Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

nie pisałam bo to było dawno , ginekolog powiedział ,że teraz już wszystko powinno być oki no ale nie jest, jaśmin wszystkie potrzebne badania miałam robione i wszystko i wszystkie wyniki były bardzo dobre. No czekam, czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaśminka prolaktynę miałam też robioną i jest okej. Ponoć moja taka uroda:), czytałam nawet lekarz mi powiedział im dłuższy cykl tym owulacja dalej no ale zobaczymy:) było przytulanko w piątek ale te plemniki były na pewno mocne bo trochę męża przetrzymałam jestem i tak w tyle od Was. Biegunia działaj co dwa dni wtedy plemniki nabierają mocy !! no i nasze motto nie nakręcać się:) silka odezwij się jak teścik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka ja miałam też zawsze regularne w miare cykle około 30-32 dni.Ostatnimi miesiącami jeden wydłużył mi sie na 37 a następny na 40 dni.Myślałam ze to z powodu stresu związanego ze staraniem o dzidzie.Zrobiłam sobie tsh i prolaktyne po obciążeniu metoklopramidem.Tsh=3.04 a prolaktyna =25 a po obciążeniu 10 razy większa.Teraz biore eutyroks 25mg i bromergon 1 na noc.Cykle mam 22-28.Za 2 tygodnie bedam sobie prolaktyne i tsh i zobaczymy na jakim jest poziomie.Mnie mój gin mówił ze wysoka prolaktyna i tsh może blokowac owulacje,prowadzić do suchości pochwy(mam z tym problem)biore teraz wiesiołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam te badania wszystkie robione , i wszystko było w porządku owulację też raczej odczuwam po jajnikach i piersiach, z pierwszym dzieckiem nie miałam tyle problemu albo mi się tak wydaję , po robiliśmy to spontanicznie, niczego nie wyliczałam, nie stresowałam się czy to może akurat ten msc, zdecydowaliśmy się na dziecko jeszcze przed ślubem także do ślubu jak szłam to byłam w 3msc ciąży. Mam nadzieję ,że teraz też nie będe miała większych problemów ale kto to wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba najważniejszą rolę odgrywa nasza psychika bo wiecie kochamy się z mężami i już jak jest strzał to myślimy "może teraz się udało" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze trochę mam obawy jeśli chodzi o owulacje bo teraz czuje bóle w podbrzuszu i boje się ze minie mnie owulacja w tym cyklu a to za sprawa wczorajszej mojej abstynencji znaczy mojego ukochanego...chyba go udusze dzis:p...albo lepiej nie hehehe....( sluzowych objawów nie widac takie jak zwykle wystepuja) ale z drugiej strony to chyba test owu by pokazał wczoraj druga krechę - ze sie zbliza ...no chyba ze mnie oszukał i test i menda organizm...jak myślicie miałyście tak kobietki używające testów owu....???? ale jazda hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia, przepraszam za dosadność ale sprawdź palcem bo nie zawsze śluz wypływa. pamiętaj,że nawet dzień po owulacji można zajść w ciążę. więc dopadnij go dzisiaj ,który to dc? jak długie cykle masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wychodzi że owulacja wypada Ci między 14 a 16 dc, więc działaj ,działaj:) sprawdzałaś śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Kochałam się z chłopakiem 16dc, cykle mam regularne co 29 dni... Myślicie, że jest szansa na ciążę? Patrzyłam na kalkulatory owulacji to na każdym wychodzi, że owulka była właśnie w ten dzień... Także osobiście myślę, że mogło się w końcu udać :) Proszę o wypowiedzi;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez mi sie tak wydaje, ze niemozliwe tym bardziej ze od paru dni robie test i nic no chyba ze nie bylo owu w tym cyklu albo sie przesunie...mowie ci ze mam zawsze sluz jak jako kurze od lat podczas dni płodnych ...nie napewno bedzie juto, moze pojutrze zobaczysz...tylko skąd ten ból podbrzusza bez sluzu płodnego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do biegaczka ja w tym cyklu tak mialam, ze bolalo mnie podbrzusze, takie cmenie podobne jak na okres i byc moze to owulacja byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze ...a jak cos sie po*****lo w cyklu to trudno bo powiem szczerze ze w sobote i wczoraj mialam taki sluz przeźroczysty i rozciagliwy i czułam "mokro" ( na bieliźnie tez było)i juz myslalam ze to owu jest lub sie zbliza wielkimi krokami dlatego tez byłam zaskoczona jak test nie wykazał ...a dzis jest juz jakby sucho...no nic chyba kolejny cykl sie zapowiada...a dzis brzuch napiernicza no cóz...juz nic z tego nie rozumiem...dobra będzie co ma być...ale M i tak dzis dorwe atzo!!!! hahha:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą, nie ma co sie dopatrywac.kazda z nas inna.najlepiej wrzucic na luz i nie zadreczac sie myslam.nie doszukiwac objawow, symptomow.organizm sam sobie uklada wszystko jak chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) u was juz 12 a ja niedawno wstalam ;P ulegalka- to dzialaj dzialaj kobieto :) biegaczka- tylko kochna nie zamecz tego swojego:) silka- czekamy na info co sie z toba dzieje &&&&&:) ja to mojej owulki nigdt nie przegapie najpierw sluz jak kurze bialko a potem jajniki bola ze sie wytrzymac nie da a najgorsze jest to ze zaden lek na to nie dziala:( ech my kobiety co my musimy wytrzymywac co miesiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!małpka ty dość pózno wstalas,a ja dopiero teraz!:0...cała noc nie spałam z nerwów..jednak test zrobiłam z 1-go moczu i niestety NEGATYWNY!Aaaaa!juz nie wiem co myslec(moze tez owulka mi sie przesuneła..ale az tyle?ostatnia@miałam 24.12.Jutro ide do mojego endokrynologa co mi wypisze skierow.na badania i umówie się do ginekol.z tym ze min. ok.tydzień bede musiała czekać...do tego czasu jak @nie przyjdzie to COS ZE MNĄ NIE TAK JEST...a cholera juz mam dosc...:(... WAM KOCHANE ZYCZE POWODZENIA I TRZYMAM DALEJ KCIUKI MOCNO! piszcie jak sie czujecie i co u Was,bede Was podczytywac:) WIADOMOSCI COS NIE CHCA SIE WYSYLAC...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka tak mi przykro ...ale trzymaj sie kobietko...ech te nasze cykle...małpka ja tez myslalam ze nigdy jej nie przegapię...a tu masz babo:p....ale nie nakręcam się ...spokojnie....ale obserwuje sie dalej i dalej tez będę działać...:p to tak z planów dobrych na przyszłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) nie pisalam bo jakos czasu brak :(. witam nowe forumowiczki ::).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnienie dostalam @ zrobilam 2 testy i wyszly pozytywne :) ale nie zapeszajac nic jeszcze sie nie ciesze . jutro zrobie rano jeszcze jeden .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123adam123
Wszystko o związkach damsko-męskich, rodzicach i dzieciach, uczuciach i seksie w sondażach na http://www.podane.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty may naprawde ale super wiec po cichu gratuluje:) i trzymam kciuki &&&& a kiedy do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×