:* Ten piatek 13 to naprawde jakis pechowy, mi dzis wszystko z rak lecialo ... Agent co slychac? Madziulek super, ze masz wolne:) Wanilia jestes dzis?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff, to jednak Ty,już miałem pytać, czy to Ty, kapnąłem się jednak po treści tego co napisałaś. Ale wiadomo - podszywy grasują, także trzeba być czujnym ;) Już prawie śpisz? Taki ciężki dzień miałaś, że tak Cię wymęczył? Kolega, by jeszcze lepiej zapunktował w Twoich oczach, gdyby nie czekał z tym do rana, ale może dopiero rano zauważył eska. Grunt, że Ci odpisał w takim stylu, że odbierasz to raczej pozytywnie. Uważaj Lilka, romans, to zawsze brzmi niezobowiązująco, ale czasem trudno rozdzielić uczucia i rozsądek, zwłaszcza jak pojawi się jakaś więź, a potem ni stąd ni zowąd głębsze uczucie. Mam nadzieje, że się nie wpakujesz w miłosne rozterki. Co u nas? u mnie dzień mija powoli, monotonnie i wietrznie - dziś była taka zamieć, że nic nie widziałem heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, witaj! Hihihi, ale mnie zmyliłaś z tym pomarańczem :-) to było dobre! Tak Lilko, nasze województwo zaczyna ferie :-) Jak dziś koleżanka na okienku zrobiła sobie kisiel to ja się szeroko uśmiechnęłam :-) i od razu pomyślałam o Tobie 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisiel,kisiel, kisiel, ciągle ten kisiel ... kurcze, chyba i ja sie skuszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a ja piję cole właśnie:P Ale kisiel jeszcze mam:D Madziulek to bardzo milo, ze o mnie pomyślałas ❤️ Dałam czadu z tym pomaranczem co:D Madziulek to jestesmt krajankami, ja też jestem z DS:) Agent to miales zawirowania pogodowe, u nas tez bylo dziwnie, rano snieg z deszcze, troche jakby grad, potem przejasnienie... a zapowiadaja mrozy i to mnie przeraza:O Mama chce mi zrobic sweter na drutach:P Wybierałam dzis kolor, wloczka bedzie w kolorze morskim:) Tzn takim ciemna zielen z niebieskim, fachowo to chyba ten kolor nazywa sie petrol;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojego Romansu (bede go tak nazywac:P) to wcale nie bylam zniesmaczona, z odp rano, bo zrobil to juz o 8.15, wiec wczesnie, a wcozraj napisalam dosyc pozno, wiec podejrzewam, ze juz spal. Gdyby nie odpisal do tej pory to moglabym byc ewentualnie zla;) Czekam cierpliwie, mam nadzieje, ze bedzie domyslny i sie odezwie, ze ma czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jak fachowe kolory kobiet. Facet zna z 12, kobieta co najmniej 120 :D Ja sie ostatnio dowiedziałem,że jest taki kolor amarantowy, szok :D Nooo z tym pomarańczem to Ci wyszło, heh, ale zorientowani w temacie podejrzewali, że to Ty heh. Jak tam,senność minęła? Idę po herbatę, bo usycham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff piszę jeszcze w innym wątku i się wkurzylem ;D ach to kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×