Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak orientacyjnie pytam:)

22 tysiące za wesele

Polecane posty

Gość ja 2013
a pierwszy taniec? macie jakąś koncepcję? piosenkę? ja chcialam oszczedzac, ale chyba bede zmuszona udac sie do szkoly tanca i nie cce zadnych ukladow, ale sie po prostu nauczyc tanczyc, bo nie umiem tanczyc w parze co innego luźno samej, a w parze sie gubie, a na wlasnym weselu czeka nas duzo tanca z roznymi mezczyznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
My na razie jako jedyni mamy ślub w moim kościele. Nie wiadomo czy wtedy jeszcze ktoś się znajdzie, tym bardziej, że miasto niewielkie a kościołów całkiem sporo jak na tak małą liczbę mieszkańców. Jeżeli ktoś jeszcze będzie w tym dniu brał ślub to nie wiem czy akurat się trafi, ze w mojej parafii. W każdym razie planujemy udekorować bardzo skromnie, gdyż nie lubię przepychu. Co do kamerzysty to cały czas się zastanawiam. Z jednej strony szkoda pieniędzy i lepiej jest mieć fajne zdjęcia ale z drugiej strony obawiam się, że niewiele będę pamiętała z tego dnia więc fajnie by było zobaczyć na filmie co się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie umiemy tańczyć, ale nam pomagają kursy tańca z chomika, walc wiedeński, nie idziemy do szkoły tańca, szkoda pieniędzy, dużo podpatrujemy jak inni tańczą na you tubie, inspiracją dla nas jest ten filmikhttp://www.youtube.com/watch?v=t-kuyGVKErw nie umiemy tańczyć jak oni ale wykorzystujemy nie które pozycje, uczymy się sami, fajna zabawa, i kilka tys w kieszeni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz pierwszy taniec naraze wygląda tak: typowe kroki walca wiedeńskiego, później obrot w prawo 2razy i obrót 2razy w lewo, kolejnie obrót jeden tylem do siebie, typowe kroki dla wiedeńskiego, kroki samby dyskotekowej, i na koniec ćwiczymy iż maż ma mnie unieść zobaczymy jak to wyjdzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas będzie uczyła koleżanka ma swoją szkołę tańca:) Do ja 2013 - nie masz jakis koleżanek które się znają na tańu towarzyskim ? Albo udaj sie do jakiegos liceum czy gimnazjum. MOja znajoma tak zrobiła pogadała z Paniami od wf-u i za 100 zł wyoczyla ich tańca. Takie panie wf-stki skończymy na studiach taniec towarzyski. Warto popytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2013
ja nawet nie myślałam o kursie za kilka tysięcy. Mamy taką szkołę w mieście gdzie płaci się za godzinę nauki 50 zł dla pary to tak myślę z 10 godzin i może troszkę się czegoś nauczę:) o ile ostatecznie się zdecyduję.. mój facet lepiej tańczy w parze to ja nie umiem się zgrać. Też bym chciała 2012 ale mam nadzieję, że czas szybko zleci. Nie mogliśmy tego roku wziąć bo z kasą krucho i akurat mając dodatkowy rok więcej odłożymy mimo, że wesele to drogich też należeć nie będzie. Ale 22 tysiące to by było marzenie wydac w życiu się nie zmieścimy w takiej kwocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka ty to masz gust
tytanic po polsku - tragedia :O:o:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra z tym tańcem, co prawda ja nie planuje jeszcze wesela, ale sama myśl o tańcu mnie przeraża :D zawsze mnie krępowało tańczenie w parze i głównie sama sobie fikam po parkiecie :) na szczęście kandydat wykształcony w kierunku tańca towarzyskiego to może nie będzie tragedii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się uczymy z youtuba :P jak wyjdzie tak wyjdzie, najwyżej będzie śmiesznie, w końcu to nie koniec świata :) Ale sters jest, zwłaszcza że ślub za 26 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2013
dlatego ja nie chcę uczyć się żadnego walca, ani nic z tych rzeczy, bo nie umiem tańczyć i nawet jakbym poznała kroku to był wyglądała ociężale i sztywno. Nie umiem po prostu. Dlatego chce zwyczajnie pobujać się, ale jednak jakoś w rytmie. Bo poczucia niezbyt mam rytmu, a w parze nogi mi się plączą. Dlatego takie zwykłe jakieś tańce muszę opanować co z każdym wujkiem czy bratem będę mogła sobie zatańczyć bez większej kompromitacji. Bo jak teraz bywałam na weselach to tańca w parach unikałam jak ognia. A najlepsze jest to, że nie jestem stworzona do butów na wysokim obcasie więc to kolejne utrudnienie:P ale ja mam maase czasu wierze, ze jako tako taniec opanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
A niby dlaczego polski titanic to tragedia? Czy zawsze musi się znaleźć ktoś kto będzie chciał rozwalić wątek? O gustach się nie dyskutuje. Nie lepiej napisać "mi się ta piosenka nie podoba" zamiast "co ty masz za gust"? Proponuję pisać opinie zarówno pozytywne jak i negatywne, żeby nie było oczywiście samego słodzenia, ale róbmy to z odrobiną kultury. Ja na razie myślę o piosence Eleni "Tylko w Twoich dłoniach". Co o niej myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie przepadam za osobą eleni, ale jak Wam się podoba to czemu nie ? :) my za to bedziemy mieć mocne wejście bo bedzie mettalica- nothing else matters i do tego ten nieszczęsny walc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
Dla mnie mattalica fajny pomysł, super piosenka ale ja chyba wolę coś łagodniejszego i mniej odważnego :) W każdym razie oryginalność bardzo mi się podoba. Eleni jak dla mnie ma zbyt słodki głos ale oczywiście piosenka będzie wykonana i zaśpiewana przez zespół i wiem, że wyjdzie o wiele lepiej, tym bardziej, że zakochałam się w głosie wokalistki z zespołu. Tą piosenkę biorę pod uwagę ze względu na słowa. Chce mieć przede wszystkim piosenkę w języku polskim. Utwór Kindla "Z kimś takim jak Ty" bardzo mi się podoba i kto wie czy sama bym go nie wybrała gdyby nie fakt, że mi się osłuchał :( Tak jak pisałam wcześniej ostatnio byłam na wielu weselach i prawie na każdym był ten utwór. Prze to cała ta piosenka straciła dla mnie swoją magiczną moc. Tym bardziej, że na naszym weselu będą te wszystkie osoby u których my byliśmy i ta piosenka gościom by się nie kojarzyła z nami tylko z ich własnym weselem. Jak słyszę jakąś unikalną piosenkę, do której był pierwszy taniec to od razu mam przed oczami daną parę, która to zatańczyła. Jak słyszę Kindla to mam przed oczami całą masę ludzi - znajomych, przyjaciół, kuzynów itp. Dlatego też gratuluję wściekłej mrówie. Na pewno każdy kto po waszym weselu usłyszy gdzieś piosenkę zespołu mettalica od razu ciepło pomyśli o Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza piosenka też raczej nie jest osłuchana, eleni, hmm ja lubie, ale ta piosenkarka kojarzy mi sie z moją mama, któa nie zyje, i chce mi sie płakać jak eleni słucham, dlatego staram sie unikać jej piosenek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
Eleni to ulubiona piosenkarka mojej mamy (z tym, ze moja mama żyje). jej piosenki też mnie bardzo wzruszają, gdyż kojarzą mi się z pięknymi chwilami w moim domu rodzinnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki myśłałyście o podróży poslubnej?? Wiem wiem topik o oszczędzaniu ale może któraś gdzieś zamierza wyjechać ? My planujemy Barcelona, Majorka albo Izrael. Chcemy mieć taką wycieczkę gdzie pozwiedzamy i poleniuchujemy :) Mam znajoych którzy do Egiptu pojechali na tydzień i nawet piramid nie widzieli. Bo mieli all inclusiv i woleli siedzieć w hotelu nad basenem niz cos zwiedzać. A my chcemy postawić i na zwiedzanie bo wspomnień z wycieczek nam nikt nie zabierze:) I na luniuchowanie bo to podróż poslubna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś trzeżwy
to w końcu jle trzeba zapłacić za talezyk ,myślimy za rok w maju wesele i szukamy sali na 110 osób po 55 z każdej strony a jle przyjdzie zobaczymyyy,za sale podobno /ale jeszcze nigdzie nie łatwiliśmy nic wołają od 8-do 12 tys zł, i jak najlepiej samemu wszystko organizować czy lepiej inkluziwe /sala plus obsługa i kuchnia produkty ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
My jeszcze nic nie planowaliśmy. Panna Młoda 2012 - polecam Barcelonę! My byliśmy tam w zeszłym roku i normalnie zakochałam się w tym mieście. Budynki Gaudiego przepiękne, Park Guell to najpiękniejszy park w jakimkolwiek i kiedykolwiek byłam. Można tam cały dzień przesiedzieć. Piękny widok na całą Barcelonę, piękne budowle i jeszcze piękniejsze papugi które siedzą sobie na palmach, latają nad Waszymi głowami i radośnie się wydzierają (bo śpiewem tego nazwać nie można) :) Do tego piękna plaża na której można odpocząć. Znajomi byli na Majorce w podróży poślubnej i się rozczarowali. Na temat osób, które jadą tylko po to żeby siedzieć w hotelu i pić drinki nawet się nie będę wypowiadała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa panna 2012 OOOO to super za opinię a jak cenowo tam jest ? Oprócz cudownych zabytków w Barcelonie jest etż ulubiony klub sportowy mojego LOV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
160zł wzwyż, my mamy 160 bo zrezygnowalismy z jednego dania ciepłego, moja szwagierka płaciła ponad 180, jeżeli chcesz pójsć na gotowe to lokal, ale jak chcesz sama wszystko dopilnować to kucharka, ale przy tym jest bardzo dużo pracy, przez to ja właśnie zrezygnowałam z kucharki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
Cenowo jest ok. Na pewno dużo taniej niż w Paryżu czy Rzymie. My zorganizowaliśmy sobie tani wyjazd - tanie linie lotnicze plus nocleg w hostelu w centrum miasta (żeby wszędzie było blisko). Oczywiście stadion Camp Nou był elementem obowiązkowym na liście miejsc do zwiedzenia :) W Barcelonie jest co robić i na pewno nie będziesz się tam nudziła. Jeżeli chodzi np. o Majorkę to nie dość, że dużo zapłacisz za wycieczkę w biurze podróży to jeszcze jak będziesz chciała wybrać się gdzieś poza hotel to będziesz musiała wykupić dodatkowe wycieczki fakultatywne, które wcale takie tanie nie są. Wyjazd do Barcelony można sobie zorganizować samemu i zapłacić ponad połowę mniej a wrażenia na pewno będą niezapomniane. Dla mnie to był jeden z lepszych wyjazdów i dodatkowa satysfakcja, że wszystko udało się zorganizować samemu za niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
Swoją droga nasze zamiłowanie do podróży i organizowania przeróżnych wypadów jest powodem dla którego udzielam się w tym temacie :) Chcę zaoszczędzić na weselu, żeby jak najwięcej oszczędności zostało na kolejne punkty na mapie, które musimy odwiedzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×