Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ciamisia- etam- napewno nic z tego nie bedzie u mnie... ja tez mialam owulke 17dc:) mycha ja juz zadnego przeczucia nie mam dzisiaj musialam policzyc ktory to dzien cyklu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia w poniedzialek biore ostatni... ale prawdopodobnie w 16 dniu cyklu mialam owulke wiec jestem do Ciebie nieco opozniona... masz fajnie bo juz w poniedzialek bedziesz wiedziala jak jest a ja jeszcze do piatku bede zyla w nadzieji i niepewnosci... co chwila mam inne wizje... raz mysle ze jestem zafasolkowana a innym ze nie ma takiej opcji... czuje sie jak bym miala dwie osobowosci... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamisia- ano fajnie:) ja nic nie czuje nic kompletnie wiecie pojawily mi sie tylko w kącikach ust takie czerwone niebolace plamy cos jak zajady ale to nie to bo nie boli ,mam to od 3 dni ciamisia a jaki masz sluz? bo u mnie to tai ni to krmowy ni to lepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha a jaki masz śluz?Zobaczymy czy w poniedziałek @ przyjdzie oby Nie:D Dorotq mamy przeczucia a potem d**a:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia bede zawziecie czekala na wiesci od Ciebie bo ja to musze poczekac... ale z cyckami nic sie nie dzieje wiec pewnie lipa... sluz jak sluz taki smietankowy... dorotek ja wiem ktory dzien tylko dlatego ze biore duphaston... wiec musze wiedzien ile jeszcze ;) mam tylko jednego testa ciazowego wiec chyba powinnam poczekac do piatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja juz wiem bez testu ;/ @ przyjdzie na bank sluz juz brunatny brzuch boli jak nie dzisiaj to jutro spodziewam sie normalnego krwawienia. Trudno moze w innym cyklu sie uda w sumie to sie tak spodziewałam ze dostane wiec nawet zdziwiona nie jestem:( a jak U Was Mych i Misia ? pozdrawiam wszystkie dziewczyny buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starania sie? nie wiem może z pół roku ale teraz byłam na duphastonie drugi cykl troche na niego liczylam ale trudno ;( musze sie umowic do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka a jak u Ciebie tak szybko przeleciałam wzrokiem o czym tam pisałyście i Ty jakies lek bierzesz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No biorę ten eythryox na tarczycę....wyszły mi jakies antyciała tpo, ...teraz mi zwiększyl dawkę i zastanawiam się czy to po niej się tak zle czuje....jutro lece zbadać tsh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia -co do testowania to nieprędko, a to dlatego że chcę poczekać na opóźniającą się @, nie chcę się nakręcać, bo w tamtym miesiącu napaliłam się na testowanie 12tego (bo to moje urodziny i chciałam taki prezent dostać od losu ehh..) i lipa była straszna. Teraz czekam, co mam być to będzie -trudno. Dorotq -co do śluzu to powiedziałabym, że raczej kremowy i malutko go. Ogólnie to nie czuję nic co by mi mogło dawać nadzieję. Sama nie wiem, może to i lepiej, bo ja to umiem sobie wkręcić niezłe fazy :D A co do plam w kącikach to ja od kilku dni mam zajady właśnie (hehe może Ty jakąś moją siostrą jesteś o której nie wiem :D ) A jeśli chodzi o nk to nie mam, natomiast fb mam, choć zdjęcia są tam niewiele znaczące, bo moja teściowa ma wgląd w takie strony :/ jeśli jednak chcecie to ja bardzo chętnie się przyłączę (mogę wstawić fotę jakąś z moją facjatą, żebyście mnie "poznały". I w ogóle bardzo mi miło, że to zaproponowałaś :* dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq, wysłałam Ci maila :) Misia :( przykro mi... Kropka, szkoda że się nie udało :( (ja coś czuję, że dołączę do Was)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia, stopkakropka szkoda ze nie teraz ale moze w nastepnym miesiacu... ja upewnie sie w piatek ale mysle ze u mnie bedzie podobnie... z tym ze ja w nowym cyklu w staraniach nie startuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh....smutno tu dzisiaj :( ja miałam sen, że jestem w ciąży....dawno już mi sie nie to nie śniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka a mi sie sniło,że dostałam @ a zawsze wierzyłam w odwrotność snu bo tak mi sie sprawdzały ehh... w pierwszej ciąży pozytywny był w 6 tygodniu ciązy bo miałam małe steżenie hcg,ale teraz raczej tak nie bedzie tylko jutro @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety też w trakcie @ jestem :( 3dc... i znów wszystko zaczyna się od początku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka miała rację -smutno tu dziś coraz bardziej.. czapus 🌼 a który to u Ciebie cykl starań? i w ogóle testowałaś czy czekałaś na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdążyłam testować, bo dzień przed spodziewanym okresem już dostałam @ ;( ... teraz zaczęłam 6 cykl takich konkretnych starań... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smuć się czapus, trzeba myśleć pozytywnie, już za kilka dni staranka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×