Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Dorotq już Ci piszę, więc test wydaję mi się ,że zrobiłam przed terminem piszę tak bo miałam nieregularne. Test pozytywny ale z jasną kreską wyszedł mi 26 dc a @ powinna być 30 dc. Śliweczko to bardzo dobrze ,że wszystko w porządku a widziałaś kropeczkę na usg? który to tydzień? Kaniu to bardzo dobrze ,że wyniki wyszły bardzo dobrze,powiedzała Ci coś więcej? Krzewuszko trzymam kciuki ,żeby nie przyszła oj bardzo bym się cieszyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
a ja dziewczynki dziś ustalałam grafik z moim mężem (o matko jak to brzmi hihi) ponieważ od trzech dni i jeszcze do środy ma same nocki i normalnie nie ma kiedy tego bejbika zrobić, zaczynamy od środy 1 podejście no ciekawe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martson
Witajcie dziewczyny, dołączam do Waszej grupy, choć nie myślałam, że będę musiał... - Jak zapewne prawie każda z Was. Mam cykle 28-dniowe (mogłabym na ich podstawie synchronizować zegarek...) W tym miesiącu zawiodły mnie zupełnie testy owulacyjne - za każdym razem kreska testowa była jaśniejsza od kontrolnej. albo w ogóle jej nie było. Dziś 16dc. Wydawało mi się, że pozostaje nam czekać do kolejnego cyklu a tu dziś "dochtór" powiedział, że mam pęcherzyk 22mm i "kiedy, jak nie teraz?" Może ja głupia, nierozumna jestem ;) ale czy faza lutealna może trwać 12 -12.5 dnia? Zawsze byłam w stanie wyznaczyć w przybliżeniu owulację a w tym m-cu testy z Allegro "nieco" mnie zmyliły. Jeśli Któraś z Was może odp. na moje pytanie o nieco skróconą fazę lutealną - byłabym wdzięczna :) Życzę Wam wszystkim przyjemnych a do tego niezwykle owocnych starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martson jesli masz takie ksiazkowe cykle to tylko pogratulowac i działać działać działać!!! Ulęgałko powiedziala ze jest wszystko bardzo dobrze. Jutro ide jeszcze na badania krwi i kazala mi przyjsc po @. za tydzien @ wiec za 2 wizyta i oceni moj stan jeszcze raz. jestem dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kania86 :) Naprawde zylam w blogiej nieswiadomosci, ze 12-dniowa faza poowulacyjna jest mozliwa... Butelka ulubionego carmenere juz na nas czeka, wiec wieczor zapowiada sie baaardzo milo. Oby rowniez byl owocny, niczego teraz bardziej nie pragne... Mam nadzieje za dwa tyg. zameldowac, ze w 2013 wreszcie zostane Mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak czytam moj opis tego USG i nie umiem rozczytac sie bazgrania tej babki... jakies wymiary podane i cos naskrobane. nie wiem czy dobry jest ten opis czy zły. ale skoro mowila ze wszsytko dobrze to nie powinno byc zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny !! ale się za Wami stęskniłam. Miałam bardzo duzo czytania. Witam nową staraczkę. U nas weekend super, wypoczelismy, złowilismy trochę rybek widzielismy bociany !!! U mnie 40 dc 8 dni od owulacji i brzuch mnie boli jak na @ piersi jakies większe. czekam na @ a za kilka dni zrobię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) ja też widzialam boćki ale w gniazdku więc dupa blada :P mam już leciutkie plamienie jak zwykle przed @ który mam w czwartek dostać , więc ten cykl też stracony , w sumie nie spodziewałam sie że sie uda ....... patra zazdroszcze rybek, też bym chciała połowić , dobrze żeś wypoczęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa starczka 🖐️ dziewczyny zaczernijcie sobie nick zeby nik sie pod was nie podszywal. kania nie doszukuj sie wszytko jest dobrze jak pani doktor tak powiedziala :) petra oby @ nie przyszla i zebys ujzala II kreseczki :) bezik jak tam badanka meza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dobrze samopoczucie swietne bo wyjezdzamy na wakacje wiec juz nie moge sie doczekac wkoncu odpoczne i moze troche oderwe mysli od staranek z relaksuje sie i moze jak przyjade wypoczeta to bede miala wiecej sily na to zeby dalej wierzyc ze wkoncu nam sie uda poczac nasze malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czwartek rozpoczne 8 cykl starań , pewno znowu nic nie wyjdzie , normalnie robie sie wredna , taka jakaś głupia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja!! Witam nową staraczkę:) Beziku nie martw się ,głowa do góry:) małpko może wyjazd będzie owocny:) Patra to trzymam kciuki:) mocno ,mocno... A ja wcale się nie czuję jak w ciąży trochę się boję ,że coś jest nie tak:( a lekarz dopiero w poniedziałek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ulęgałko, za wcześnie chyba żeby czuć sie w ciąży. Spokojnie... :) Nie miałam jeszcze usg, więc kropki nie widziałam. To dopiero 4 tydzień, musimy głęboko oddychać i czekać na rozwój wydarzeń (szczęśliwy oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja tylko na chwilę. Odpoczywamy pełną gębą. Staranka też trwaja:) więc może się uda. Ciagle mnie pobolewa raz z jednej raz z drugiej strony jajnik. I tak już tydzień ale na razie się tym nie przejmuje:) Ulęgałko nie denerwuj się napewno wszystko jest ok. A nerwy też swoje robią:) więc spokojna głowa:):) Dobra ja zmykam bo zaraz jedziemy na wycieczkę rowerową a jeszcze trza się przygotować. Buziaki i myślami jestem z wami i trzymam kciuki za Wasze staranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:)Witam nowe staraczki:)teacherka gratulacje awansu:) Ulęgałka wszystko będzie dobrze kochana:)nie denerwuj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Przyłączam się do tematu :) My z mężem w tym miesiącu też rozpoczynamy starania :) Co prawda mam teraz dopiero 12 dzień cyklu, a owulacji spodziewam się około 30dc, więc jeszcze trochę czasu :) Ale mam nadzieję, że starania będą owocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej dziewczyny obiecuję ,że nie będę się tak stresować:) Witaj b_a, opowiedz nam coś więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ teraz mam chwilke wiec sie melduje kochane pozniej mam caly dzic zajety wiec nie bede miala jak do was napisac! ola moze faktycznie na wakacjach nam cos wyjdzie bo akurat bede miala dni plodnie wiec szansa jest :D a ty wyluzij nie nakrecaj sie w poniedzialek zobaczysz swoja kropeczke a moze nawet serduszko :) bezik nie martw sie ja juz nawet staram sie nie myslec ktory to miesiac staran bo wychodzi podnad rok a w tym poronienie a pewnie niedlugo juz nie bede liczyc bo to jeszcze bardziej bedzie mnie przytlaczac musze wierzyc ze wkoncu nam sie uda i nie wazne bedzie za ktorym razem i po ilu cyklach wtedy najwazniejsza bedzie dzidzia musimy byc dobrej mysli bo inaczej idzie zwariowac :P witam nowa starczke 🖐️ sliwka to nastepnym razem juz bedziesz widziala fasolinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! U mnie 25dc i temperatura dalej wysoka... zobaczymy ;) Oluś bez stresu mi tutaj,wszystko bedzie dobrze!!!! Mi w pierwszej ciazy nawet raz nie zrobiło sie niedobrze,nie wymiotywałam a urodziłam zdrowego chłopaka. Małpka a gdzie Ty się Kochana wybierasz? Ja siedzę w domu i robię porządek w szafie... mam na całą ścianę i troche tego jest...niedawno zaczęłam i już mi się nie chce :( taki upał,że masakra... B_a88 to strasznie długie masz cykle,jeśli owulację masz w 30dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziewuszki , ni będę się tak stresować:) małpko no mam nadzieję ,że przywieziesz jabłuszko:) Krzewuszko no to pięknie!!! a jak się czujesz? Kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie 9 dni po owu ani objawow ciazy ani na @. B_a88 witaj, ja mam podobne cykle jak Ty. Bierzesz cos na to? w tym cyklu mialam owu w 32 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goraco, goraco, goraco!!! upał!!! ale lepszy niż deszcz :) od 2 tygodni czuje sie jak nie staraczka... chce a nie moge sie starac. i jeszcze kolejne 2 musze czekac na cokolwiek... bez sensu, bez sensu, bez sensu... wszystko jest bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś nie wiem czy będę testować...pewnie nawet nie zdązę bo @ przylezie.... Patra u mnie 8 dni po owulce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś a dodałaś swój szczęśliwy cykl do galeri ovufriend ? Można podpatrzeć :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
I będzie syn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... A cóż więcej mogę napisać... ? :) Mam 24 lata, jesteśmy z mężem 2 lata po ślubie i uznaliśmy, że już czas :) kszewuszka - cykle rzeczywiście mam dość długie... Czasem nawet ok 44 dni. Właśnie ostatnie kilka miałam po 44, więc tak myślę, że owulacja będzie około 30. patra 24 - a to na to się coś bierze? :P Ja zawsze tak miałam... Jedynie w czasie brania tabletek miałam około 30, ale po odstawieniu wszystko wróciło do "normy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B_a88 jak mogę Ci doradzić nie rób żadnych testów owulacyjnych...szkoda kasy i nerwów. Mierz sobie temperaturkę i zapisuj. Polecam fajną stronkę www.ovufriend.pl Jak chcesz to dopisz się do naszej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×