Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość bezikmmalinowy
ja bym powtórzyła :) oj czuje że niedługo posypią się brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik myślisz że jest jakiś sens? znacie kogoś takiego co zrobił test w dniu terminu @ i był negatywny a za kilka dni pozytywny? kurcze no nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
zrób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to chyba jutro zrobię, mam nadzieję,że dzisiaj dojdzie albo jutro. Jako nie czuję ciąży no i nie czuję ,że okres zaraz będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
zastanawiam się czy jak kobieta jest w ciąży to czy w pierwszym miesiącu może pojawić się okres , teoretycznie nie powinien ale ciekawe czy takie przypadki się zdażają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ide zaraz do laryngologa bo gardziołko nie daje mi żyć , ulęgałeczko nie denerwuj sie tak prosze , mocno tulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
dobra zawijam sie do doktorka może coś mi pomoże , trzymajcie się kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jak tak Ciebie to męczy to zrób dla świętego spokoju...ale wydaje mi się ze zaciążyłaś no chyba ze @sie spóźnia...ale poczekaj do jutra i koniecznie zrób z rana...a jak przyjdzie jutro to zrób po jutrze i tez rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik , uciekaj do lekarza! i kuruj nam się, tak zrobię jutro , oj wątpie w to. a jak staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż...działamy, działamy oczywiście i czekam na te dni...jutro zrobię test owu...bo wg NPR to owulacje mam mieć dopiero 2.02 ale w zeszłym miesiącu nie sprawdziło mi sie i miałam wcześniej...ja będzie śluz wiesz ten taki gęściutki:p bo ja akurat ze śluzem nie mam problemów...i tak własnie mi sie wydaje ze dlatego nie zaskoczyłam bo kochałam sie po tych dniach ech:) a teraz jestem spokojniutka oj tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka - często się słyszy, że testy wykryły ciąże dopiero kilka dni po spodziewanym terminie @. Ja tez bym Ci radziła zrobić z porannego moczu test. I trzymam kciuki. Tez mi się wydaje, ze mogło Ci się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki , ale u mnie straszna pogoda dzisiaj :( biegaczka- sorrki za zaległosci z tabelka ale widze ze dziewczyny daja sobie rade a jak nie to jedna drugiej pomoze :) ulegalka-jak chcesz ti idz do lekarza i zrób bete a jak nie to tak jak mówi biegaczka rób test rano ; trzymam kciuki i tez mi sie wydaje ze masz fasolke :) czarnulka - powtórz test w dniu spodziewanej@ ale jak jest slaba krech to wyglada na to ze ty tez masz fasolke:) a ja wam musze powiedziec ze tez zamowilam termometr i po badaniach bede sie mierzyc :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE wszystkie staraczki:)proszę o przyjęcie mnie do waszego grona.Śledze WAS od dłuzszego czasu,widze jak się wspieracie(to podnosi na duchu)Staramy sie z m od 2,5 r,pierwszą ciaze poronilam niestety:( prawdopodobna przyczyna niedoczynnosc tarczycy i tak od tego czasu same NEG testy... 21.01 termin@ JEDNAK NADAL CZEKAM PODOBNIE JAK NIEKTÓRE Z WAS ULEGALKA,SEBZA,niechce sie jednak zbytnio nakreca(choc to trudne..)c poniewaz w zeszlym mc.po 2 tyg.spóznieniu@NIC..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka witaj fajnie ze jesteś...to taka Nasza grupa wsparcia:) więc mysle ze ie musisz prosić... chętnie sie Toba zaopiekujemy:p tylko wpadaj częściej i opowiadaj co słychać żebyśmy były na bieżąco:) ...wpisuj sie do tabelki(jak masz ochotę) albo podaj wszystkie dane to małpka naczelna Ciebie wpisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) mi sie tez wydaje ze co niektorym sie udalo :) z czego sie ciesze . ja mam jeszcze 5 dni do @ bola mnie troszke piersi ale to na @ lub duphaston tak dziala . takze czekam na testy owulacyjne i zobaczymy ale najpierw @ musi przyjsc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI:)postaram sie być jak najczęsciej.SILNA ta grupa wsparcia:)razniej tak w (kupie;)i dzielić się radościami ale i takze niepowodzeniami..OBY BYŁO ICH JAK NAJMNIEJ oczywiscie! Za wszystkie dziewczyny trzymam kciuki!pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka witamy witamy nawte na nie pros tylko dolaczaj i oczywiscie wpisze jak tylko chcesz pozdrawiam:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja w trakcie staran:)jutro badz w piatek chyba owulacja bedzie wiec bedziemy dzialac intensywnie:) staram sie nie myslec o tym jako o robieniu dziecka ale na spokojnie.choc wiem ze ciezko jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
ULEGALKA ZROB NAJLEPIEJ BETE ZOBACZYSZ OD RAZU SIE USPOKOJISZ JESTEM PEWNA ZE CI SIE UDALO MYSLE ZE WAM WSZYSTKIM PRZYNIOSE SZCZESCIE ZE JESTEM W CIAZY JA ZACZELAM PIERSZA I 1 ZA 2 BEDZIECIE DO MNIE DOLACZAC POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH Z DALEKIEJ GRECJI:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby tak sie stalo ze szybko zaciazymy:) ja po poronieniu w pazdzierniku wiec inaczej do tego podchodze.licze kazdy dzien ale nie nakrecam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chetnie,tylko nie udaje mi sie skopiowac tabelki no i chyba poczekam do @..?brzuch pobolewa już 3-ci dzień czyli podobne objawy jak u niektórych z Was...no to czekam bo to jednak chyba na @..dodam ze zadnych innych objawów(jedynie to moze piersi troszeczke powiekszone,ale to chyba wynik przytycia(biorę Euthyrox50)i brzuch powiekszony nawt ciężko mi na brzuchu zasypiac a inaczej mecze sie..ach niech ta @ w końcu przyjdzie bo ześwirowac mozna:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0451994
dziewczyny ja jak zaszlam w ciaze to tez brzuch bolal jak na okres no podbolewal i piersi byly takie wrazliwe lekko bolaly mialam tez bardzo duzo uplawow caly czas mokre majteczki i sie wydawalo ze to tuz tuz okres ... a temperature mialam 37.8 pamietam bo mam zapisane i w pierszej ciazy i teraz w drugiej tez taka sama temperatura w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick..............Wiek..... ....Termin@..... .....Miejcowość malpka24.........24...........11.02..................Irla ndia Staraczki : Nick...............Cykl...... .Wiek. ........Term in@.........Miejscowość ciekawa..............2.......21............2123.01.. ......Wielkopolska biegaczka80........2..........?...........15-18.02.2 012.............. ira2013...............2..........26.............15.01 2012..........Śląskie maya10...............5..........28..............30.01.... ...........ireland bezikmalinowy.......1.........28..............17.02...... .....dolnośląskie czarnulka90......... 1.........21..............28.01................Anglia słasica.................1.........28...........28.01.... ...warm.mazurskie ulna30.................4..........28...........28.01..... ........małopolska sebza..................3..........26............30.01.... .........warszawa sonholindo..........+2lata.......23...........9-12.02 ............Setubal marta2387...........1.5roku.....25...........ok.03.02.... ........Śląskie kruszynka1990......11.........21..............19.02...... .........łódzkie emachines........... 2 ............ 29 ............9-10.02 ......... śląskie Brzuchatki: Nick.................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P........ ......Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick..................Wiek..............Termin@................Miejcowość malpka24..............24................11.02..........................Irlandia Staraczki : Nick...............Cykl.........Wiek. ........Term in@.........Miejscowość ciekawa..............2........21............2123.01............Wielkopolska biegaczka80........1..........?...........15-18.02.2 012.............. ira2013...............2..........26..........15.01 2012.............Śląskie maya10...............5..........28..............30.01.... ...........ireland bezikmalinowy.......1.........28..............17.02............dolnośląskie czarnulka90......... 1.........21..............28.01.................Anglia słasica.................1.........28...........28.01.........warm.mazurskie ulna30.................4..........28...........28.01..............małopolska sebza..................3..........26............30.01..............warszawa sonholindo..........+2lata.......23...........9-12.02 ..............Setubal marta2387...........1.5roku.....25...........ok.03.02.............Śląskie kruszynka1990......11.........21..............19.02.................łódzkie ulęgałka.............5...........29..............23.01. 02.............lubelski emachines.............2........29..................9-10.02............ślaskie Brzuchatki: Nick.................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P........ ......Miejscowość 0451994.............9.12.11........31........13.09.2012..............Ateny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezikmalinowy-co do twojego pytania=znam przypadki kiedy @była a jednak pozniej okazało sie ze ciaza dlatego tez mam shize straszną poniewaz ostatnio 2 tyg.mi sie spoznial i mialam objawy ciazy(ale widocznie urojonej juz:(..bo wynik NEG I TERAZ AZ SIE BOJE mimo ze 4 dni sie sp.a najlepsze jest to ze sluzu nie mam zadnego:0jak nigdy.. DO ULEGAŁKI-ZRÓB TEST kobitko,jutro po poł czekam na DOBRA wiadomosc:)może po optymistycznych słowach i ja sie skuszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 lata,widzę ze najstarsza jestem...coraz mniejsze te moje szanse chyba:(wy takie młode i staranka od niedawna.NA PEWNO WAM SIE UDA!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×