Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

u mnie 30 dc tempke mierzylam i mam 37.0 a wczoraj w nocy ok 1 ( bo siedzialam do pozna) to strasznie bolaly mnie jajniki oba...i tak czuje ,ze @ przyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotek bylam przekonana ze przylezie caly czas a objawow mam absolutne zero.. a o zostawianiu to pogadamy jesli beta potwierdzi... :P a poza tym jeszcze nie wiadomo co z Toba :P teacherka ja przed poronieniem staralaam sie pelny rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha-bedzie duza beta:)ja tez pojde po duphaston.ja napewno dostane.brzuch mniee pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka no ja też zostanę... eeehhhhh z moją endometriozą to cięzko bedzie.... Przynajmniej cykle mam w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko ja mam ogniska endometrozy na szyjce a moja kumpela jest po leczeniu powaznej endometriozy i ma dwojke dzieciaczkow wiec i ty bedziesz miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) mycha gratulacje :D teacherko jeszcze ja jestem :) misia jak usg ? krzewuszko a jak wyszła ci endomedrioza ? zastanawiam sie czy na hsg wyjdzie jakbym miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI KOCHANE.KRZEWUSZKO,ULĘGAŁKO=co jakis czas będe sie meldować oczywiście bo bardzo sie z Wami wszystkimi zżyłam,kurka po prawie roku pisania na tym topiku dzięki Tobie ULĘGAŁKO🌼nie miała bym serca odejść od Was.jednak nie bede sie za dużo rozpisywać bo do 6 miesiecy nie możemy sie starać zajsc w ciażę po tym leku MTX:(...czekam na 1=wszą@ po zabiegu i zaczynam brac tabletki antykoncepcyjne:( ginka przepisała mi DESO20:( ZA WAS WSZYSTKIE TRZYMAM KCIUKASY!:) wczoraj nie doczytałam ze zmeczenia...MISIA SKARBIE!SERDECZNE GRATULACJE!!! MYCHA KOCHANA!TOBIE RÓWNIEŻ GRATULUJĘ!WIDZICIE KOCHANE W KOŃCU SIE UDAŁO:)teraz tylko zdrówka dla Was i niech dzidziulki zdrowo rosną:) Teraz czas na reszte dziewczynek!BĘDE CZEKAĆ NA DOBRE WIADOMOŚCI:)papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silkus czeka Cie troszje cwiczenie cierpliwosci... ale akurat zdazysz sobie wszystko w glowce i cialku poukladac... i zobaczysz jeszcze bedzie dobrze... ja na razie troche nie wierze w te 2 krechy a troche sie boje ze cos znow bedzie nie tak... powiedzialam mezulkowi ale on chyba tym razem tez troche z dystansem podchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wyszła na usg...miałam też robione badanie krwi,jakiś marker.... 35zł płaciłam.Ja miałam torbiele na jajnikach,prawy w gorszym stanie,lewy początek.Endo 3 stopnia a chyba są 4.Miałam operację...otwierali mi brzuch na bliżnie po cesarce.Od pępka na dół.Jak już miałam bliznę to po co robić laparoskopowo...szczerze to teraz blizna jest ładniejsza niż miałam :) Miałam wyłuskanie torbieli i hcg- jajowody drozne :) wszyscy byli zdziwieni.Potem miałam pół roczną menopauzę-po lekach żeby się jajniki zregenerowały.Teraz nic mnie nie boli,cykle w normie,temperatura taka jaka powinna być,.... ale wiem że to ch.....o wraca :( Na początku grudnia znowu idę na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane:)🌻 Mycha po cichu gratuluje:):) Ciąża potwierdzona:)Mamy zdjęcie kropusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia to teraz jeszcze raz serdecznie gtatuluje!!!! mycha i Tobie rowniez!!! szczesciary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia bombowo to niech teraz zdrowo rosnie Twoja kropusia... jeszcze moment a bedziesz sluchala serduszka kaniu i Ty ktoregos dnia nam powiesz ze widzialas 2 kreseczki... ale wtedy przy boku bedzie wlasciwy facet... ktory bedzie pewny ze kocha was oboje buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia gratuluje raz jeszcze:) mycha i tobie . zazdroszcxe wam-ale tak pozyyywnie:).ja dxisiak jakas wsciekla chodze caly dzien.do tego to czekanie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia gratuluje raz jeszcze:) mycha i tobie . zazdroszcxe wam-ale tak pozyyywnie:).ja dxisiak jakas wsciekla chodze caly dzien.do tego to czekanie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia gratuluje raz jeszcze:) mycha i tobie . zazdroszcxe wam-ale tak pozyyywnie:).ja dxisiak jakas wsciekla chodze caly dzien.do tego to czekanie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia gratuluje raz jeszcze:) mycha i tobie . zazdroszcxe wam-ale tak pozyyywnie:).ja dxisiak jakas wsciekla chodze caly dzien.do tego to czekanie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotek spoko jeszcze nie wiadomo czy przyjdzie... a ja sie zaczynam martwic... cosik mnie boli brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia gratulacje ❤️ :D mycha musiałaś sie nacierpieć bidulko , no a co teraz z tarczycą ? miałaś przeciwciała podwyższone z tego co kojaże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za te mile slowa, kochane jestescie!!! ciesze sie ze Wam sie udalo, czekam na wiesci pozostalych lal :) chcialabym zeby moje szczescie nadeszlo szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu nadejdzie:)❤️ Dorotq jak nie ma @ jest nadzieja:)Ja myslałam,ze zaraz przyjdzie@,bo jajniki bolały no i udało sie:)Dzisiaj mówiłam gince,ze mnie bola czasami,a ona ze moge sie czuc jak na @ i to normalne wiec dziewczyny miały tu racje:):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu szczescie przychodzi zupelnie niespodziewanie... zajmij sie swoim zyciem... zyj jego pelnia... gdy bedziesz szczesliwa pomimo nadejdzie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania -trzymam kciuki i zycze ci wszystkigo dobrego:-*. misia ano nadzieja jest.ciekawa jestem czy jutro tempka spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×