Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

maya trzymaj się kochanie...będzie dobrze ...zobaczysz ze jeszcze skopie ciebie od środka i da Tobie popalić...pozytywne fluidki przesyłam... no własnie Ewus dlatego sie zastanawiam czy wogole pójde jutro ...chyba sobie jednak daruje ...ja jestem dopiero dzien po teście pozytywnym a @ mialam dostac 12/13 więc mysle ze dopiero kończy sie rzeczywisty 3 tydzień małej (od początku@ niecaly 5)poczekam zrobie jeszcze test w przyszlym tygodniu i wybiorę sie do GIN pod koniec marca wtedy bedzie mysle koło 6 tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
biegaczka ja nie wiem co Ci doradzić z tym lekarzem. Ja poszłam zadowolona że już coś zobaczę i tylko się rozczarowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie nastawiam na nic...przypuszczam ze mi tez nic nie powie ...ale moze na jakies badania by wysłał....no chyba ze tylko karte załozy i powie własnie ze to za wczesnie...nie wiem juz sama...ech a Ty mi sie tu nie dołuj ..jak nie jesteś w ciąży... jesteś!!!! dlateczego wogóle takie mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
mi nawet karty ciąży nie założył. nie dołuję się tylko denerwuję :) no ale jak nie jestem jak jestem :) przecież mam te 4 pozytywne testy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
byłam na nfz. Powiedziałam mu że robiłam 4 testy i wszystkie wyszły pozytywne. Zrobił mi usg dopochwowe i powiedział że tu jeszcze nic nie widać, kazał brać kwas foliowy i przyjść za 2 tygodnie czyli tego 21 marca. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...cóż...jak jednak zdecyduje sie i pójdę to napisze co mi powiedziała:) a teraz drogie Panie żegnam sie...buziaki... KINGA jak u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po krótkiej przerwie,czytam a tu takie wiadomości :) Biegaczka gratuluję !!! U mnie temperatura wczoraj spadła do 36,6 i dostałam @ Od wczoraj zaczęłam pic ziółka,nie są takie złe,coś jak herbata miętowa :) Ulęgałko nie jesteś sama...Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące przygotowujące się : Nick.................Wiek..... .........Termin@.....................Miejcowość malpka24...........24.................06.03.............. ..............Irlandia Staraczki : Nick.................Cykl....... .Wie k........Termin@............Miejscowość ciekawa...............2...........21........2123.01...... .......Wielkopolska biegaczka............2............?..........17.03....... ....................... ira2013...............3...........26.........20.02....... ................Śląskie bezikmalinowy......3...........28.............?.......... .........dolnośląskie ulna30................3...........28.........23.02....... ...........małopolska sebza.................3...........26.........30.01....... .............warszawa sonholindo.......+2lata.........23.........9-12.02....... .............Setubal marta2387.......1.5roku.......25........ok.11.03......... ...........Śląskie kruszynka1990......11..........21..........19.02......... ............łódzkie ulęgałka.............6............29.............?..... .................lubelskie silka33.............2lata.........33........29.02........ .....................LU emachines...........2...........29.........8-9.02........ ........śląsk/będzin taka_jedna28*......2...........28.........21.02.......... ....Anglia/Śląskie sodie86..............1...........25........15-16.02...... ..Wrocław/dolnośl. Ewuś;................4...........28..........21.02...... .................Śląskie kszewuszka..........3...........33........11.04...... ....................Śląsk Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl.......wiek........TP...........płe c........Miejscowośc 0451994.....9.12.11.........31......13.09.12.......?..... .............Ateny czarnulka..........1...........21.......4.10.12.......?.. ...............Anglia maya10...........5............28.......9.10.12.......?... ..............ireland słasica.............1...........28.......3.10.2012.....? .................mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż mam parę Krzewuszka:) Kupiłam dzisiaj ten wiesiołek ile razy go dziennie brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ziółka pomogą ;) zobaczymy na wizycie 26-tego jak tam moje pęcherzyki... i zaczynam się starac od 10 dnia cylku codziennie...zobaczymy,jak to będzie w praktyce... ;) ale sie postaram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam 2x2 rano i wieczorem przy posiłku:) Do 14 dc.Poprawę miałam od razu.Już 10 dc pojawił się piękny,przezroczysty bardzo ciągnący się śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze zapomniałam dodać.Pani w aptece powiedziała żeby najlepiej popijać go zieloną liściastą herbatą,bo ona również poprawia śluz.Ja o tym wiedziałam i od jakiegoś czasu pije tylko zieloną:) Ale dobrze,że mi to powiedziała,bo pewnie popijałabym wodą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
a ja tak sobie pomyślałam że może zrobie jeszcze jeden test przed sobotnią wizyta tak dla pewności - jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jak mi się nie uda to też chyba sobie kupię to coś na poprawę śluz, bo w sumie też marnie u mnie go było...:P U mnie nic nowego 25 dzień cyklu... Żadnych objawów...no chyba, że ból głowy który mam zawsze na klika dni przed @:( I jeszcze to że bolesności piersi w sumie już nie mam, minęło mi, są tylko jakby, hm...jędrniejsze, ładnie wyglądają, hihi i powiększyły mi się brodawki...czy podsumowując mam 50:50 szans...ale ja się nie nastawiam...Testować będę dopiero po 20 marca...jak nie dostanę do tegon czasu @, w co wątpię. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) BIEGUSIA ogromne gratulacje :D:: 🌼 🌼 🌼 :D a jeśli o mnie chodzi .... @ przylazła dziś :( wychodzi na to że owu miałam 2 marca- faza lutealna u mnie to 12 dni a tulasy były 28 lutego a potem już 3 wiec najpierw za wczesnie a później za późno ale co zrobić jak mój P tak pracuje i nie zawsze jest w domu ... "zaciażonym " gratuluję :D ...a tym co sie nie udało 🌼, będzie dobrze i nie poddawajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja szans mam w tym cyklu trochę mniej:(Akurat Mój musiał wyjechać w delegację:( Sex w 14 dc i wczoraj w 21dc(owulacja):)No i dzisiaj rano:) Ciekawa jestem co z tego będzie:)To mój pierwszy cykl z CASTAGNUSEM i wiesiołkiem.Ale już przynajmniej psychicznie odpuściłam:)Już nie myślę tak zawzięcie o dziecku.Nie przytłacza mnie myśl,że to już 12 cykl starań.Co ma być,to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące przygotowujące się : Nick.................Wiek..... .........Termin@.....................Miejcowość malpka24...........24.................06.03.............. ..............Irlandia Staraczki : Nick.................Cykl....... .Wie k.......Termin@............Miejscowość ciekawa...............2...........21........2123.01...... .......Wielkopolska biegaczka............2............?..........17.03....... ....................... ira2013...............3...........26.........20.02....... ................Śląskie bezikmalinowy......3...........28.............?.......... .........dolnośląskie ulna30................3...........28.........23.02....... ...........małopolska sebza.................3...........26.........30.01....... .............warszawa sonholindo.......+2lata.........23.........9-12.02....... .............Setubal marta2387.......1.5roku.......25........ok.11.03......... ...........Śląskie kruszynka1990......12..........21........28.03........ ............łódzkie ulęgałka.............6............29.............?..... .................lubelskie silka33.............2lata.........33........29.02........ .....................LU emachines...........2...........29.........8-9.02........ ........śląsk/będzin taka_jedna28*......2...........28.........21.02.......... ....Anglia/Śląskie sodie86..............1...........25........15-16.02...... ..Wrocław/dolnośl. Ewuś;................4...........28..........21.02...... .................Śląskie kszewuszka..........3...........33........11.04...... ....................Śląsk Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl.......wiek........TP...........płec........Miejscowośc 0451994.....9.12.11.........31......13.09.12.......?..... .............Ateny czarnulka..........1...........21.......4.10.12.......?.. ...............Anglia maya10...........5............28.......9.10.12.......?... ..............ireland słasica.............1...........28.......3.10.2012.....? ................mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co tu taka cisza?:) Coś na forum umiera... Szkoda.Ale wiem jaka jest tego przyczyna:(Cały czas rozmawiamy o testach,objawach i starankach.Może zacznijmy gadać o czymś innym,o ciuchach,butach o naszych facetach,o pracy,pogodzie i o starankach też oczywiście:)Ale żeby nasze tematy nie wiązały się tylko z jednym. No więc ja zaraz idę do koleżanki,bo wreszcie odwiedziła rodzinne miasto:)Wypijemy sobie winko za Dzień Kobiet.Bo wcześniej nie miałyśmy okazji:)Jutro mam szkołę więc mnie nie będzie.Ale w sobotę się odezwę,bo wcześniej wrócę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) No straszna cisza nam tym naszym forum :) Co tam u Was laseczki ?? :) biegusia wybierasz się dzisiaj do gina? Jak tak to trzymam &&& :) Może kryszynka ma racje pogadajmy tez o innych rzeczach, to może nie będzie takiej ciszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, Ewuś nie rób testu szkoda pieniędzy jesteś w ciąży, poczekaj. Kruszynko ja też mam oeparol ale kurczę muszę tą zieloną herbatę kupić Masz rację , powodem tego ,że mało się odzywamy jest to ,że do tej pory gadałyśmy o ciąży , porozmawiajmy o swojej rodzinie, o pierdołach , właśnie kruszynko butach , ciuchach , filamch co lubimy robić może jakieś problemy mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej:) Ja się właśnie szykuje do szkoły:)Prysznic,makijaż i jestem gotowa:) Tak strasznie mi się nie chce...ale przynajmniej żadnych zaliczeń nie mam:) Może sobie jakieś buty dzisiaj kupię.Taka ładna pogoda,a ja zostałam z kozakami i botkami:)Trzeba coś na wiosnę kupić:)Ale nie wiem jakie:) A jak tam u Was Kochane?:) U mnie taka śliczna pogoda od samego rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U nas pogoda wiosenna więc dzisiaj się zabieram za ogród z przodu domu :) Trzeba trawkę wygrabic,poobcinac uschłe trawy wokół oczka... a w sadzawce jedna ryba :( reszta padła przez mrozy... ale po świętach jak będę ją czyścic to kupię sobie nowe :) Uwielbiam pracę w ogrodzie... brakuje mi już ruchu na świezym powietrzu... :) więc zmykam...do popołudnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane...w koncu sie zdecydowałam i poszłam do lekarza...a więc tak...w sumie nic jeszcze nie powiedziała konkretnego ...dała tylko skierowanie na badania, które mam na spokojnie zrobić...w pojawić się u Niej mniej więcej za 2 lub 3 tygodnie...gdyby działo sie cos niedobrego oczywiście wcześniej... trochę kłuje mnie podbrzusze i kazała brac nospe...a poza tym dała kilka wskazówek czego nie jesc, czego nie pić...no i to wszystko ...na następnej wizycie założy mi kartę ciąży:) ...malutka fasolinka moja na 4 tygodnie...ale już ja kocham:0 pozdrawiam i trzymam kciuki za resztę moich staraczek... ps. ogólnie czuję sie super w sumie nic nie dolega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×