Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

emachines zazdroszcze :( ja to bym zniosla kazdy bol byle tylko byc w ciazy :( jutro robie test, zobaczymy, trzymajcie kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Skarby:) U mnie już chyba po owulce...tzn. temp. podniosła się już do 37,3, a wczoraj rano miałam 36,6. Ale tak spojrzałam na te moje testy owu. i się zmartwiłam,bo w sumie żadna kreska nie jest tak ciemna jak kontrolna:(Buu:(Może one są do dupy...z allegro. I jeszcze jedno!Byłam z rańca na zakupach i się tak wkurwiłam,że szok! Spotkałam znajomą,która się wyprowadziła i od czasu do czasu przyjeżdża do rodziców.Ma pięknego rocznego synka:)I patrze a ona tak jakby przede mną uciekała w tym sklepie.Wreszcie ją złapałam a ona ma taki śliczny brzuszek ciążowy...pogratulowałam,dałam jej buziaka. A ona do mnie-Musiałaś podchodzić?!A znamy się od urodzenia! I dodała-myślałam,że nie zauważysz ciąży!No to ja w szoku! A później powiedziała,że nie ma się z czego cieszyć,bo to wpadka!!!I chciała to ukrywać!Jak mnie nerwy złapały,to myślałam,że jej przyłożę w tym sklepie. No fakt,zaszła od razu po urodzeniu małego.I do tego miała cc.Jest już w 8 miesiącu... Ale jak można takie głupoty gadać?! Normalnie ten świat jest niesprawiedliwy jak cholera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 cykl starań.. to
jeszcze nie jest wielka tragedia nie starasz sie 2,3,4 lub wiecej lat bo bys nie wytrzymala psychicznie wiec spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 cykl starań.. to
jeszcze nie jest wielka tragedia nie starasz sie 2,3,4 lub wiecej lat bo bys nie wytrzymala psychicznie wiec spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko ja tez jak robilam testy owulacyjne to nigdy kreska testowa nie byla ciemniejsza:) i wcyklu w ktorym zaszlam w ciaze rowniez:) ja stwierdzilam ze skoro pojawia sie dosc widoczna to czas by dopasc swojego ukochanego i dzialać:P zreszta najlpeiej działać spontanicznie i nie myslec tylko ociazy:)wiem ze ciezko ale DA SIĘ! bąbelek rośnie w moim brzuchu!!!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko ja tez jak robilam testy owulacyjne to nigdy kreska testowa nie byla ciemniejsza:) i wcyklu w ktorym zaszlam w ciaze rowniez:) ja stwierdzilam ze skoro pojawia sie dosc widoczna to czas by dopasc swojego ukochanego i dzialać:P zreszta najlpeiej działać spontanicznie i nie myslec tylko ociazy:)wiem ze ciezko ale DA SIĘ! bąbelek rośnie w moim brzuchu!!!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Dzień dobry :) ja się czuję bardzo dobrze :) czasami mnie tylko brzuch zaboli ale to tak troszeczkę. Na szczęście nie mam mdłości i nie wymiotuję. Bolą mnie tylko piersi (tak że nawet nie mogę się położyć na brzuchu :) ), no i senna coraz częściej się robię. W środę idę do lekarza i mam nadzieję że wszystko będzie ok. Nie mogę się doczekać kiedy zacznie być widać brzuszek :) A czy można farbować włosy?? Bo któraś z Was pisała że farbowała a ja chciałam sobie ufarbować na święta ale zrezygnowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Dzień dobry :) ja się czuję bardzo dobrze :) czasami mnie tylko brzuch zaboli ale to tak troszeczkę. Na szczęście nie mam mdłości i nie wymiotuję. Bolą mnie tylko piersi (tak że nawet nie mogę się położyć na brzuchu :) ), no i senna coraz częściej się robię. W środę idę do lekarza i mam nadzieję że wszystko będzie ok. Nie mogę się doczekać kiedy zacznie być widać brzuszek :) A czy można farbować włosy?? Bo któraś z Was pisała że farbowała a ja chciałam sobie ufarbować na święta ale zrezygnowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Dzień dobry :) ja się czuję bardzo dobrze :) czasami mnie tylko brzuch zaboli ale to tak troszeczkę. Na szczęście nie mam mdłości i nie wymiotuję. Bolą mnie tylko piersi (tak że nawet nie mogę się położyć na brzuchu :) ), no i senna coraz częściej się robię. W środę idę do lekarza i mam nadzieję że wszystko będzie ok. Nie mogę się doczekać kiedy zacznie być widać brzuszek :) A czy można farbować włosy?? Bo któraś z Was pisała że farbowała a ja chciałam sobie ufarbować na święta ale zrezygnowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'' A czy można farbować włosy?? Bo któraś z Was pisała że farbowała a ja chciałam sobie ufarbować na święta ale zrezygnowałam '' ja wczoraj farbowalam :) slyszalam ze mozna ale lepiej wybrac farbe bez amoniaku, bo niby amoniak zabija plod . Chociaz niektorzy mowia ze to mit i nie warto w to wierzyc. Np. powiem ci ze jak moje 2 siostry w ciazy byly to farbowaly normalnie i urodzily dzieci duze i zdrowe :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Miax3 ja chciałam sobie ufarbować szamponem tym do 24 myć. On na pewno jest bez amoniaku. Sama nie wiem czemu zrezygnowałam :) No ale nic straconego bo leży w łazience i czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewus :) idz idz farbuj ! szampon ci napewno nie zaszkodzi !!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś farbuj śmiało ja się przed świętami pytałam gina jak byłam na wizycie czy mogę farbować włosy a on, że żadnych przeciwwskazań nie ma i że to są jakieś głupie przesądy bo co ma farbowanie do ciąży i że to nie ma wpływu żadnego :) też będę farbowała tylko nie dorwałam mojego koloru przed świętami więc w tygodniu się rozejrzę za czymś fajnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Teraz mam chwile czasu wiec sie rozpisze! Wlasnie sprzatam, pracuję i gotuję pyszny rosołek :) a poźniej jadę sprzątać nowe mieszkanie bo jest pełne kurzu :) Po pierwsze chciałam Was zapytac o te zioła na owulacje czy na co ja je tam kupiłam... Wydaje mi sie ze zostalam oszukana. Dostałam dużą torbę chyba ziół ---> uwaga :torbę na pieczywo! Żadnej ulotki w srodku, składu nie ma wypisanego. A wyglada to jak trawa i kwiatki zasuszone. W samku dość dobre, jak herbata. A i tak średnio się chcą zaparzać - troche ich pływa na górze kubka. ALe wątpie ze to te zioła.... A Ty teacherka zamawialas z tej samej strony co ja? Kruszynka a co takiego gin przepisal Ci na nadrzezke?? Ja tez mam mala nadrzezke i powiedzial mi ze nie przeszkadza ona w zajsciu w ciaze. Ale po wynikach cytologii powiedzial ze mam mala infekcje i dal mi globulki Macmiror 500 complex. 12 sztuk. Tylko ze w czasie ich stosowania nie wolno wspolzyc... Ale skoncze je gdzies w granicach owulacji. Chyba ze sie myle... Dobra narazie koncze, czekam na odpowiedzi i jak sobie cos przypomne co jeszcze chcialam to napisze :) buziaki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) przepraszam , ze sie nie oddzywalam . u nas wszystko ok . od 3 dni czuje malenstwo hihi . fakt jest wczesniej juz z 2 dzidziem :) . zakupilam kolyske bo sprzedalam po malej . 6 maja idziemy na polowkowe usg i wtedy sie dowiem co nosze pod sercem . maz obstawia ze chlopak a ja ze dziewczynka hihihi. moja misia caly czas caluje brzusio takze sie cieszy . trzymam za Was kciukasy . zostaly mi testy owulacyjne moze ktoras z dziewczyn by chciala to wysle mam chyba z 30 . leza i sie marnuja . trzymam za Was kciukasy &&&&&&& i buziaki dla kazdej z osobna. u mnie juz brzychol widac okropnie ale z misia tez tak mialam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) przepraszam , ze sie nie oddzywalam . u nas wszystko ok . od 3 dni czuje malenstwo hihi . fakt jest wczesniej juz z 2 dzidziem :) . zakupilam kolyske bo sprzedalam po malej . 6 maja idziemy na polowkowe usg i wtedy sie dowiem co nosze pod sercem . maz obstawia ze chlopak a ja ze dziewczynka hihihi. moja misia caly czas caluje brzusio takze sie cieszy . trzymam za Was kciukasy . zostaly mi testy owulacyjne moze ktoras z dziewczyn by chciala to wysle mam chyba z 30 . leza i sie marnuja . trzymam za Was kciukasy &&&&&&& i buziaki dla kazdej z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki, no ciężarne super ,że u Was dzieciaczki zdrowe:) U mnie @ nie ma jeszcze ale jestem pewna ,że będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mam pytanie otóż kochałam się z narzeczonym bez zabezpieczenia w 6,7,8 i 9 dc okres miałam pierwszego kwietnia moje pytanie brzmi czy mogłam w ktoryms z tych dni zajsc w ciążę? jaka jest szansa, że tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati to raczej marne szanse ale nie mówię nie bo różnie to bywa, Jeśli masz 30 cykle owulacja wychodzi ok 16 dc jeśli 28 cykle to ok w 12 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×