Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

a może ja mam spóźnioną owulację, coś Ty na pewno ni jestem bo zero objawów, ani nie mam mdłości, normalnie sikam,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez wcale nie musisz miec objawów...na objawy jeszcze chyba troche za wczesnie...objawy sie ma ale jak sie nie jest w ciązy ( cos o tym wiem hahhaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to mnie zawsze rozśmieszysz:) aż mi się morda śmieje do monitora:) wiesz już się nie nakręcam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spóźniona owulacja hmh cóż to tez moze wchodzic w grę...jak kobitki zachodza w ciąze 2 dni przed@...tak ...cos w tym musi byc...a pro po owulacji to moja sie chyba powoli zbliza juz czuje mokrawo i sluzowato...ale robiłam dzis test owu i wyszła 1 krecha wiec dzis najwyższy czas na przytulanko ...jutro przerwa i znów przytulanko...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a ja nawet dokładnie nie wiem kiedy mam owulacje bo nie widze u mnie sluzu plodnego jakos po zabiegu mi zanikl ale tym cyklu byla chyba pozniej tak czulam po jajnikach jak mnie bolaly ze w pracy myslalam ze zemdleje, ogladam teraz wydarzenia masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
już nie chce żadnych antybiotyków mimo brania osłonek strasznie żołądek mnie bolał i jelita jakby sie skręcały okropne to było >:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia tylko nie zamęcz mężusia:) daj mu trochę odpocząć:) Nie no raczej owulki nie mam bo zawsze mnie jajniki bolą niemiłosiernie i cycy a tu zero null takich objawów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZIKMALIN.moje 1wsze badania TSH 4.78 potem powoli po hormonach 4.67 a po roku przyjmowania thyroxyny1.22 jednak już 2 mc.nie robiłam badań ide dopiero 1.02. mam nadzieje ze nie pogorszyło się ale przy mojej chorobie najwazniejsze jest t3 i t4.BEZIKa ty tez masz problemy z tarczyca?a moze któras z dziewczyn ma takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULNA30 przykro mi z powodu poronienia,tez przez to przeszłam i nikomu nie zycze..:(...ŻYCZE W TYM 2 CYKLU 2 KRESECZEK NA TESCIKU!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ja zawsze miałam tsh koło 5 i lekarze nie wiedzieli dlaczego bo reszta t3 t4 były ok, aż pewnego dnia wyczytałam w necie jakieś forum żeby zbadać prolaktyne po obciążeniu, zbadałam miałam 20 razy większą a norma chyba do 5 no i poszłam do swojego ginekologa i przepisał mi bromegon na prl , biore go koło 2 miesięcy i tsh spadło do 2.60 :) a prolaktyne po obciążeniu zmierze sobie za miesiąc może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezikmalinowy wlasnie sobie sprawdzalam wyniki krwi moje TSH 1.95 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZIK TO B.DOBRE MASZ TSH. u mnie ostatnio 1.22 tsh3=3.4 tsh4=14.0 mój endokrynolog powiedział ze tylko zapładniac..no i skoro wszystko ok na jakis czas dałam sobie spokój z badaniami bo co miesiac to troche juz meczące sie stało..STRESUJACE(mam daleko do lekarza a i z praca nie zawsze koliduje)LECZ WIDOCZNIE TO BYŁ BŁAD BO DO TEGO CYKLU NIC...PRZYNAJMNIEJ NARAZIE.JUTRO CHYBA JEDNAK TEN TEST ZROBIE! NO BO JAK TU SIE NIE NAKRECAC..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka i matrusia....love you:) ...sie uśmiałam:p...wariatki moje...przynajmniej nabierze formy na nastepny cykl jak cos...hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej jak chce chłopca :P tylko nie dajcie imienia gniewko jak tym serialu przepis na życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jeszcze ale chyba Lena:) a ty martus masz jakies ulubione, wybrane juz...a jak reszta podzielcie sie...imionami dla maluszków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulna30
Silka33 dziekuje za wsparcie napewno dam znac co i jak , a przedemna jeszcze 3 dni dziewczyny ale sie rozkreciłysmy juz myslimy o imionach , a tu jeszcze nie ma dwóch kresek , ale co tam pomarzyc mozna , ja czekam na Miłoszka, i tak jak tobie biegaczko podoba mi sie strasznie , a to strasznie ,LENKA, prze cudne imię , dziewczyny ,bedzie dobrze bedziemy miec te Lenki , Maksie i .....zobaczycie, juz prawie dwie brzuchatki sa , a za nimi napewno bedzie reszta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzikmmalinowy
takie kochane bobaśki będziemy miały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam drugą kreskę, jest bardziej widoczna, nie trzeba patrzeć po światło!nawet ma kolor jasny róż, tylko się martwię,że nie jest intensywna tak bardzo jak ta kontrolna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje!!!!:) a ja chyba znowu coraz bardziej zaczynam sie nakrecac:) oj głupia ja:P gdzie tam do 10 lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ema wiem co to znaczy i wcale nie neguję tego ,spróbuj tak o tym nie myśleć,ja jestem 4 dni po terminie dopiero mam ładną kreskę, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×