Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

eeh... już się troszkę ogarnęłam, ale jak dostałam @ to myślałam że zwariuje ze smutku... już nie wiem co robić... jak byłam na monitoringu to gin widziała jak pęcherzyk rośnie itp., ale ja u siebie nie obserwuje śluzu płodnego... może w tym jest problem... i nie wiem co robić by polepszyć jego jakość :( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu sie cieszyć jak tyle starań i nic,a te co nie chca to odrazu zachodza.Teraz kumpeli siostra zaszła w ciąze pojechali w dni płodne nad morze "robić dziecko"jak to określili i sie udało odrazu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A My byśmy do Egiptu pojechały i sie wyluzowały a i tak była by d**a... Ale dziewczyny trzeba sie ogarnąć i musi byc dobrze:)dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dziewczyny ja to nawet nie chcę mówić o niesprawiweliwości: moja kumpela całe życie słyszała od lekarzy, że będzie problem z ciążą, policystyczne jajniki miała, problemy z nerkami.. w tamtym roku piewsza próba i bach! ciąża. Nie powiem, czasem myślę czemu ja tak nie mogę, ja niby zawsze zdrowa, teraz mi mówi gin, że spokojnie, czas jest, że rok trzeba dać sobie na próby.. Łatwo powiedzieć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak słów,niby rok dać czasu ale jak po roku nie wychodzi???tu nie które dziewczyny już rok sie staraja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój lekarz mówi, że rok na "naturę" trzeba dać, a dopiero potem badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamisia- napisz mi na poczcie gdzie mieszkasz bo na fb jest kilka takich imion i nazwisk jak twoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj wysprzatalam cala kuchnie - latam jak glupia od wczoraj wieczora bola mnie jajniki? kurcze tak nisko pod jajnikami ciamisia- moze i siostry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tydzień temu byliśmy w górach, spa, zabiegi pełen relaks...no i szczyt płodnych akurat - starania non stop....zobaczymy czy cos z tego wyjdzie...narazie nic nie czuje, chociaż organizm się strasznie dziwnie zachowuje. Nie są to jednak objawy ciążowe a raczej jakieś nerwicowo - zawałowe....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha- odezwalam sie do ciebie na fb na czacie ale nie opisalas;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie mam objawów żadnych poza tym, że czuje jakąs rewolucję w organizmie, ale to są pewnie hormony euthyrox 88, teraz czytam, że on niedawno wprowadzony na rynek, mi pewnie nie służy;/ rano lecę na pobranie krwi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka - yhy.. no u mnie 24 jakiegos pawera dzisiaj dostalam mycha- to ja juz wyszlam z fb...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka- to masz jakies kołatanie serca? moze na tle nerwowym albo po tym leku? ciamisia- wiesz ja nie mam typowych zajd tylko takie plamy niebolace kompletnie musze je korektorem zamazywac bo smiesznie wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeleżałam przedpołudnie a potem stwierdziłam, że ogarnę mieszkanie na nadchodzacy tydzień, umyłam kuchnie, łazienke, podłoge w calym mieszkaniu, potem kąpiel:) a teraz zrobiłam zapiekane bakłażany, podobno zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja euthyroxem zwalczam antyciała tpo, tsh miałam w normie raczej. I jak zaczeły spadac antyciała to tsh podskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha- a czemu to ty w nastepnym m-cu nie starasz sie?? no chyba ze zle zrozumialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotek dobrze zrozumialas... to polecenie od lekarza... jeszcze nie do konca wiem dlaczego... teacherka kolatanie moze byc spowodowane nadmiarem eutyroxu... a mialas robione ft3 i ft4 ppoza tsh? a jaka dawke mialas wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×