Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Ewuś;
ulęgałka a może jednak to nie @. Trzymam kciuki żeby to było plamienie :) A ja jutro nie będę mogła iść niestety do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam !!! dziś na chwilke, czytam codziennie , ale niewiem juz co wam mam pisać , bo ja sie bardzo zle czuje ,wszystko mi śmierdzi tzn jedzenie , czyje cały czas głód mdli mnie i strasznie jestem senna i zmeczona , a w nocy nie mogę spać , dobra tyle o mnie BIEGUSIA I KINGA, KRZEWUSZKA trzymam kciuki za twój pozytywny tescik ULEGAŁKA no i co jest @ czy nie ?? NIKA dla mnie najlepsza woda to ,,żywiec zdrój smakołyk , jabłko, lub truskawka , pycha, niegazowana , pijemy ją wszyscy w mojej rodzinie, tyle że mi nawet ta woda nie smakuje teraz ,wszystko jest bleee dla mnie , a u ciebie jak ??? EWUŚ co sie stało, dlaczego nie mozesz iśc jutro do lekarza???? brzmi to groznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś stało się coś, że jutro nie możesz iść do lekarza?? Uluś u mnie podobnie, też mam mdłości strasznie męczące, jedzenie staje mi w gardle na samą myśl ale się zmuszam; postanowiłam sobie, że spróbuje jeść w miarę regularnie małe ilości to robi też dobrze na mdłości żeby przed wstaniem z łóżka coś przegryźć. Wody kupiłam sobie różne poczytałam troszkę na necie ale tyle tego jest, że po prostu będę kupowała za każdym razem jakąś inną muszę dużo pić bo zauważyłam, że 2-3 herbaty na dzień mi wystarczają a tak być nie może więc biorę się za siebie mam nadzieję, że jakoś to przetrwam a później apetyt wróci i będzie już dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki to @ już się rozbujała. Wiedziałam, ja już nie wierzę ,że będę w ciąży. Tyle cykli i nic ,wiem ,że z tego nic nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie fabrykaaaaaa
ulęgałka za krótko sie jeszcze starasz:O zeby miec dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie fabrykaaaaaa
ulęgałka wiecej zdrowego rozsądku bo z dluzszymi niepowodzeniami mozesz sie calkiem zalamac jak juz na poczatku tak reagujesz a duzo myslisz i sie nakrecasz szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałko musisz wyregulować @ jesli to zrobisz to pózniej zajdziesz zobaczysz, i nie nakręcaj sie tym ze synek ma juz ile 3,5 roczku tak ??? czy sie myle kurcze, miedzy moimi dwoma szkrabami jest równe 5 lat i co jakoś sie dogadują są za sobą , jeszcze zdązysz urodzić zobaczysz tylko najgorzej jest się poddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWUŚ NAPISZ CO SIE STAŁO .........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Nic się nie stało :) po prostu wypadło mi coś bardzo ważnego i musiałam przełożyć wizytę na sobotę a to 3 dni więcej czekania :( no ale cóż wytrzymam. ulęgałka nie poddawaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
ulna, nika a ja nie mam żadnych objawów poza bolącymi piersiami (i to trochę, nie bardzo). Nie wiem czemu... mam nadzieję że tak po prostu mój organizm reaguje i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Olus szkoda.... :( ale przynajmniej cykl masz krótszy... ja też parę razy po duph...dostałam @ po 10 dniach... Pociesz sie,że za chwile dołączę do ciebie kochana... coś tak czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO OK , ale mnie trzymałaś w napięciu, przepraszam , ale myślałam ze coś sie stało strasznego , ja to tak odczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczynki za wsparcie, chociaż dobrze że cykle krótsze ,ciekawe czy mam sobie liczyć 30 dc czy 33 dc tak mniej więcej żeby owulację wyliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś nie smuć się... ja w pierwszej ciąży też nie miałam żadnych typowych objawów,żadnego bólu brzucha,mdłości ,wymiotywania,senności...nic,kompletnie nic a synuś zdrowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś to że nie masz objawów takich jak my to o niczym nie świadczy, bo ja ze synkiem jak byłam w ciąży to też nie miałam żadnych objawów zero zmęczenia, zero jakiś mdłości , czy wyostrzonego węchu, nic , wogule nic ,każda przechodzi to inaczej , każda ciaza inna , ja mam podobne , a nawet identyczne , jak przy pierwszej ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś ja mogę Ci tylko "pozazdrościć" dobrego samopoczucia :) nic się nie martw bo wszystko jest dobrze ja nie mam czasu na leżenie i odpoczywanie jedynie wieczorkiem bo w dzień uczelnia, biblioteki, nauka itp... ale staram się trzymać, choć czasem jest ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 10 dc miałam pęcherzyk 25mm i w tym dniu i następnym miałam kłucie jajnika... ale ja myślę że chyba nie pęknął bo był za duży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie fabrykaaaaaa
ulęgałka widzisz tak to czasem jest ze, z pierwsza ciaza idzie szybko al z druga ciaza moja znajoma dopiero zaszla po dwoch latach kolejna p;o roku czasu albo na odwrót ktos moze o pierwsza ciaze dlugo sie starac np leczyc sie miec problemy masz juz jedno dziecko docen to a jak bedzie mialo byc drugie to na,pewno sie doczekac nie zawsze jest tak ze jak sie z pierwszym dzieckiem zaszlo bach i juz nie onzacza ze z druga ciaza musi tak samo byc mnustwo jest kobiet ktore sie staraja po 5 lat lub wiecej o pierwsza ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
A może u mnie po prostu jeszcze za wcześnie na objawy :) chociaż mam nadzieję że jednak nie przyjdą :) i mam nadzieję że w sobotę już będzie coś widać i lekarz w końcu potwierdzi ciążę bo jak na razie to jest potwierdzona tylko testami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś , potwierdzi, potwierdzi zobaczysz, aja ide musze sie chwilke położyć bo nie daje rady już nawet czytać oczy mi lecą ,strasznie chce mi się spać do miłego kochane !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś nawet nie ma innej opcji oczywiście, że potwierdzi :) który to już tydzień u Ciebie będzie na pewno już coś zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×