Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

dziewczyny ale mnie mdli po tym dupku i w pewnym momencie zakręciło mi się w głowie jak do Was pisałam aż musiałam zamknąć oczy. Nie wiem czy dam radę... Ewuś masz tygodniowe spóźnienie , i nawet teraz jak zrobisz będzie najbardziej wiarygodny. Biegusia na pewno się udało , ja tego śluzu miałam mało i nie wypływał:( zresztą miałam takie dziwne plamienia:( Ewuś trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja coś czuje ze my teraz kochana (ulegałko) będziemy mamuśkami...zobaczysz mam dobre przeczucie ze ten cykl nie był stracony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra pochwale sie Wam...ide dziś do fryzjera...u mnie w domu nikt nie wie..ma to być niespodzianka...ale będzie szok hehehe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia a dlaczego szok? akie masz włoski? co będziesz robiła z nimi? Irokeza:)? Oj mam nadzieję ,że będzie szczęśliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Piersi zaczynają mnie boleć to chyba na @. Nie zrobiłam jeszcze testu bo nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..nowe-forum..
Witam Was serdecznie załaożyłyśmy nowe forum aby nas sacalić: www.cpzwckafeteria.fora.pl Zapraszam na nowe forum dla starających się, w ciąży i mamusiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dlugie mam włochy i chce sciąc na krótko ...ale nie wiem czy sie odważę ...taki mam zamiar ale jak siądę na fotel u fryzjera to sie zobaczy moze spanikuje i tylko podetnę...tez moze być....Ewcia nie lec w karola tylko rób ten test...piersi to ciebie bola bo jestes w ciązy a nie na okres...pukni sie...sorki ale nie wiem jak do Ciebie juz dotrzeć ty nikogo nie słuchasz....lec po ten test...w tej chwili!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widziałyście to nowe forum...mnie sie podoba...jest taka propozycja z mojej strony moze sie przeniesiemy...moze bedziemy widzialy siebie ze jestesmy zalogowane...moze bedzie mozliwość dodawania zdjęć itd...co wy na to....i takie ładne niebieściutkie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :) ja zrobiłam dziś rano trzeci test bo jeszcze jeden miałam :) i kreska jeszcze mocniejsza więc Poszlam na bete wynik ma być wieczorem bo sobie karte założyłam żeby przez internet sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika daj znac jak tam wynik... Co do nowego forum to zadecydujcie same,ja sie dostosuje do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja się tam już zarejestrowałam nick ulegałka, założyłam już nasze forum:) pod tytułem : starania o dziecko - objawy. Dawajcie i Wy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie widze ze jestes aktywna i nie wiem cay jestes czy cie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULNA!GRATULACJE KOCHANA!ALE SUPER!:) TATA JEDNA=TRZYMAM KCIUKASY!I ZA ZDANIE PRAWKA!DAJ ZNAĆ!:) I WAM WSZYSTKIE KOCHANE WSZYSTKIEGO NAJJJLEPSZEGO ŻYCZĘ!UDANYCH STARANEK I GRUBYCH DWÓCH KRECH:) JA TAK NA CHWILKĘ TYLKO,TAK NA SZYBKIEGO POCZYTAŁAM WAS,ALE MUSZE UCIEKAĆ BO PRZEPROWADZKE MAMY I JAKIŚ CZAS MNIE NIE BEDZIE...:(...MAM NADZIEJE,ŻE JAK JUZ ZAJRZĘ TO SAME DOBRE WIESCI BEDĄ! BUZIAKI DLA WAS WSZYSTKICH:) na nowe forum zajrzę jak tylko internet nam podłaczą... MYSLAMI BEDE Z WAMI:) Ja,mam termin @ na jutro...no zobaczymy...choć nie nakrecam się zupełnie i pewnie spózni mi sie znów jakieś paare dni....uciekam pakowac klamoty;)BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarejestrowałam sie na nowe konto,rejestracja potwierdzona a nie mogę sie za cholerę zalogować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszka podaj swój nick a później hasło , nie podawaj emeila w nicku i powinno pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
ja też się zarejestrowałam, tylko pod nowym nickiem: maybe10 :) w razie czego, żebyście wiedziały, że to ja :) Silka, trzymam kciuki, żebyś jutro nie dostała @ i żebyś wróciła do nas z fajnymi wieściami :) Taka_jedna, jak tam Twój dzisiejszy egzamin? jak się czujesz? Ewuś, a Ty jak tam? kupiłaś test, czy dalej czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Oj dziewczynki musiałyście mocno trzymać te kciuki bo zdałam :D DZIĘKUJE :D! teraz kolej na drugi etap - egzamin praktyczny :] tylko muszę skombinować swój osobisty samochód najlepiej mały :D bo mojego bryczka jest zbyt duża na egzamin :D Zaloguje się na nasze forum z miłą chęcią :D Jutro zrobię test :) zgodnie za Waszą namową :) jak będą 2 kreseczki to będzie cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Olu mnie piersi nie bolą tylko sa duże i pełniejsze, rozmiar wieksze sie zrobiły a test wychodził szybciutko pozytywny, nie całą 1 minute i już było widać dwie kreski, Na nowe forum spróbuje sie zalogowac , ale musze poobczajac co i jak , moze jutro , ok!!! Ewuś a wiesz ze testy moga też wychodzic negatywne , a mozesz byc tez w ciąży są takie przypadki, u ciebie rozwieje beta, lub lekarz watpliwości , ale posłuchaj tez mnie i zrób jeszcze ten jeden test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak juz dołączyłam szybko poszło , zarejesstrowałam sie , myślę ze bedzie fajne na tym forum, narazie opczajam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya na poprzedniej stronie jest link do nowego forum musisz sie zarejestrowac tam jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×