Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ja bym chciała takie malutkie kwiatki niebieskie to są chyba szafirki i konwalie , ale mix zapaszków bym miała na balkonie , ale nie mam pojęcia jak je posadzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kwiatkow to w domu moje rosnna jak szalone a na taras tez musze cos wymyslec musze zanlec surfinie ale tu raczejm nie maja ta le jak cos to posadze petunie podobnie kwitnie:) ale powiem wam cos smiesznego w tamtym roku posadzilam sobie ziolka w donczce podlewaloa pielegnowalm i nic nie zeszlo wiec wystawilm na taras no pomysla by kto ze to wstyczniu dziadostwo wyroslo teraz tez posadzilam zilka bazylie oregano rozmarun pietruszki itp ladnie wszystko zeszlo tylko slabo to rosnie tak hjakby dziczalo w tej doniczce nie wie mama nadzieje ze cos z tego bedzie ja to nawet do nich mowie :Ptylko niechca sluchac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam kiedyś fuksje i cyklamen , po miesiącu udały sie w kraine wiecznych łowów , delikatnie mówiąc zmarniały :P zawsze jak byłam mała marzyłam sobie że będe miała balkonik pełen kwiatków, czas ruszyć szanowny zadek i zająć sie tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejjjjjjjjjjjjjjjjj konwalie sa przepiekne i takie pachnace tutaj jeszcze nie spodkala ale to kwitnie w maju jakos ale ten zapach:) bezik a co my bysmu zrobili bez ciebie skarbie {serce] 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kupowałaście może te ziółka w doniczkach z marketów ? mam na nie chrapke ale sie zastanawiam czy to nie zdechnie jak kupie i przesadze do ładnej doniczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁPKO!prosze CIEBIE!bez schiz kochana!wierzmy w siebie!naszych kochanych połówek!UDA NAM SIE!predzej,czy pózniej..!ale!optymistom trzeba byc,bo inaczej nic......A,my siebie po to mamy by sie wspierac!ja,tam wierze!ze niedługo sie uda!!nic na siłe!miałam dosc tych starań takich(że teraz juz bo uda sie!)poprostu,najwazniejsza jest miłosć wzajemna!głupia codziennosc z ukochna osoba!a w końcu OWOC MIŁOSCI SIE ZRODZI!nie ublizajac NATI!bo,cos tam na szybko przeczytałam,ze zostawił ja h.uj!i niech cierpi!i niech załuje!takze NATI!TRZYMAJ SIE DZIELNIE! sorki,dawno nie pisałam ,,,a mam dzis czas i wszystko bym chciała na raz napisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ brzuch mnie boli , na noc nospe musze spapuniać , mój szczypioreczek na balkonie za to ładnie rośnie, szczypiorek rulez ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że mi trochę przejdzie do jutra, bo siedze w komisji na egzaminie gimnazjalnym z matmy. Jak zacznę wciągać smarki :D to mnie zatrzasną tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki internet mi się zawiesza wiec poczytam was jutro... Jeśli chodzi o ogród,skalniaki i oczko wodne to pytać :P odpowiem jutro... Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ide sie poloze jakos mi dzisiaj chce sie strasznie spac chce dobranocki do jutra :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
techaterka TRZYMAJ SIĘ!BEZIK!TY,NIE BIERZ TYCH SWIŃSTW!TYLKO POŁÓZ SIE, Z TERMOFORKIEM I ZIÓŁKA HERBATKE NP.ZIELONA CZY WODE Z CYTRYNKA I MIODZIKIEM!ja,tam,zadko biore leki...np.chocby NOSPA!do kitu sa!no,chyba,ze tylko mi nie pomagaja,bo ja gróbo..skórna..i na ból nie wrazliwa za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka jest szyjka przed @ ? ja mam nisko i twardą to chyba to, masz racje silka napije sie cherbatki mam z melisy :) może szybciej zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów inter mi sie wyłaczył..:(.no,to nie popisze jutro z Wami,i tak do pracy..i schizy w ogrodku,bo niby ma pogoda sie zmieniMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko Dobrej nocki i pieknych snów życzę!jak i reszcie dziewczynek:)Ja mam jeszcze troszkę dyspensy(jak,to mój skarb mówi:)to,popiszę...,no chyba ze inter znów sie rozłaczy...bo od jutra znów praca,do tego w domu nowym(ale,na szczęscie prawie kończymy):)takze,będe miała znów do czytania...pare stronek,a,że nowe dziewczynki sa to duzo do czytania...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie juz smacznie spicie:)mam nadzieję,bo ja w stresie i ...nie przy mezusiu ttylko z wami..:)hehh! co do szyjki kochana,to ja nie raz sprawdzałam,ale....róznie to u mnie bywa...więc,niestety,nie doradzę=ja taka dziwna jestem wogóle po poronieniu.........więc,kurna!nie moge WAM za duzo doradzić,przykro,mi!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka moj 20 dc dobiega konca :) heheheh ale wporządku wszystko. Tez sie dzisiaj czulam tak jakos jakbym byla przeziebiona. Wczoraj mialam male plamienie - czerwona krew w sluzie. a dzisiaj juz taki lekko brazowy sluz. Troche mnie to martwi. To chyba ta pieprz... nadrzerka.... Ok ide spac bo wlasnie wrocilismy z nowego mieszkania. Zawiezlismy tak juz troche gratów, sprzatalam... eh mamy zamiar sie pojutrze całkowicie przeprowadzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem na chwilę,kto wie kiedy znów bedę... BIEGUSIA=Jak sie czujesz?Emachines?Ulna?Ewus?Maja?Slasica?Czarnulka?Miax?to juz chyba prawie 7 tydzień?:)pozazdroscić WAM!:):):)SEBZA??IRA?TAKA JEDNA?SONHOLINDO?KANIA?KAMILKA?PAULA30?TYGRYS?test robiłas.?nie wiem czy wszystki Was wymieniłam..w,kazdym razie pozdrawiam serdecznie:)a,Dorotq jeszcze!chciałam pisac,zyczę blizniaków,jak oczywiscie ty sobie zyczysz:)mi tez móiwa,ze będe miała:)(tylko kiedy....)?a,to moje marzenie:)widziałam,ze w tym samym wieku jestesmy razem z KRZEWUSZKĄ I JESZCZE JEDNĄ DZIEWCZYNKA JAK PAMIEC MNIE NIE MYLI.(sorki,juz pózno i nie pamietam)jak po badaniach?robiłas tsh?T-3 T-4? TRZYMAM KCIUKI TYGRYS!BY W OWULKE SIE UDAŁO!!!!:) ojejjj to Wam sie rozpisałam dzis....sorki!ale,chce bardzo zostac z Wami!a czas mi nie pozwala na pisanie....:(..do tego ten inter...po 23.00 juz jest lepiej(mamy stacjonarny)i jak ida wszyscy spac to jest lepszy zasieg:)TRZYMAJCIE SIE WSZYSTKIE!PRZESYŁAM BUZIAKI I DOBRE FLUIDY!:)PIEKNYCH SNÓW,PIEKNEGO DNIA JUTRZEJSZEGO I WIOSENNEJ POGODY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze bezsensu to jest. Wczoraj popołudniu zrobiłam test i wyszły dwie kreski a dzisiaj rano zrobiłam i wyszła jedna kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki :-) Desire a robiłas test tej samej firmy? Ja chyba nie zdążę dziś do gina bo muszę kilka rzeczy załatwić no nic zobaczę później :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja dzisiaj jakas niedospana jestem. Poźno sie polozylam, rano juz spac nie moglam a teraz to czuję :) Troche lenia dziś mam ale to chyba przez zachmurzone niebo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki...silka 7 tydzień??? nie kochana to juz 10 tc wiec do przodu ...30 kwietnia mam pierwsze usg i boje sie strasznie...ale jestem dobrej mysli:)...mdłosci troche przestały...moja wydolnosc wzrasta ale nie jest to jeszcze to...czytam Was często i widze ze mamy nowe brzuchatki...gratulacje...i trzymam kciuki za reszte stada...przesyłam ciązowe fluidki...buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegusia trzymam mocno &&& za piątkową wizytę :) ja jak zdążę to pójdę dzisiaj :) to już moja 3 będzie i 3 usg :) już się doczekać nie mogę a z drugiej strony martwię się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×