Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

dziewczyni przesylam Wam buziaki i zmykam bo zaraz przysne Ulka bedzie wszystko dobrze... to po prostu projekcja Twoich lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
ja jestem dzis;) ale faktycznie cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozzalona
Witajcie Staraczki! Bardzo Was podziwiam że ciągle się nie poddajecie i wyczekujecie maleństwa. Ja swoje straciłam 4tyg temu Ciągle czekam na @. Podziwiam Was, bo po moich ost przeżyciach nie wyobrażam sobie kolejnych starań. Skąd czerpiecie taką siłę? Ja nadal nie moge psychicznie dojść do siebie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto nie musi ten nie wstaje! ja musialam a chetnie polezalabym w lozku. u mnie @ na calego sie rozkrecila. w sumie to dobrze choc mialam nadzieje na ciaze... chyba nie bede miala dzieci bo z kim... a mam dzisiaj takiego doła, jestem załamana, nic mi sie nie chce - swiat mi sie zawalil. sory dziewczyny za ten pesymizm... nie sadzilam ze tak sie wypowaidac - JA! ZYCIOWA OPTYMISTKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) Misia gratuluję:) podczytuje Was i jestem na bierzaco:) Kaniu kochana życze sily w tej trudnej sytuacji. Napewno poznasz jeszcze faceta swojego życia:) Dorotq jakas dziwna ta @ jakas taka krótka. Może poczekaj troche i zrob jeszcze raz tesciora. Trzymam kciuki:):) Za reszte staraczek tez:) Oby każdej z Was na tescie wyszły w końcu II:):) u mnie wszystko ok. Zaczął się 12 tydzień i powoli zaczyna widac brzuszek. Ostatnio byłam na usg z dzieciątkiem wszystko dobrze rozwija się prawidlowo, ale za kazdym razem gdy ide na badania jestem zdenerwowana i nie umiem spać w nocy przed wizytą:) Na razie moja ciąża przechodzi bezobjawowo. Ostatnio powiedzialam mężowi ze gdyby nie to ze test wyszedł pozytywny i ze widziałam dziecko na usg nie powiedziałabym ze jestem w ciąży:) Troche sie rozpisałam ale dawno sie nie odzywałam:):) Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie słonka :) ale tu dziś cisza ... ja dziś wstała o 14 zjadłam i znowu poszłam spać , łeb boli jak cholera , jestem strasznie słaba , spałabym 24 na dobe , boje sie co endokrynolog w środe powie, czytałam w necie i stwierdziłam że rzadko sie zdaża tak wysoka prolaktyna nagle i w tak krótkim odstępie czasu żeby tak wysoko skoczyła i ona i tsh :( mam nadzieje że tym razem endo mi pomoże , a co u was skarby ? gdzie jesteście , jak samopoczucie wasze , ? haloooooooo ? :D 🌼 Maju a cycuszki cie nie bolą ? kręgosłup ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszko- jestem w trakcie robienia lampionu;) dopiero jestem w polowie:P i trwlo to 4 godz,. ale juz fajne jest:) u mnie @ sie konczy Kania- 🌼 bezik- trzymam kciuki:) Maja- ojejku jak czas szybko leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, maja jeju jak to szyko zlecialo, ciesze sie ze maluszek zdrowy. jeszcze kilka tyg i pewnie bedziesz czuc jego /jej ruchy :) ściskam Was. pozostałe dziewczyny tez serdecznie pozdrawiam, a mam prośbe, kszewuszko podeslalabys link do tych lampionow jeszcze raz? i moze jakies podpowiedzi chetnie sama porobie na swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko czy ja moglabym prosic o instrukcje do lampionow rowniez ja mozesz to przeslij mi na nk z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie dziewczzyny to ja tez nie mam Waszych nk ani fb. napisze swojego maila to napiszcie do mniei tez prosze i instrukcje lampionow moj mail to patra24@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczynki jutro wam poślę instrukcję na nk.Tam w moich zdjeciach-robótkach są zdjęcia to sobie zobaczcie :) Kiedyś też dawałam tutaj link ale nie wiem na której stronie.Pozdrawiam! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.ale cisza.szok. tez mam nadzieje ze to przejscciowe.ja jestem zafascynowana robieniem lampionow ;) kszewuszko raz jeszcze dzieki. wlasnie skonczylam 2 kolejne.mam juz 4duze 3 male i bombke.tzn.jutro bede dalej tworzyc i upiekszac je. u mnie 7dc.nawet nie mysle o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kobietki! Już chyba o mnie zapomniałyście... A ja mam nowinę: jestem w ciąży! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piąty. Dziękuję :) A u Ciebie który? Jak się czujesz? Już po pierwszym badaniu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam tylko na potwierdzeniu to był 5 tydzień:)Teraz 6/7 tydzień:)Jutro ide do gina:) Super kochana:)Ty byłaś na tym monitoringu?,bo któraś miała sie wybrać a nie pamitam która :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w tym cyklu w którym się udało! I okazało się, że owulację miałam dopiero 17 dc. Dla mnie to była cenna informacja, bo nie odczuwam bóli owulacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamisia Gratulacje!!! strasznie fajnie ze dolaczylas do dwupaczkow... to zdaje sie Ty tez sie chyba lapiesz jeszcze z porodem na lipiec, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ciamisia- gratulacje 🌼 mało juz nas zostało.. ja to juz nie licze na ciaze , nie ide do lekarza po dupka nic nie bede robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha, tak lipiec :) Dorotq, powiem Ci, że ja nie miałam żadnych objawów ciążowych i też nastawiałam się, że nasze starania jeszcze potrwają. Moje nastawienie było do tego stopnia "wyluzowane", że nie mogłam totalnie uwierzyć gdy zobaczyłam dwie kreski, byłam całkowicie zszokowana. Także ja powiem wszystkim starającym się, że nie warto doszukiwać się dolegliwości ciążowych, bo nie zawsze one się pojawiają na początku... Jeśli jednak pozwolicie chciałabym pozostać na tym forum,mimo że jest dla staraczek. U nas jeszcze nikt nie wie i tutaj mogłabym z Wami dzielić się obawami i radościami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×