Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

mieliśmy dzisiaj skrócone lekcje :) bo wieczorem jest bal gimnazjalny heheh i mialam na 8 do 9:40 moj maz stwierdzil ze sie w ogole nie oplaca z domu wychodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka dobrze:) mam 6dc,ale nie zmieniam w tabelce bo wiedziałam że z tego cyklu nic nie wyjdzie. troche wyluzowałam może dlatego,że nie mam teraz do tego głowy egzaminy i inne różne sprawy:):)nic na siłe trzeba odpuscić:) A co u Ciebie ulęgałka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia u mnie spokojnie, ja też wiem ,że z tego cyklu nic nie wyszło bo wydaję mi się ,że owulację miałam za szybko jak na moje cykle .... Cycki mam bolące przez cały ten cykl nawet na chwilę mnie nie przestały boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze boli mnie podbrzusze tak jak na okres a on za tydzien dopiero i dotknac sie tam nie moge bo boli wszystko ;/ kurde moze to jednak ciaza?? to mozliwe ze moglam zajsc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie zaciekawie nie czuje.... ;/ jeszcze ta pogoda dobija !! mialam przyjsc i posprzatac, umyc okna itp. ale no jak widze ta szarówe, mżawkę to demotywacja totalna,leże pod kocem już trzecią godzine.... dziewczyny bierzecie albo brałyscie kiedys ketonal forte na bóle? bo ja tylko na tym w zasadzie jade i ostatnio sie dowiedzialam ( i na ulotce jest napisane jak byk) że może powodowac problemy z zajsciem w ciąże....;/ ja ze 3 lata na tym jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherko ja to brałam ale sporadycznie, jak już nie mogłam wytrzymać... a nie widziałam ,że później są problemy zajściem w ciążę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka ja biore tzn teraz jade jak mam @ na solpadinie ale ogólnie to pomaga mi tylko ketonal forte brałam przed pierwsza ciąża i zaszłam wiec nie wiem czy w tto wierzyć!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie zastanawiam czy isc na bete ;/ poczekam do tego 29 chociaz juz bym chciala wiedziec na czym stoje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie zawsze mam bardzo bolesne az mdleje przy nich wymiotuje itp ja zawsze biore po 5 tabletek tego ibupromu silniejszego do innych nie jestem przekonana a poza tym tylko te lekarz mi pozwolil brac bo tamte sa niby za silne dla mnie bo szczupla jestem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dziewczyny chyba wcześniej nawiedzi @ już mnie brzuch pobolewa,szybciej przyjdzie, szybciej pójdzie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dzewczynki :) dawno bylam na forum bo wiecie to L4 jest takie wyczerpujace ze nie mam czasu nawet tu wejsc i napisac :) Zamiast odpoczywac w domq to ja jezdze za sukienkami, butami, kwiatkami i innymi pierdolami :) Ale chyba musze na jakis czas Was opuscic, albo mniej razy wchodzic bo jak czytam wszystko to za duzo mysle o dziecku. A jak mnie kilka dni nie ma to tak nie mam czasu myslec... Natii nie obraz sie ale dziwi mnie troche Twoje zachowanie. Wrocilas do bylego po tym jak Cie zdradzil. Powiedzial Ci ze z inna szybcej by zaszedl w ciaze. A Ty tak mu szybko wybaczylas i znowu probujesz zajsc w ciaze. A na dodatek trzymasz go na dystans bo nie jestes go pewna. Moze poczekaj troche az bedziesz wiedziala na czym naprawde stoisz... Sprawdz go czy faktycznie bedzie Ci wierny. Po co unieszczesliwaic dziecko jesli mielibyscie sie rozstac. Ty jestes jeszcze mloda i to bardzo wiec na dziecko nie jest za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym Natii czy to nie za wczesnie po poronieniu na starania o kolejna ciaze? to chyba pierwszy cykl po. a powinno sie troche odczekac... z tego co wiem przynajmniej do pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kania :) to prawda, że jak się organizuje jakies wypady to się nie mysli o tym wszystkim, jakos tak zdrowiej na psychice :) ulegalka tez jestem tego zdania ze szybciej przyszlo szybciej pojdzie, dlatego już bym chciala dostać;/ bo bedzie mnie tak meczyc teraz z 5 dni :( no demotywacja totalna:( jak leze jest ok, jak zaczynam cos robic od razu mnie zalewa fala jakis hormonów....cyce chca odpasc, nie moge stanika nawet nosic :| no i prawy jajnik daje o sobie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23dc a @ bede miala jakoś w 27-29, kiedys mialam rowniotko jak zegarku a odkad zaczelismy sie starac to albo dzien predzej albo pozniej ale w tych granicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam zgage!! hehe juz nie chcialam nic pisac....bo juz wychodzi ze mi wszystko dolega:P ale wlasnie pilam mleko zimne, a zgage to mam raz na pol roku jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×