Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

misia wydety brzuch moze byc po duphastonie bo on ma takie same skutki jak naturalny progesteron... tak wlasnie sobie ostatnio myslalam ze biorac go nie sposob uznac co mogloby wskazywac na ciaze bo wszystko to moga byc tylko jego skutki teacherka z tego co sie orientuje to plyn wlasnie oznacza ze pecherzyk pekl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ale Cię Misia korci :P ja to chyba raczej tych krechów nie zobacze ;/ coś mi sie wydaje ze zobacze ale @ ;/ ja to nie mam brzucha nadetego ale i tak mam duzy brzuch bo zawsze jak troche przytyje to mi w brzuch idzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ale ja to ciagle porownuje do tego jak kiedys zaszlam tylko ze poronilam ale wtedy jeszcze przed @ brzuch mnie bolal i cycki tak bardzo drazliwe byly a teraz to nic nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to chociaz miałas potwierdzona owu a ja to mogę sobie przypuszczac ze byla albo i nie byla poczekamy i zobaczymy :* Mycha a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka masz racje Ja mam potwierdzona,ale miałam cykle bezoowulacyjne wcześniej nie wszystkie ale byłąy.Wiec sie ciesze,ze owulka była ale czy z tego coś bedzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopkakropka ja przed ta ciaza poroniona to jeszcze przed testem wiedzialam ze jest bo czulam objawy a teraz to nawet przeczucia nie mam za bardzo... a owulka tylko uprawdopodobniona testami owulacyjnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Mycha to jestesmy w takiej samej sytuacji ja tez moge stwierdzic na podstawie testu ze owu bedzie ale czy byla napewno? tego nie wiem. Ja wlasnie wtedy tez wiedzialam na 100% ze to ciaza, czulam a zrobienie testu to tylko upewnienie sie, a teraz zupelnie nic dlatego tez staram sie nie nakrecac. musimy czekac i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A ja czekam na @ Temperatura-zmierzona z ciekawości 36,77.Po owulacji miałam ponad 37 i brzuch lekko dzisiaj rano pobolewał.Cóż to już tylko kwestia 2,3dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha, Misia jak pojawi mi sie taki śluz brunatny pod koniec tygodnia to nawet nie robie w poniedzialek testu. A ja dzisiaj dziewczyny robie tarte z mascarpone i owocami bo moj mężuś jutro ma urodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszka dostalam i odpisalam stopka kropka mam nadzieje ze jednak sie nie pojawi i bedziesz sie cieszyla w poniedzialek z dwoch kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) zycze was dziewczyny pozytywnych testow:) no niech w koncu ktoras zaciazy:) dawno nie bylo II kreseczek:) ja jestem jakas zamotana ,rozkojarzona wiecie co zrobilam wczoraj,zamiast posmarowac cialo balsamem to posmarowalam sie odzywka do wlosow...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×