Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

dziewczyny dzieki za slowa otuchy:) mam nadzieje,ze test zawiódł ...heheh..to test z allegro,moze to jakies dziadostwo...moze nie czuly... no nic poczekamy zobaczymy... nie mam zadnych objawów ani ciazowych ani na @..jedynie co to boli mnie od kregoslupa... ulęgałka-ja tez nie mam za bardzo sluzu,pije wiesiolek,ale ja wiem-poprawa troche jest-kiedys to mialam strasznie go duzo-nie wiem ,moze sie starzeje;P ulęgałka a co z testami? tempke mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko , temperatury nie mierzę bo mi się zepsuł termometr i na następny cykl sobie kupię , dzisiaj test zrobiony to kresa jest taka sama jak kontrolna , wczoraj też tak było ale bordowa to ona nie jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja jednak nie robiłam dzisiaj testu poczekam lepiej do piątku-soboty bo wtedy mam dostać okres ale od wczoraj mam taki straszny ból piersi ze az mnie piekły w pracy i miałam wrażenie ze zaraz dostane okres bo tak mnie mocniej ćmiło podbrzusze wiec chyba nie mam co się łudzić na II kreski :/ a w pracy na przerwie ani pol kawy nie wypiłam bo jakoś mi nie smakowała i musiałam wylać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wypilam ostatnią kawę na pogaduchach u koleżanki dzień przed zrobieniem testy czyli w dzień spodziewanej @...ale pyszna była mówię Wam....jak piłam ja to z każdym łykiem mówiłam...mmm ale pyszna kawę mi zrobiłaś...a normalnie kawy nie pilam...hehejedynie zbożówkę:) potem niemogłam patrzec ani na jedna ani na drugą...teraz jakies smaki wrócily ale na zbozową...ot cala historia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka-jesli jest taka sama to owulka powinna juz lada dzien nastapic:) mojej kolezanki dzidzia tak sie przykleiła do kregoslupa lezy odwrocona,ze lekarz nie mogl jej dokladnie zbadac:) powiedzial ,ze to 13-14 tydzien:) ale serce slyszala jak bije-fajnie..:) a mnie kłuje macica,strasznie i jestem jakas przycmiona...kolezanka powiedzila,ze moze wlasnie nastepuje zagniezdzenie,cholerka go wie..moze i tak,zobaczymy @ mam dostac w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej ja juz po wizycie z małym z usg oczekałam sie chyba 3 godz, masakra jet ta słuzba zdrowia , no i jaderka są prawe prawidłowo wykształcone , a lewe o częsciowo zatartej strukturze,niewiem co to znaczy , ale chyba mniej wykształcone i na dzisiejszy dzięń znajdują sie wysoko w pachwinach , no ale lekarz ten co robił usg powiedział ze mozna jeszcze poczekac 2 lata, ale z drugiej strony by tez tyle nie czekał i odrazu lepiej zając sie tym lewym ,bo chyba nie darady samo zejść a prawe zostawić w spokoju, i nieweim zobaczymy co powie lekarz chirurg w srodę jeśli bedzie trzeba to oczywiście sie zgodze na ten zabieg ,lepiej wcześniej niz pózniej i z tego co mi ten lekarz z usg tłumaczył to ze to jest bardzo prosta rzecz do zrobienia ,prosta niz przepuklina robi sie w jeden dzień to normlny zabieg przy znieczuleniu ogólnym a co do przeczuć to ja ma teraz przeczucie ze bedzie dziewczynka, okaże się.dobra teraz musze obiad zrobić bede wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia a o o chodzi z ta stulejką , nieweim o co chodzi jak to wygląda jesli mój synek by to miał to lekarz juz by to zauważył tak ??z chłopkami jest przerąbane jednak teraz chyba wole dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nortal
Cześć dziewczyny. Czytam to forum od jakiegoś czasu. Staram się być na bieżąco z wydarzeniami jakie mają u Was miejsce w związku ze staraniem:) Od 7 miesięcy też staram się zajść w ciążę ale na razie bezskutecznie. Dlatego dołączam do Was. Wspólne wsparcie i możliwość łączenia się w staraniach napewno ułatwi nam przebrnięcie przez te miesiące. Buziaki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
hej dziewczynynki :) ja sie dzisiaj nalatalam po urzedach ze masakra :/ Ulna nie martw sie, moj dawny chlopak jak byl dzieckiem mial sciagane jaderko i nic zlego sie nie stalo, jego juz zona jest w ciazy, wiec sie nie martw :) Nika no to smacznego :D ja to bym chciala miec dziewczynke, dzis jak jezdzilam to nawet wybralam imie i jak juz bedzie to bedzie Zuzanna :) dzisiaj mialam sen ze moj chlop dawal mi pierscionek, i to podobno oznacza zalozenie rodziny :D oby sie sprawdzilo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE dziewczynki!nie było mnie przez wekend wchodze tu i co widzę..?przykre wiadomosci ..KRUSZYNKO=bardzo mi przykro,jednak nie poddawaj sie i wracaj szybko=trzeba zyc dalej! NIKA=PRZYKRO MI STRASZNIE!wiem co przezywasz( tez poroniłam,co prawda mineło juz troche czasu)jednak na samo wspomnienie jest smutno..)do tego smierc mojej babci i depresja..jednak cóz..takie to jest juz zycie niestety.DUZO DZIEWCZYN PRZECHODZI PRZEZ STRASZNE PRZEZYCIA=ALE NIE MOZNA SIE PODDAWAĆ!co do krwawienia kazdy organizm inny...ja miałam plamienia 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulna stulejka polega na zwężeniu napletka co uniemożliwia ściąganie napletka ulna z dziewczynkami też sa problemy nie ma reguły:) mój synek miał robiony zabieg jak miał dwa latka bo wogule nie mogliśmy ściągać napletka ale mały dzielnie to zniósł i szybko sie zagoiło i problemu już nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE,tak na szybko was poczytałam,zmeczona po pracy i połozyc sie idę do tego inter.sie zawiesza i mam nerwwaa! ULEGAŁKO=SPŁAKAŁAM SIĘ!czytajac opowiesc...smutna ale piekna! DAGSAM=ja tez niedługo mam urodzinki i mam nadzieję (cichutką,że zobaczę 2 kreseczki)!to by był piekny prezent:)czego i Tobie życzę:) MAŁPECZKO I wszystkie starajace się kobitki:trzymam kciuki by @ wredoty nie przyszły!(ja jeszcze tydz.nerwów albo i dłuzej..no ciekawe czy @przyjdzie...chyba udało nam sie trafic w owu.i schizke mam;) tulkam was wszystkie jak i nasze brzuchatki,życzac zdrówka i usmiechu kazdej z osobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
oj tak z dziewczynkami tez sa problemy, mojej szwagierki corka jak miala niecaly roczek miala operacje bo miala zrosniete wargi sromowe, co podobno dosyc czesto sie zdarza.. glowa do gory :D ech dziewczyny bociany juz sa to napewno dzidziusie nam podrzuca :D co do brzuchatek, mi sie fajnie czyta o usg o ruchach, ba anwet o mdlosciach.. nastraja to tak troche nawet optymistycznie i ja przynajmniej dzieki temu sie nie poddaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ale ładną pogodę dzisiaj mamy :) Ula Kochana a komu niby macie przeszkadzać? Jest to nasze forum :) Fajnie się czyta o brzuszkach,dolegliwościach...a za chwilkę będzie o ubrankach,łóżeczkach,wózkach :P Mój synuś nie miał takich problemów za to od 4m do roku miał z nerkami...poszerzenie układu miednicowo-kielichowego raz w jednej nerce raz w drugiej...częste zapalenia pecherza... co miesiąc na antybiotykach,usg i raz był w szpitalu na badaniu ale diagnoza się nie potwierdziła i uniknął operacji.Po roku jak ręką odjął...A grypę to miał 3 lata temu...Nawet ospą się nie zaraził chociaż przebywał z osobą chorą... :( wolałabym,żeby już ją miał... Oluś od nowego cyklu-jeżeli @ dostaniesz Czego Ci nie życzę! mierz temperaturę i zapisuj na wykresie.Mnie po temperaturze i testach wyliczył że miałam owulację w 14dc i to by się zgadzało...tylko zaobserwowałam,że ze śluzem płodnym trochę problem...niby troszkę jest ale....starość nie radość :P muszę znowu wiesiołek kupić... Dorotq nie smucić mi się tu! Dopóki @ nie ma nadzieja jest... 28dc to jeszcze wcześnie i tyle :) ja mam 24 dc i mnie wykres wyliczył ,że jakbym była w ciązy to test pozytywny wyjdzie w 35% więc głowa do góry! Nortal witamy Nową koleżankę... jak chcesz to wpisz się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🖐️ witam nowa kolezanke 🖐️ ula no widzisz czyli wszytko dobrze kochane nie stresuj sie :) silka o fajnie ze do nas zajrzalas tez cie tulam ja tez mam nadzieje ze nam sie niedlugo udac za ciazyc :) nati co tam u ciebie jak sie czujesz? twoj byly dal ci juz spokuj i jak relacje z mama ? nika smacznego :P widze ze leniuchujesz odpoczywaj sobie troszke moze promotor zrozumie :) dorotq krzewuszka ma racje glowa do gory :) krzewuszka a gdzie ty zanlazlas te procenty na ile test ciazowy wykrylby ze jestes ja tego nie widze :( rpozdrowienia dla reszty 👄 ale jestem dzis spiac nic mi sie niechce chyba sie zdrzemne bo odlatuje normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny,napewno macie racje.....dopoki nie dostalam @ to nie wiadomo, krzewuszka:) ja mam tak samo z tym sluzem i tez pije wiesiolek...-fakt nie mam juz 20-stu lat;P moze dlatego.... malpka-to chyba przez ta pogode,ja mam to samo,musialam sie polozyc i przespac:) a w glowie mi strasznie cmilo dzisiaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jakaś śpiąca jestem... ale to przez tą pogodę chyba niskie ciśnienie jest :/ no i zjadłam już 0,5 kg ogórków kiszonych i nie mam dość :D mam takiego smaka na nie, maskara... mam nadzieję, że mnie brzuch po nich nie rozboli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NORTAL! witamy Ciebie :) powiedz coś o sobie:) Krzewuszko u mnie śluzu mało:( myślisz ,że o ze starości? Kochana to teraz bez mierzenia temperatury nie wykaże mi owulki? Niby ból jajnika mam ale ten cykl zaliczam do nieudanych :( Małpko a jak się czujesz? Kiedy nowe testujące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny co do bocianów to jak byłam na wsi to nad głowa mi leciał:) może to dobry znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika ty jesteś nie możliwa z tymi ogórkami:D a na śledzie nie masz ochoty hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......6...............29..........22.05..... ..dolnośląskie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33..........20.05.........LU Kszewuszka........4................33..........14.05..... ...Śląsk Kania86................4................25...........05.0 5.......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29...............?...........śląs kie Natii_00.................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05..... ....wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. .......wielkopolska Małpka24..............1...............24..............?. .. .........ireland marta2387.......1,5 roku.........25................?...........Śląsk dorotq...................6................33..........10. 05. ........Lublin BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P.......P łeć...Miejscowość Czrnulka...........1...............21............04.10.12 ... .?........Anglia Maya10............5...............28............09.10.12. .. syn......Ireland Słasica.............1...............28............03.10. 12 ....?........Mazury Ulna.................3................28............02.11 .12...?......małopolska Biegaczka.......2.................?.............24.11.12. ...?.......Polska Emachines......2................29............20.10.12 ...syn....Śląsk Ewuś...............4................28................?. ...........?........śląskie Miax3...............1...............20............25.12.1 2...?........Szkocja Kamilka@........2...............29................?...... ...?........dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia na śledzie nie mam bo nie lubię :P ale za to na słone i kwaśne bardzo bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......6...............29..........22.05..... ..dolnośląskie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33..........20.05.........LU Kszewuszka........4................33..........14.05..... ...Śląsk Kania86................4................25...........05.0 5.......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29...............?...........śląs kie Natii_00.................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05..... ....wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. .......wielkopolska Małpka24..............1...............24..............?. .. .........ireland marta2387.......1,5 roku.........25................?...........Śląsk dorotq...................6................33..........10. 05. ........Lublin sonaola23021986.....3lata...........26.............12,04............slask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. dawno tu nie zaglądałam, ale miałam bardzo duuuzo nauki. Wiecie co mam taki problem i potrzebuje Waszej rady. Dzis jest 34 dzien cyklu- mam bardzo nieregularne. @ brak, testy ciazowe negatywne i wiecie co od wczoraj potwornie boli mnie jajnik. tzn chyba jajnik. owulacje wydaje mi sie mialam dwa tyg temu, ale nie wiem, wczoraj przy tym koszmarnym bolu robilam test owu i wyszedl pozytywny. bordowa krecha i bialy śluz. Bolało mnie wczoraj tak ze sie wyprostowac nie moglam, dzis tez mnie boli ale mniej. Tak ze HELP ME!!!! boje sie bo nie wiem co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko na głównej stronce po zalogowaniu po lewej jest Detektor oznak ciąży . Uaktywnia się parę dni po owulacji. Ja dziennie wpisuję objawy jakie mam,jeśli oczywiście w danym dniu występują... i kalendarzyk to przelicza na punkty.Na dzisiejszy dzien mam 30/100 punktów. Oluś ja dokładnie nie wiem jak to jest jak nie zapisujesz temperatury.Ale kalendarzyk uwzględnia inne objawy...śluz, położenie szyjki... trzeba poczytać :) A ja teraz w domu mam przedszkole :) Dzieci brata bawie... 3,5 roku i roczniaka... teraz małą uspałam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra a robiłaś wcześniej testy owulacyjne? Może to póżna owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dwa tyg temu miałąm tak: sluz przezroczysty i raczej tak jakby płodny i te testy owu - dwie kreski takie same. i kłucie w jajniku. a od wczoraj znow dwa testy owu pozytywne, śluz biały taki lepki jakby-niepłodny i potworny ból myslalam ze na pogotowie pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny test owu wlasnie wyszedl pozytywny i teraz to juz mnie dwa jajniki bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×