Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Dziewczynki polecam Wam tą stronkę ja też jestem na niej zarejestrowana i jest naprawdę super, polecam Tu macie darmową rejestrację: OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=3d1f1c6d58c72ed863b 2c41044f1a54732f91978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:) Moze mnie przygarniecie na wątek? Co prawda mam już 2 letniego bobaska ale po pierwsze baaaaaardzo dluuuuugo na niego czekalam-ok 4 lata, a po drugie teraz staram sie o kolejne bobo.W sumie to od miesiaca nie karmie dopieor wiec mam nadzieje ze to ze jeszze nie zafasolkowalam ponownie to wina wlasnie karmienia, ale stresa mam strasznego. Wczesniej bylam obeznana w tematach temperatur itd bardziej niz teraz-zapomnina sie takie rzeczy. Moim probleme przed ciaza bylo to ze nie mialam owulacji.A moze mialam ale pozniej i nikt tego nie wykryl?Jak zaczelam mierzyc temp to zauwazylam ze ona wystepuje ale dosyc pozno moze dlatego na monitoringu nie bylo nic a lekarz zalozyl ze pownno byc max do 20 dnia...Nie wiem.Zaczelam wtedy na wlaasna reke bbrak magnez z wit b6 oraz olej z wiesiolka.Udalo sie szybko i to w cyklu w ktorym nie bralam nic poza tym-wczesniej bralam Clo- i tez w tym samym cyklu lekarz uznal ze szans na zaplodnienie nie ma.Wyluzowalam wiec bo skoro ssie nie uda to co sie spinac-i udalo sie:) Ale teraz zas to samo.Ta sama obawa ze sie nie uda tyle czasu co kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia:((
Dzieki dziewczyny za wsparcie:) to daje naprawde nadzieje ze juz niedługo wszystkie bedziemy sie cieszyc. ja teraz mam owulacje, staramy sie i zobaczymy tylko te dziwne objawy nie przechodza:( griszankaanka byłam juz u lekarza 5 miesiecy temu powiedzial ze wszystko jest w porzadku i nie trzeba sie martwic tylko probowac. mam wizyte za 3 tygodnie zobaczymy co powie. ulęgałka naprawde ci gratuluje i trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze:) wytrzymasz wszystko bo sie opłaca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki, wcześniejszy wpis był z telefonu i nie wiem jak to zrobiłam, że się zdublowałam. Pysia kontynuując moją myśl na temat lekarzy co to do leczenia krów się nie nadają, to w mojej przychodni trafiłam na takich kilku. Jak jako nastolatka trafiłam do jednego w przychodni z bólami brzucha, które powodowały omdlenia, to najpierw pyralginą mnie leczyła, potem przepisała aulin, a jak to nie pomogło załamała ręce i przepisała antyki. A jakieś badania - można zapomnieć.... Niestety mógł być to początek endometriozy. Drugi jak zgłosiłam się z problemem, że przeszło rok staramy się o dziecko, że mam mega bóle miesiączkowe prowadzące czasami do omdleń i obfite krwawienia, to mnie zbadał wziernikiem i powiedział, że jest pani młoda i zdrowa, nic nie dolega Innych wizyt też wolę nie wspominać, ale ignorancja w stosunku do pacjentów jest porażająca, nie mówiąc o tym, że wcale nie słuchają pacjentów - koszmar, nigdy więcej... Jak w ubiegłym roku trafiłam do lekarza, który jest prawdziwym lekarzem, to okazało się, że taka zdrowa to ja nie jestem... (pominąwszy fakt, że regularnie się badałam, a i cytologii to chyba prawidłowo nigdy nie miałam zrobionej). Już na pierwszym badaniu doktora zaniepokoiło na obrazie usg zgrubienie w endometrium, i mówił, że będziemy to obserwować. Po wymazach okazało się, że mam ureaplasme, od razu zrobiono antybiogram i leczyliśmy się z mężulkiem (bo jak ja miałam to on też), trwało to ok. 3,5 m-ca, w sumie i tak krótko. Po wyleczeniu infekcji lekarz zdecydował, że to moje zgrubienie trzeba wyciąć, bo to nam może robić problemy. Na drugi dzień miałam już histeroskopie, a przy okazji sprawdzenie drożności jajowodów. Okazało się, że miałam polipa endometrialnego, który działał u mnie jak naturalna spirala wewnątrzmaciczna. Moglibyśmy się starać do końca świata i nic by to nie dało. Teraz musimy to kontrolować, bo takie rzeczy lubią odrastać... W tym roku kończę 30 lat, muszę Wam powiedzieć, że my staramy się o maleństwo od dokładnie 36 m-cy, straciliśmy majątek, zszargaliśmy nerwy, a i na małżeństwo nie najlepiej to wpływa, czasami mam wrażenie że mojemu mężulkowi bardziej niż mnie zależy na maleństwie, a do mety tak daleko... Jak sobie pomyślę, toż to jakaś masakra. Żałuję tylko, że straciliśmy tyle czasu, u lekarzy, którzy znają tylko podstawy ginekologii, a na leczeniu kobiet z problemami znają się jak koza na lepieniu pierogów. Może, któraś z Was ma podobne doświadczenia i przejrzy na oczy wcześniej jak ja. Ściskam Was cieplutko :D Życzę wszystkim upojnej nocy z wielkim finałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, jestem osobą strasznie niecierpliwą jak coś chcę to muszę to mieć już. Nie umiem czekać i zawsze przyspieszam coś co zaplanowałam na później. A z ciążą tak się nie da i nie wiem jak sobie poradzę dziś 14 dzień cyklu czyli równa połowa, okresy mam regularne jak w zegarku co 28dni, od 3 dni robię testy owulacyjne i nic.... a dziś w połowie cyklu powinny być 2 kreseczki i już mnie trafia. To będzie dla mnie szkoła życia... a raczej szkoła cierpliwości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griszankaanka życzę Ci powodzenia i wytrwałości, ja dopiero rozpoczynam starania, ale właśnie trochę się obawiam, że może nie udać się tak szybko jak bym sobie tego życzyła... Jak to jest niesprawiedliwe, że nieodpowiedzialni ludzie mają pełno nieplanowanych dzieci, a ludzie tacy jak np. Ty, czyli świadomi, gotowi na macierzyństwo i pragnący tego muszą tak długo czekać... z całego serca życzę Wam aby jak najszybciej zakiełkowało w Tobie maleństwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griszankaanka to strasze ale wiem że to prawdziwe. jest mnóstwo takich pseudolekarzy . pocieszające jest jednak to że są też tacy którzy naprawdę chcą nam pomóc. maniusia szacuneczek. przeszły mnie ciarki jak przeczytałam to co napisałaś. zobaczysz b.edzie dobrze. nie stresuj sie na zapas ( łatwo powiedzieć oczywiście :) ) . a ja k...wa dostałam okres !!!!!no juz mówie wam że miałam wszystkie możliwe objawy!!!! to trzeba mieć psyche zrytą bo inaczej juz nie powiem. wiem nadzieja umiera zawsze ostatnia i moja mimo wszystko nadal się tli - to jest chore . jutro jak wstane to pewnie będę przyglądać si ę tej mojej miesiączce i pewnie dojdę do wniosku że jest słabsza niż zwykle :) czy to nie jest śmieszne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki :) U mnie @ powoli sie kończy.Czekam na testy owulacyjne...i znowu do roboty :P Minnie ja mierzę temperaturkę zawsze rano o tej samej porze.Nastawiam budzik na 7 i przed wstaniem z łóżka mierzę. Ciekawe,która z Was pierwsza zostanie mamuka? Śliwka czy Ulęgałka? :P A może w tym samym dniu :) Misia jak tam po wizycie u lekarza? Griszankaanka wiem o czy mówisz :( Niestety ja niż trafiłam do tego co mi wykrył endometriozęteż straciłam parę lat! I jeszcze wylądowałam na badaniach na onkologii w Gliwicach :( Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzewuszka, właśnie o tym mówię - miesiączka nie może boleć, czy też bagatelizuje wszystkie Twoje sygnały, a jak lekarz mówi, że nic Ci nie jest bez podpierania się żadnymi badaniami, to zwykły konował i tyle. Od takiego należy trzymać się z daleka, trzeba znaleźć takiego, który w końcu coś z tym zrobi. Ale na naszą chorą kasę, to tylko katar można wyleczyć, za resztę trzeba płacić z własnej kieszeni -niestety, nie powinno tak być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszaanka tylko,że ja nie miałam żadnych objawów... jedynie brak ciazy :( a chodziłam prywatnie....tak mnie zbywali... A jak poszłam na nfz to mi lekarz pomógł.... cytologia,usg,jakieś bdania z krwi bo podejrzewał endometriozę.Najpierw Gliwice-wycinki, badania, leki.Jak z tym ok to zaraz na szpital i operację mi zrobił.Wyłuskanie torbieli endometrialnych z obu jajników i hsg.Potem pół roku leczenie-sztuczna menopauza... Co miesiąc kontrola i usg. Teraz znowu idę do niego...bo parę miesięcy odpuściłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzewuszka, oczywiście masz rację, nie ma znaczenia czy leczysz się na chorą kasę, czy prywatnie, najważniejszy jest lekarz. Dlatego gdzie się tylko da należy zostawiać opinię o tych dobrych i robić "reklamę" tym, od których najlepiej trzymać się z daleka. A niemożność zajścia w ciążę to też objaw, że coś może być nie tak, a pozostawienie takiej kobiety ze stwiedzeniem "jest pani zdrowa, proszę się starać" ze strony tych ludzi jest dla nas okrucieństwem. Ja leczę się we Wrocławiu i z czystym sercem mogę polecić dr. Wiktora Jarosza.Mam do kliniki ok40 km, ale warto, człowiek wie co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapus @ przyszla??? u mnie 14dc testy negatywne czekam ..teraz pije drinka ... musze sie wyluzowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku!nie uciekaj!!!!!!!!!!ja tez nie mam o czym pisac:( jednak sledze WAS:)choc żadko jestem ale myslami jestem z Wami wszystkimi!i na nas przyjdzie czas!:)trzymaj sie dzielnie i zdrówka dla mezusia!buziaki! Ulegałko i Śliweczko kochane,jeszcze chwilka i przytulicie swoje skarby!:)strach ma wielkie oczy=wiadomo..ale dacie rade!silne babeczki jestescie!no i reszta kobitek tez oczywiscie=także,główki do góry!bedzie dobrze!:)dla wszystkich staraczek i nowych optymizmu i wytrwałosci zyczę!dla każdej z osobna pozdrowienia i buziaczki!miłego i spokojnego wekeendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteq zdrówko!tez miałam ochote na drineczka..ale choróbsko mnie bierze...gardełko boli..ech..buziaczki! gdzie nasza MAŁPKA?dawno nie pisała...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła :( jadę do innego ginekologa 4 marca. Mam nadzieję, że pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowosc Bezikmalinowy_____16_______29______13.02______dolnoslas kie Silka33___________2lata______34_______07.10______LU Kszewuszka_______12________34_______20.03______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel.< br /> Natii_00___________6________22________01.04_____wielkopo lska Misia2889_________8________23_________??_______wielkopol ska Małpka24________20________24________12.02______ireland dorotq___________15_______34________9.02______Lublin b_a88___________1_________24_________? _______Śląsk teacherka________13________23_______2.02______wielko p tyśka911_________2________29________16.08______Łódz cytrus22__________10________22_______12.09___mazow JUDIT____________??________?? Michellinka ______7__________27_______31.12.______kuj-pom BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miejs co wość Czrnulka______1________21______04.10.12____?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12_____?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Polsk a Emachines_____2________29______20.10.12_____syn_____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_________syn_____śląski e Kamilka@______2________29__________?________________dolnośl ą ski e marta2387____2lata______25______14.01.2013____??_____Śląsk .śliwka________3________37_______10.03.13___________Łódz< br /> ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lub e lskie Ulka90________12_______22_______11.04.2013____??____małopol s ka Maja 8626__________9________26_______05.06.2013___??____śląskie Patra24_______3_________25______18.03.2012____syn(Michał)p_ __ amazingcrazy__12_______23_______15.08.2013___________Wiel kop olska Misia2889_________8________23_________16.07.2013_______wi elkopol ska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane silka jestem ale nie mam o czym pisac u mnie bez zmian ,tak jak ty sledze wasze wpisy zzylam sie z wami i ciezko mi jakos nie zagladnac do was bo myslami jesem z wami :) Hankil tak sie ciesze moje Gratulacje zdroweczka dla ciebie niech malenstwo sie zdrowo rozwija :* ulegaleczko sliweczko wy juz na koncoweczce zycze wam obu szybkiego porodu buziaki kochane :* bezik nie odchodz ja nie odeszlam nie udzielam sie za bardzo ale i tak wchodze bo to tez przez ciebie bo za kazdym razem jak wejde to mysle ze moze dzisz przeczytam o twoich dwoch krechach :) trzymam kciuki za was mam nadzieje ze mezulek szybko wroci do zdrowia tego mu zycze i planowanie dzidziusie znow stanie sie bardziej realne :) krzewuszka dorotq tulaski dla was :* no i witam nowe starczki 🖐️ obyscie dlugo nie musialy czekac na dwie krechy :)🌼 mycha 🌼 kania i dla ciebie zeby sczescie sie do ciebie usmiechnelo na nowo i wkrotce wrocila do staraczek albo oglosila nam nowine :)🌼 a co z natii? tez sie dlugo nie odzywa . misia🌼 teacherka 🌼jak tam twoje badania byliscie jeszce raz w tej klinice ? ciekawe jak tam marta po porodzie nic sie nie odzywa. a ulka i Petra? one tez niedlugo beda rodzic . no nic milego weekendu Wam zycze buziaki kochne dobrej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowosc Bezikmalinowy_____16_______29______13.02______dolnoslas kie Silka33___________2lata______34_______07.10______LU Kszewuszka_______12________34_______20.03______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel. Natii_00___________6________22________01.04_____wielkopo lska Misia2889_________8________23_________??_______wielkopol ska Małpka24________20(pauza)__24________09.03______zagarnica dorotq___________15_______34________9.02______Lublin b_a88___________1_________24_________? _______Śląsk teacherka________13________23_______2.02______wielko p tyśka911_________2________29________16.08______Łódz cytrus22__________10________22_______12.09___mazow JUDIT____________??________?? Michellinka ______7__________27_______31.12.______kuj-pom BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miejs co wość Czrnulka______1________21______04.10.12____?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12_____?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Polsk a Emachines_____2________29______20.10.12_____syn_____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_________syn_____śląski e Kamilka@______2________29__________?_____________dolnoślask marta2387____2lata______25______14.01.2013____??_____Śląsk .śliwka________3________37_______10.03.13___________Łódz ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lub e lskie Ulka90________12______22______11.04.2013____??____małopol s ka Maja 8626___9________26_______05.06.2013___??____śląskie Patra24_______3_________25______18.03.2012____syn(Michał)p amazingcrazy__12_______23______5.08.2013________Wiel kop olska Misia2889_____8________23______16.07.2013_______wi elkopol ska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mija 5 tydzień licząc od dnia ostatniej miesiączki. Jeszcze trochę poczekam z wizytą u gina bo nie chcę się denerwować, że czegoś tam nie widzi, nie jest pewny. Póki co mam koński apetyt i dopada mnie niemożliwe do zniesienia zmęczenie. Piję więcej wody niż zwykle, no i przez to muszę wstawać w nocy na sikanko. Dokucza też zgaga. Serdecznie wszystkie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za miłe słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor,czy moge sie przylaczyc do grona staraczek? W grupie zawsze razniej,choc zrozumiem,jesli nowych nie chcecie,zwlaszcza juz po 30tce:) . Zajrzalam ostatnio na forum o prolaktynie,ale tam juz nikt sie nie udziela,kobietki uciekly na prywatne forum :(. Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giszankaanka
Hanakali, to same dobre objawy :) Widocznie fasolinka właśnie teraz tego potrzebuje. Teraz tylko myśl pozytywnie, słuchaj swojego organizmu, on teraz najlepiej Ci powie czego potrzebuje. Sasanka1980 witaj, napisz co u Ciebie. Czy to początek drogi, czy może już jakiś czas toczysz tę nierówną walkę? Ja już doszukuję się u sibie jakiś objawów, które mogłyby wskazywać, że się udało. Głupie to i oczywiście za wcześnie, ale nic nie poradzę, że świruję i każdemu gnieceniu w brzuchu, albo chęci na lody przypisuję objaw ciąży (a raczej zagnieżdżania się nowego życia). Teraz najgorsza część cyklu - 10 dni oczekiwania na wielkie szczęście albo @. W ramach relaksu polecam posłuchać, http://www.youtube.com/watch?v=Gwx4iTRLXG8 A teraz was opuszczam i idę oddać się mojemu sobotniemu "hobby" - sprzątanie, pranie, prasowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka👄 sasanka witaj.pewnie ze mozesz dolaczyc:-) ja tez po 30.... u mnie 15dc i dzusiaj test pojazal dwie bordowe krechy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, Gratuluje Dorotq:) moge sobie tylko wyobrazic ,jaka jestes szczesliwa:) Ja wczoraj bylam u mojej pani doktor,bo umieram-Bromergon sprawia,ze czuje sie jak po duzej ilosci watpliwej jakosc alkoholu:/ Giszankaanka pytalas,ile sie staram? Hmmm nie chce wymyslac,bo wlasciwie od listopada nie zabezpieczalismy sie,ale ostatnie miesiace to u mnie same zawirowania(zycie rodzinne i stresujace sytuacje),ktore odbily sie na moim zdrowiu. Zrobilam wyniki i pojechalam do lekarza. Jak wyrownam prolaktyne to chce zrobic HSG,zeby rozwiac moje watpliwosci. Wiecie,co Wam powiem kobietki,ze dopoki nie zaglebilam sie w ten temat to jakos nie zwracalam uwagi na to,ile par ma teraz problemy:( Ojjj Dorotq,pisze post a ciagle mysle o tych II kreseczkach:),ja wiem,ze nie bede robila testu,co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali w 15 dniu cyklu, to raczej ciążę ciężko wykryć, chyba, że miałaby 15 dniowy cykl ;) Sasanka penie nie doczytała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×