Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość kruszynkaaaaaaaaaaaaaa
Kruszynka1990 dobrze bylo by wykonac badania a w szczegolnosci nasienia partnera byc moze u ciebie to blokada lub rzeczywiscie jest jakis problem no ja tez nie zamierzam ale co zrobic? nic sie zrobi mi dopiero pomagaja lekarze od leczenia nie plodnosci w klinice a zeby zaadopotowac to musisz miec podstawy to tego i to ze jestes np bezplodna na adopcje czeka sie latami ale mam nadzieje ze nie bedziesz musiala robic badan i ze sie uda szybko ale jak bedziesz trzeba czekac coz zrobisz nic nie zrobisz ja tez wiele przeszlam w ciagu tych lat badania wizyty itd a lekarze konowaly w sumie i doskonale wiem co czujesz ja ten etap mam juz za soba i za dwa miesiace mam inseminacje 3 juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczynki chyba lekarz w poniedziałek się pomylił,że mam po owulacji... dziś mam 15 dc i zrobiłam test owulacyjny-kreseczka testowa jest ciemniejsza od kontrolnej :) i cały czas czuję prawy jajnik... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Ci szczęścia:)Mam nadzieję,że wszystko się dobrze skończy-do 3 razy sztuka:)Napisz jak już będziesz po wszystkim i pochwal się II kreseczkami.Może ta moja pierwsza wypowiedź trochę źle zabrzmiała,nie chciałam Cię w żaden sposób urazić:)Ale po prostu nie chce bezczynnie siedzieć i czekać,dlatego doszliśmy do takich wniosków już teraz.Wiem,że łatwo nie będzie. I wiem,że moja psychika dużo robi... Dlatego wczoraj z tego wszystkiego kupiliśmy sobie wycieczkę do Bułgarii:)Dopiero na wakacje,ale teraz tanio było:)To tak na pocieszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a teraz mi pomóżcie:)Mam 4 wesela-każde z innej beczki,u innych znajomych więc mogę kupić tylko jedną sukienkę,którą wykorzystam 4 razy:)I wybrałam 2 tylko nie mogę się zdecydować:) Pomóżcie,albo może macie jakieś inne typy:)Dodam,że wesela są w maju,czerwcu i lipcu:) Pierwsza http://moda.allegro.pl/cudo-asos-dress-modna-baskinka-plecy-36-i2218885352.html Druga http://moda.allegro.pl/cudo-asos-oh-my-love-dress-modna-baskinka-36-i2218543246.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wybrała drugą :) nawet też je oglądałam :) Super są oby dwie ale do tej drugiej można założyć stanik bez ramiączek a w tej z plecami może wystawać i mnie by już to drażniło;/ O jakim kolorze myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ię znowu pierwsza podoba-ale kazdy ma inny gust :) A kolor to zalezy od karnacji,koloru włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sama nie wiem teraz którą:)Ta z plecami chyba bardziej mi się podoba:)I myślałam,żeby założyć wkładki zamiast silikonowe zamiast biustonosza:) A co do koloru to myślałam że jak coś to pierwsza to ta turkusowa. A jak druga to ta miętowa. Jestem blondynką,mam niebieskie oczy więc by pasowały:)A i mój jest blondynem i właśnie najlepiej czuje się w takich właśnie koszulach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ta pierwsza jest napewno bardziej szałowa i oryginalna :) Ja lubie takie proste raczej ale to z czystej wygody chyba:) no i lubie bluzki i sukienki bez ramiączek, bo źle się czuje w jakiś przeplataniach. Miętowa piękna!! nieważne już jaki krój i tak podobne są :) i szpilki cielesne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz Wam buciki prześle:) Jestem niska-162 cm a mój ponad 180cm więc zawsze mogę sobie pozwolić na czadowe wysokaśne szpilki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Kruszynko musimy być wytrwałe, to co napisałaś ubrałaś w to piękne słowa:) aż mi się lżej zrobiło, ja już nie czekam tak bardzo ja w poprzednich cyklach , jestem bardziej spokojna. Krzewuszko u mnie dzisiaj 16dc , zrobiłam test owulacyjny i kreska testowa jest bardziej mocna niż ta druga więc zaraz będzie owulacja , wczoraj było przytulanko, nie wiem czy przytulać się dzisiaj i jutro , czy tylko dzisiaj czy zostawić to na jutro ,:) głupio piszę.Tylko dziwne bo śluzu nie mam od dzisiaj duphaston powinnam brać ale poczekam może do jutra żeby mi owulacji nie zatrzymał. Zobaczymy co będzie Mi się osobiście bardziej podoba ta z plecami :) piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja się bardzo dobrze czuję w takich wysokich:)Tylko muszę mieć palca odkrytego żeby mnie nie bolał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko pięknie napisane....chapeau bas... kiecka nr 1 ....buty rewelka...ja tez lubie obcasy ale okazjonalnie... ulegałko dawaj i dzis i jutro...nie patrz na nic...nie licz daj spokój...kochaj sie dziennie... ...a mnie mdli okropnie ...mam straszny ten okres...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko buty śliczne będą pasowac do turkusowej sukienki :) Uwielbiam ten kolor :) Ulęgałko no to jedziemy na jednym wózku :) Przytulanko każdego dnia :) A z duphastonem poczekaj troszkę bo blokuje owulację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam że buty śliczne :) A sukienka mi podoba się ta z plecami. Bez ramiączek za skromna jade do sklepu bo jestem mocno glodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzewuszko fajnie będziemy się teraz razem podniecać:) mówię Wam ta krecha jest ciemniejsza od tej drugiej, ale może jajeczko nie pęknąć więc nie co się podniecać. Biegusia dasz radę:) szybko minie najważniejsze ,że wszystko z dzidziusiem w porządku:) Kruszynko pięknie będziesz wyglądała, baw się ile możesz!! Cieszę się ,że z nami zostajesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej kobietki , widze że dużo sie u was dzieje, pozdrawiam wszystkieserduszka :) ja czekam na @ mam dostać w niedziele albo do środy, czuje sie okropnie , brzuch już boli do okresu , trzymajcie sie cieplutko , wracam do roboty pa :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko - a Ty jestes rocznik 1990? To tylko rok ode mnie młodsza :) Ja też szybko poczułam instynkt macieżyński. W zasadzie od jakiś dwóch lat czuje, że już jestem gotowa ( ale predzej musiałam dokończyć studia) Miłego popołudnia życzę:) U mnie relaks z książką :):) wreszcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,to mój rocznik:)Wiem, młodziutka jestem,ale jesteśmy razem tyle lat i postanowiliśmy,że nie ma na co czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko , bardzo dobre podejście ,kochana ciesz sie życiem , a dzidziusia bdziesz miec, zobaczysz, bardzo dobry wybór z tymi wczasami, zobaczysz wrócisz z dwiema kreskami , TRZYMAM KCIUKI a co do kiecek super nr 1 jest boska, zazdroscic takiej figurki,kiedys tez taką miałam i niestety juz nie mam:( zostało pare kilo po dzieciach buty tez mi sie podobaja bo sa w moim stylu, lubie coś takiego , ale oczywiście tylko okazjonalnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Elizabet- no może jeszcze razem zajdziemy w ciążę fajnie by było :) Ja też się wpiszę do naszej tabelki: Nick...........................Wiek................. ..........Termin@............................ ......Miejcowosć malpka24....................24........................... .....02.04.........................................Irlandia< br /> Staraczki : Nick..........................Cykl.....................Wi ek ...............Termin@................Miejscowość maybe10....................4..........................26. ..................24.03............................Śląskie bezikmalinowy...........3..........................28.... .............30-01.04.................dolnośląskie sonholindo............+2lata........................23... ..............9-12.02..........................Setubal marta2387.............1.5roku....................25...... ...........ok.11.03.........................Śląskie kruszynka1990.........12........................21....... .............28.03............................łódzkie ulęgałka......................6........................ .29......................?.............................. lubelskie silka33....................2lata........................3 3...................30.03.............................. ...LU emachines.................2...........................29. ...................8-9.02...............śląsk/będzin taka_jedna28*............2..........................28... ................21.02................Anglia/Śląskie sodie86......................1..........................2 5................15.16.02............Wrocław/dolnośl. Ewuś;........................4.......................... .28.................21.02..............................slask ie kszewuszka.............3..........................33..... ..............11.04...............................Śląsk Kania86...............3...........................25..... .. ..............24.03.............................podkarpac kie/lubelskie kamilka@..........2...........29..........17.04.2012r........ ......Dolnośląskie Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.................wiek..... .........TP...............płec...........Miejscowośc czarnulka...............1............................21.. ..........4.10.12..............?....................Anglia maya10..................5............................28.. ..........9.10.12..............?..................ireland słasica...................1............................ 28............3.10.2012..........?.................mazury ulna........................3............................ .28............2.11.2012..........?..........małopolska biegczka................2.............................. .................?....................?...................po lska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja po wizycie jestem prze szczęśliwa :) z dzidziusiem wszystko ok :) słyszałam serduszko to było piękne uczucie :) wszystkie wyniki mam idealne, na następną wizytę mam tylko jedno badanie do zrobienia ale to za miesiąc dopiero... maleństwo ma 18,3mm i było widać główkę, rączki, nóżki, plecki; gin mi wszystko pokazywał niesamowite uczucie a jak wyszłam i mój po mnie przyjechał to jak mu opowiadałam to łzy nam jak grochy leciały, nawet teraz płakać mi się chce... ufff... czuje teraz taki wewnętrzny spokój, schudłam jakieś 4 kg przez te 3 tyg. ale gin też mówi, że to dobry znak, że do jedzenia zmuszać się nie muszę bo jak dziecku będzie potrzebne to samo się upomni no i mam dalej brać witaminy te co do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka co do butów i sukienek to totalnie mój gust :D uwielbiam sukienki z asosa, no a buty nawet mam podobne tylko ze kryte bo mam straszne waska stopke :P no i podobny wzrost bo ja mam 164 a moj ponad 180, prawie 190 wiec ja kocham takie buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×