Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość dagsam87
hejo, i kolejny dzien bez okresu.. za to wczoraj mialam taka migrene ze myslalam ze zejde z tego swiata(to juz 2 w przeciagu 2 tygodni), a balam sie brac jakies proszki, za to moj TZ polecial do apteki i pani farmaceutka dala mu kopresy dla dzieci i o dziwo pomoglo.. jak usnelam o 20 tak wstalam o 8 rano... mam glupie pytanie do dziewczyn w ciazy, ja tak mam ze zawsze (troche glupio mi pisac)moglam wsadzic paluszek i bylo bez problemu, a teraz mam tak ze jest tam strasznie ciasno i tak twardo.. czy to dobry znak? czekam do piatku i robie test a do ginekologa umowilam sie na poniedzialek.. z moich wyliczen wychodzi ze bylby to poczatek okolo 6 tygodnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochaniutkie:) Co tam słychać?Ja sobie leżę i nic mi się nie chce. Trochę mnie jajniki bolą.I ogólnie jeszcze ten katar mnie męczy. A Wy jak tam spędzacie dzień Skarby?:* Natii robiłaś test? Dagsam87- ja mam właśnie tak bardzo ciasno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika nie byłam na tej becie,bo Ja czuje że okres dostane zawsze bolą mnie jajniki i noga,wiec poczekam do piątku czy dostane@ wiem że moge sie mylic ale czuje że @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypiłam właśnie małą kawkę rozpuszczalną i dostałam takiego powera! Eh jak ja bym też chciała być już w ciąży... ale w tym miesiącu to nierealne raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
regularne sa jak w zegarku co 33 dni i od roku zawsze miedzy 15-16 dostawalam.... kurka juz sama nie wiem, ja tez czuje jakbym miala zaraz dostac okresu wlasnie :/ do tego mam ciagle wrazenie ze mam mokro, a to tylko wydzielina... nie wiem boje sie ze sobie to wmawiam.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagsam czyli ty też sie czujesz jak na @,ja już nie wiem co myśleć zobaczymy czy w piątek dostane,dzisiaj mam 30 dc. Ty jesteś 14 dni po planowanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
dokladnie dzis jeszcze raz liczylam i 13 dn... czyli mija 46 dni od mojego poprzedniego okresu i nie wiem co o tym wszystkim myslec.. tzn moze nie boli mnie tak dokladnie jak na okres ale kluje mnie tam cosik w jajnikach tak jakby.. a jak mam miec okres to zwijam sie z bolu.. piersi np nigdy mnie przed okresem nie bolaly i teraz nie bola.. no i klops bo nie wiem.. chcialam isc na bete, dzis bede z moim TZ gadac czy dostal wyplate juz i moze pojade sama nie wiem... ps. nie wytrzymalam i zrobilam test ale nie z porannych siuskow xD i wyszedl mi cien cienia 2 kreski... nie wiem ciagle mowie sobie ze pewnie nie jestem w ciazy.. a dwa pare dni temu sie kochalam z TZ i zawsze jak sie kocham na pare dni prze dokresem, to sex przyspiesza mi okres a teraz nic a nic... moja kolezanka mie pociesza ze ona tez tak miala, ze nie miala kresek nie miala i jak zrobila test w 17 dniu braku okresu wyszla jej 2 kreska bardziej widoczna.. i mowi ze jej zdaniem na bank jestem w ciazy( ale nie wiem czy mowi tak by mnie pocieszyc czy co) no i teraz ma 2 tyg corke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
Misia widzialam wlasnie te twoje testy.. moim zdaniem jestes w ciazy, ten test taki z cieniem kreski to u mnie jest jeszcze mniej widoczny juz twoj.. no nic trzeba czekac.. a to chyba najgorsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka robilam przed chwilka test owul.kreska jest troche blada w porownaniu do kontrolnej,wiec owul.sie zbliza bylam dzisian u ginek.dostalam skierowanie na usg piersi ale z łaska..na hormony nie chciala dac-powiedziala,ze nie da bo jestem 1 raz i powinnam isc do kliniki nieplodnosci-chyba zwariowala-moj gin.powiedzial ,ze jestem plodna skoro urodzilam dziecko,ja juz nic nie wiem ,wiem tylko ,ze rpolaktyne ,progeteron LH i FSH zrobie prywatnie. ta powiedzial ,ze to nic nie da zrobienie mi tych hormonow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagsam wiesz że ja z tym przyspieszeniem też tak mam hahaha:D a rano robiłaś i nie było drugiej kreski? mnie w pierwszej ciązy piersi nie bolały tylko wszystko na brzuchu mnie cisło no i teraz też tak mam:) Czekanie jest najgorsze:( Ale Ty jesteś bo to 46 dc ja mam 30 dc daleko mi do ciebie hehe:)A kiedy idziesz do gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq zrób te hormony co to za lekarz jak mówi że to ci nic nie da..najważniejszy jest fsh i lh najlepiej zrobić w 2 lub 3 dc.A do kliniki niepłodności to on sie nich wybierze i przy okazji niech zachaczy o psychiatre:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
1 test wyszedl negatywny z rannych siuskow... wlasnie teraz szukam testu o najwiekszej skutecznosci ale ja sie w tym az tak nie znam.. moze wy cos poradziciecie? i jutro zrobie z rana kolejna probe.. chce sie zapisac na poniedzialek bo daje sobie jeszcze czas by wrazie czego dostac okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
kurde tak strasznie bym chciala byc.. ale nie wiem czuje po kosciach ze to chyba bardziej moj mozg mowi ze nie jestem a serce mowi ze jestem.. echhh kurna no czemu to nie moze byc wszystko prostrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko jest skomplikowane..Zrób może ten pre test albo amil w sumie to one wszystkie są czułe niby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jeden tej samej firmy i zrobie g dopiero po niedzieli o ile wczesniej @ nie dostane, a powinnam dostac jutro ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane 🖐️ dziewczynki u mnie 23dc brzuch boli bardzo jak na okres jak dostane dzisiaj to masakra to poronienie wszystko do gory nogami popprzewracalo nich juz wroci do normy :/ desire kup test o czulosci 10ml/ui czy jakos tak bo ziwekszosc jest 25 a te 10 sa najczulsze:) witaj biegusia 🌼 misia o ktorej wyniki bety ? buziaki dla reszty dziewczynek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia,tez mi sie wydaje ,ze ona jaks nienormalna ja chodze pryw.do swego lekarza,ale chcialam pojsc do przychodni ,zeby nie placic za badania,pewnie tym sie wkurzyla jutro zrobie progesteron i prolaktyne a LH zrobie tak jak piszesz w 2 lub 3dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ,ze to byla lekarka-tymbardziej powinna .jak ja poprosilam o skier.na usg piersi to zaczela sie smiac powiedziala a,ze po co mi.???:O no glupia ja nie mam zamiaru za jakis czas sie dowiedziec ze mam jakiegos raka piersi-tyle sie o tym mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
malpka a jaki poelcasz z tych 10? bo ja wlasnie dzis jade do apteki bo jutro chce sobie zrobic.. jak nic nie wyjdzie to juz bedzie na bank znaczyc ze w ciazy nie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek nie wiem jakie sa w polsce nazwy testow ja rzedko kupujetesty w polsce tutaj clearblue te testy maja szeroki wybor od najczulczech po rozne rodzje ale tez pre test chyba jest tez 10mlU/ml musisz popytac w aptece a i bobo z tego co wiem on ma 10mlU/ml wiecej nazw nie znam te pamietam bo niedawno robilam wlasnie chyba bobo o pre tes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
bobo test ten co jest w aptece u mnie to jest 25.. ale dzis pojade do wiekszej apteki i moze dorwe 10 jakas.. bo takie czekanie jest straszne.. i jutro mam nadzieje ze zobacze te || normalnie umre wtedy ze szczescia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedzę na poczekalni ale tyle babek ze chyba skonam a przez to stres mam popodwójny:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Trzymam kciuki za testujące :) U mnie 11 dc wczoraj zrobiłam test owulacyjny są 2 kreseczki ale testowa jaśniejsza od kontrolnej.Temperatura dalej 36,8...po owulacji mam 37,2.Zaczyna mnie jajnik prawy kłuć...chyba coś zaczyna się dziać.Jutro chyba zrobię następny. Gosiasrok fajny profil.Już sobie wszystko tam zapisuję-dla mnie rewelacja :) i 3 miesiące gratis... Dorotq dobrze,że chciałaś skierowanie na badanie,nie popuszczać i tyle...to jest ich za...... obowiazek! Ja chodziłam prywatnie i żaden mi nie chciał zrobić cytologi,chociaż prosiłam bo wiedziałam,że jest coś nie tak.Miałam wtedy paskudne zapalenie płuc i po antybiotykach to było masakra.Upławy,ból...wszyscy olewali!Jakaś maść,witaminki normalnie szok.Mówiłam,że nie pomaga :( Potem zaszłam do naszej przychodni na NF i ten się nie pytając zaraz zrobił usg i cytologie.I wyszła 3 grupa :( Gliwice i kolposkopia! Pobieranie wycinków...Po prostu masakra! Potem miesiac czekania na wynik.Po leczeniu...silnych antybiotykach,maściach,czopkach, które trwało przeszło pół roku jest wszystko ok.Kontrolna cytologia już wyszła ok :) Teraz co roku muszę miec robioną...więc dziewczyny dbajcie i nie dajcie sobie w kaszę dmuchać!!! A potem ten lekarz wykrył endometriozę ...operacja,znowu leczenie i na razie jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×