Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Still loving you

Wieczorna rozmowa przy herbacie z cytryną

Polecane posty

witaj Still:) wybacz że pisze z opóźnieniem ale mam ograniczymy teraz dostęp do komputera i piszę z telefonu:) oczywiście że pijemy. Ja właśnie robię sobie zieloną z jaśminem, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć;*** U mnie nic nowego, tylko ładnie się dzisiaj ubrałam i niektórzy faceci łamią karki:D Ja sobie zaraz zrobię, ale kawkę raczej, jestem u koleżanki z pracy i mamy ubaw z niczego ja zwykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś starsznie się mijamy na tym forum. A skoro tylko na takim forum się mijamy, to ileż w życiu przechodzi obok nas różnych okazji, itp. Trzeba być czujnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi podszywami to jest masakra. Ja na forum jestem od niedawna i wcześniej z takim czymś się nie spotkałem, Jak myślisz, z czego wynika takie zachowanie? Trudno zrozumieć fakt, że ktoś wchodzi na forum tylko po to, by innej osobie dokopać, zrobić przykrość, czy ją ośmieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgencieT, to fakt. Jakaś masakra z nimi. Ja też niedawno to na kafe jestem i zauważyłam, że oni "grasują" po nowych tematach i widzą, że jak ktoś zakłada nowy topik to wpadają tam i jadą po wszystkich. Straszne z nich prymitywy i chyba przyjemność z tego czerpią, że po kimś pojadą! Patrzą, gdzie jest aktualnie dyskusja i tam od razu mieszają. Psychopaci jacyś czy coś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może psychopaci, a może jakieś niedojrzałe emocjonalnie ludziki. Może to także osoby sfrustrowane, zawistne, które w ten sposób czerpią satysfakcję. W głębi serca to są osoby naprawdę nieszczęśliwe. Ale to nie jest normalne, bo mi by się nie chciało wyszukiwać nowe tematy i z urzędu komuś dowalać. Cóż, ludzkość dziczeje heh. Pozostaje to tylko ignorować ;) A jak Ci minęło dziś w pracy, dzieciaki Cię nie wykończyły? Jct to zawsze Ty możesz je wykończyć jakimś past perfect continuous'em :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dziś całkiem ok było. Tak jak mówię, czekają te dzieciaki na ferie już bardzo. A ja nie jestem mściwa. Właściwie to powinnam być nawet bardziej stanowcza. Ale mam już taki charakter i cóż poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek, a Ty masz jakieś plany na ferie, czy je sobie spokojnie spędzisz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że raczej w domu. Chociaż planujemy sobie taki wyjazd do Karpacza z mężem na nockę lub dwie no i z naszą pociechą :-) ale jakiejś bardziej aktywnej rekreacji to nie planuję! Jak wracam po pracy do domu to lubię w spokoju odpocząć. Jednym słowem, nudy na pudy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam nudy na pudy - święty spokój i odpoczynek w towarzystwie rodziny ;) Choć mając dziecko to różnie bywa i nie zawsze jest to odpoczynek, heh, no słodkie wyzwanie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jakoś tak nie wieje dziś mocno, ale jak nie raz się zerwie coś mocniejszego, a ja jeszcze idę przez zaporę, to jest po prostu - masakra, heh. Strasznie wóczas wieje. A ja jestem straszny zmarzluch i najchętniej przeczekałbym ten okres jak niedźwiedzie hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Still, bo z niej to straszny prymityw jest i jej celem było wkurzyć ludzi! Jest żenująca i beznadziejna. Szkoda z nią dyskutować. Specjalnie wybiera takie drażliwe tematy, żeby wzbudzić emocje - niestety negatywne! No to dobrze to ujęłaś - suka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MadziulekLove Jestem bardzo wrazliwa na krzywde zwierzat jak i ludzi, nie akceptuje takiego traktowania. Jak tam u Ciebie Madziu? :) Ps.Przepraszam za brak polskich znakow, niemiecka klawiatura przy laptopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sitll, uff, masakra, zszokowałaś mnie lekko, skąd się biorą takie osoby? Śmiać się z cierpienia innych, to bestialstwo. Ja też jestem wrażliwy na cierpienie ludzi, zwłaszcza młodych, którzy mogliby mieć jeszcze całe życie przed soba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, wkurzyła mnie ta małpa. Nie zna się w ogóle na rzeczy i zabiera głos w takiej sprawie. Szok! Zero szacunku dla ludzkiego życia! Ale co się dziwić, co ona niby sobą reprezentuje skoro potrafi coś takiego napisać! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgentT ja mam to samo! Mlodzi ludie mogliby jeszcze tyle zrobic w zyciu dobrego... Moj sasiad, kilka lat temu jechal po pijanemu , szly poboczem dwie dziewczyny... Jedna 14, druga chyba 17 lat... Potracil je, zginely na miejscu... To straszne, codziennie jadac do pracy mijam malutka kapliczke upamietniajaca ich smierc... Nie moge sie pogodzic z takim zachowaniem, tyle sie mowi o wypadkach a do wiekszosci wcale nie dociera... Cholera mnie bierze, jak patrze na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie zabierają dożywotnio prawa jazdy jak jakiś palant jeździ po pijaku?! Nie mogę tego zrozumieć!!! Ile osób musi zabić taki oszołom... Nasz system nie działa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To straszna tragedia, okrutne. Ludzie często nie myślą o innych, tylko o samych sobie, piją, wsiadają za kierownicę i potem jest tragedia. Kiedyś z kolei oglądałem program o nieuleczalnie chorych dzieciach, którym zostało klika miesięcy/lat życia. Nie ma takich ludzi, którzy mogliby spokojnie wysłuchać, jak one mówiły o swojej przyszłej niedalekiej śmierci. To się serce kraje. Zwłaszcza, ze tyle życia i energii jeszcze widziałem w tych dzieciach, tak pozytywnie się wyrażały a jednocześnie godziły się ze swoim losem. 10-12 latek wyrażał się jakby miał co najmnej 2 razy więcej lat. To wyjątkowo szybkie dorastanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas są beznadziejne przepisy jeśli chodzi o Kodeks drogowy. W innych krajach, np w skandynawii mandaty są uzależnione od zarobków, w niemczech za przekroczenie prędkości po raz drugi ludzi wysyła się na Idiotentest. W innych krajach zabiera się prawko za drogowe przewinienia, konfiskuje się auta - i to wszystko w cywilizowanej Europie,a u nas kodeks przewiduje co najwyzej 500 zł, bez względu czy się przekracza prędkość o 50, czy 100 km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgentT To okropne... Ogladalam kiedys program dokumentalny o rosyjskich dzieciach... Ten film mnie tak poruszyl, nie mogal spac w nocy.. Dzieci chowaly sie w kanalizacjach zeby nie pobila ich policja. Gdy tylko jakis policjant zauwazyl dziecko spiace na dworcu czy chodniku , to dostawalo za przeproszeniem takie wpierdol , ze bylo nieprzytomne.. To straszne. Te dzieci wdychaly najtanszy klej. Chodzily otumanione, jedna dziewcznka moze ze 13 lat przesadzila i zmarla, to mi sie snilo jeszcze kilka nocy po obejrzeniu tego dokumentu.. Porownujac Polske do Rosji, to dobry kraj. W Polsce jak zobaczy sie dziecko na ulicy, to zaraz do domu dziecka czy do opieki.. A tam? ZADNEGO ZAINTERESOWANIA DZIECMI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×