Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

misia 🌼 u mnie 30dc tempka 37.1....sluzu brak...czekam na @ kurcze net mi chodzi wolno dzisija caly dzien tak bedzie bo wyczerpalismy limit...buuuuu..zamulacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju gratulacje !!!! Spokojnie bierz duphaston- ja tez go bralam na poczzatku ciazy przez 4 tyg. Dzis juz u mnie 17t i 1 d za tydzien idzemy na usg. pozddrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra witaj:) jak to szybko leci...:) wczoraj sobie czytałam wasze posty jak to dowiedzialyscie sie ,ze jestescie w ciazy:) twoje ,ulęgałki,śliwki..i kila jeszcze innych dziewczyn a gdzie to podziewa sie Hankali??? odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mayu !! gratulacje!!! jeju niedawno cieszyłyśmy się z Twoich II kreseczek:) Silka trzymaj się i zdrowiej szybko!!! Dorotg a jak się czujesz? może jakiś teścik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju gratulacje!!! a duphaston na pewno Ci nie zaszkodzi, lekarze przepisują go na podtrzymanie ciąży ,więc jak lekarz Ci je zlecił to bierz je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dzisiaj to mocno bola mnie piersi tak po bokach jakos ciągnie ... brzuch nie boli i plamien nie mam zadnych..kurcze kiedy przyjdzie ta @ nie lubie tak czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ulęgałko:) kurcze nie wiem,moze poczekam jeszcze ze 2 dni... dzisiaj mam 12dfl zobacze jak bedzie z temperatura szyjke badalam dzisija i wczoraj i mialam wysoko twarda i zamknieta-ledwo co ja wyczułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- u mnie zero sluzu...wkladka sucha:) a u ciebie jaki? tak jak na owulke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Dorotq testuj:) Może teraz sie posypie i ty będziesz nastepna. Buźka:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja-chcialabym ale boje sie ... to chyba nie ma sensu...poczekam... misia...no to ty masz jak w dniach plodnych:) a mi dzisiaj cos niedobrze muli mnie od rana kurde znowu sie nakrecam nienawidze dni przed @ a wiecie ,ze u nas w aptece testy ciazowe PINK kosztuja niecale 5 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalko wiesz i tak nie moge wyjsc z domu bo moja mała jest chora wiec nie pojde do apteki jestem zmuszona poczekac:) a swojemu nie powiem ,zeby kupil bo zaraz powie ,ze panikuje i zebym poczekala:) ide sprzatac...a wieczorem do dentysty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq Mnie ostatnio dopadło jakieś nie dowierzenie....nawet nie mam ochoty testować,nie wiem ale jakoś w nic nie wierze ostatnio:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha może masz racje:-o zawsze pisze Wam,że trzeba wierzyć że Nam sie uda a ostatnio sama nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) maya gratulacje synusia , odzywaj sie częściej na ile maleństwo pozwoli , ale ci zazdroszcze ucałuj szkrabusia od nas :) a u mnie 21 dc @ sie zbliża jak to co miesiąc no cóż samo życie .... nie wiem czy to tylko ja tak mam że odkąd zaczęliśmy sie starać to wynajduje u siebie wszystkie możliwe choroby wszystko mnie boli normalnie okropna jestem miłego dzionka skarbeńki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik nie jestes sama ja tez mam jakas obsesje normalnie nie wytrzymuje sama z soba ciagle sie boje ze poza tarczyca dolega mi cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy dziewczyny za wsparcie na samym poczatku i trzymanie kciukasow :) . ktos sie pytal o duphaston napewno Ci nie zaszkodzi :) bralam przy corci do 28 tygodnia ciazy , a teraz bralam luteine do 25 tygodnia ciazy . musze powiedziec , ze bez tych lekow nie wiem czy dalibysmi rade . maly jest sliczny i bardzo spokojny , a corcia byla troszke zazdrosna o braciszka teraz jest juz lepiej :) . zobacze jak sama zostane ( mam rodzicow jeszcze dwa tygodnie ) . jeszcze raz dziekuje kazdej z osobna :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- ja czasem mam tak samo- takie niedowierzanie, ze moze nie jest nam dane drugie dziecko.. ale jak patrze na nasze dziewczyny i jak im sie udalo..:) kolezanka wrozyla mi z obraczki i wyszlo mi ,z bede miala jeszcze dwoje dzieci:P ja juz posprzatałam a teraz robie obiad @ ni widu ni slychu brzuch nic a nic nie boli cisza przed burza???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha- a co sie dzieje? plamisz? a jak tam u Kasi i mon, ciekawe jakie macie objawy dziewczyny ,bo wy chyba macie termn @ a moze testowalyscie?:) i wyszly II kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dorotq u mnie PMS ;) Zambijam wzrokiem, bola mnie cycki, sutki swędzą, biały śluz, brzuch od czasu do czasu lekko ćmi albo coś zakłuje, nic specjalnego. A co u Was? Kto jeszcze czeka na @ w najbliższych dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Misia testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×