Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

zatestuję jak nie przyjdzie @ wtedy będę wiedziała na 100 % na czym stoję. Wiesz zastanawiam się czy odkładać te starania, przez 6 cykli mi nie wychodzi, długo się już staram może trzeba próbować bo jak piszemy ,że nie chcemy żeby urodzić w zimę to trochę takie samolubne jesteśmy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
dzień dobry :) ulęgałka masz rację jak dasz radę wytrzymać to wstrzymaj się do 15 :) a co do grudnia to też bym wolała inny miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jak bym zobaczyła 2 kreseczki byłabym tak szczęśliwa,że nieważne czy to byłby grudzień czy maj :) Ewelina ja duphaston biorę już ponad pół roku.Miałam go na wyrególowanie @ do 28-29 dni i biorę go na endometriozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jak sie przez dzień , dwa nie odezwę to znaczy ,że nie mam jak pisać... coś mi karta graficzna w komputerze szwankuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) Mi w sumie bez różnicy, w którym miesiącu bym rodziła... Córę mam z sierpnia, więc całe lato z wielkim brzuchem...ale ja byłam tak szczęśliwa i dumna...a brzuch miałam ogromny...że wszystko znosiłam dzielnie:) U mnie 22 dnień cyklu, w pracy musiałam do toalety, bo myślałam, że @ za wcześnie, a okazało się, że tyle mam tego śluzu białego, że aż czuje jak leci...nie wiem co o tym myśleć, tkliwą pierś mam tylko prawą, zresztą wszystko po prawej stronie się na mnie uwzięło ;p Pozdrawiam...jeszcze tyle dni do testowania mam, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 28 dc i pełno śluzu wodnistego... ciekawe kiedy @ przyjdzie bo chcę już ziółka zacząć pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
Mam problem. Od kilku cykli stram się o dzidzie. w tym cyklu postanowiłąm się monitorować. Mam 28-30dniowe cykle. W 17dc mój pęcherzyk mial 15mm, w 20dc 15,6 mm a endometrium 3mm, to jakas masakra ze tak słabo:( co moze być nie tak, ze pęcherzyk nie chce rosnąć? nawet zadnego skoku w tym cyklu jeszcze nie miałam. dzisiaj jest 20dc, a w poprzednim cyklu już w 18-19dc miałam skok o 0,3stopnia a teraz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja miałam taki wodnisty i biały wczoraj...a dzis juz prawie nie ma...ale tez mam wrazenie jakbym @ dostała...co do sluzu tego o kolorze zółym jak pisałam wczesniej - juz go na wkładce nie ma...wczoraj jeszcze jakies resztki...czekamy na @... Ulęgałk a Ty jak z tym sluzem masz? Kinga jak u Ciebie ...napisz cos ciekawa jestem czy @ do Ciebe zawitała...czy może nie???...i jak sie czujesz dziś??? ...mój mąż twierdzi i to stanowczo ze jestem w ciązy...bo sie jakos tak rozszeżyłam w sensie inaczej wyglądam...ale ja tez mam takie wrazenie ale przed@ zawsze więcej wody sie we mnie zbierało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
Biegaczka ja też tak miałam w poprzednim cyklu. tyle wody miałam w sobie, byłam jakas spuchnięta, juz się cieszyłam ze to moze oznaki na ciąze a tu @ przyszła i wszystko pusciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia ja miałam troszeczkę takiego żółtego ale teraz jest wodnisty i mleczny więc chyba @ się zbliża. Dziewczynki ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnego śluzu ,który by przepowiadał ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewusia dam radę, ostatnie takie możliwe do zapłodnienia miałam 26 lutego wtedy pojawił się śluz z krwią, dzisiaj 15 dni od stosunku ,poczekam jeszcze 3 i zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pamięta, czy miałam jakiś śluz przed pierwszą ciążą.... Pamiętam tylko ból piersi...i to jak twierdziłam, że raczej znowu się nie udało...bo bolały tak jak we wcześniejszych cyklach przed , kiedy nie byłam...a jednak udało się... Każda z nas jest inna... To doszukiwanie się objawów strasznie mnie denerwuje...dlaczego nie można wyłączyć myślenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
Hej skarbeńki :) ja na clo wogóle chyba nie reaguje mam podwujną dawkę ale 1 raz nie wzięłam tabletki bo wymiotowałam, ale nie mam żadnych objawów jak lekarz mówił że może brzuch boleć i jajniki kłuć, to chyba przez to że nie wzięłam tej 1 tablety , głupia ja :( wpadne wieczorkiem na pogaduchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dosłownie na chwilę , nie mam czasowo laptopa w domu a ze jestem u siostry wiec wpadłam na chwileczkę BIEGACZKA u mnie cisza przed burzą, piersi bolą , brzuch nie , śluz jak wcześniej ... biały ni to gęsty ni to płynny , jakis taki.... i dość go dużo ciekawa jestem czy @ pojawi sie tak jak myślałyśmy 13 , czy w ogóle dobrze obliczyłysmy owulkę my kobiety to serio zagadki tak czy siak ja z testowaniem poczekam do 17 jeśli oczywiscie wcześniej nie przylezie @ no nic, muszę uciekać pozdrawiam cieplutko 👄 za testujace trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to wszystko czarna magia... Tylko czekanie pozostaje, nic innego nie możemy zrobić...możemy być dobrej myśli jedynie, ale czasem tak trudno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo dzis 13 hehe dobrze ze nie piątek...@ jeszcze nie ma ale jeszcze czas na nią...więc nic ciekawego sie nie dzieje...chyba tez cisza przed burzą...miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej biegusia, chyba będzie już tak cicho bo większość z nas zaciążyła, u mnie chyba małpa powoli nadchodzi bo rano o 7 wstałam siku , po podtarciu zobaczyłam trochę jasnoróżowej krwi teraz na razie nic więc się chyba musi rozbujać, oczywiście pierwszy raz tam mam ,że bez bólu brzucha:) ach dziwne to życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie bez zmian,temperatura 37,1 nic sie nie dzieje... Dzisiaj powinnam dostać @ ale pewnie sie opóżni... nie piszę często bo coś z komputerem... chyba do naprawy :( Pozdrawiam was dziewczynki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś Ty biegusia na pewno to nie , czuje ,że małpka idzie, a Ty jak? Implantacyjne to by tak nie wyglądało Krzewuszko trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Co tam u Was kochane :) ja jestem tak zabiegana, że nie mam czasu na nic :/ dziś odebrałam wyniki ale wizyta dopiero za dwa tyg. ale jedno wiem muszę więcej pić może wiecie jaka jest dobra woda dla kobiet w ciąży ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałka a ty wiesz jak wygląda plamienie???? ...mhhh:p ....a co do wody to wydaje mi sie ze chyba dobra jest Muszynianka ale napewno niegazowana każda... kszewuszka to trzymam kciuki oby nie przyszła@!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki biegusia :) Ja trzymam mocno za Was &&& oby ta wstrętna @ do Was nie zawitała. Niech się jak najdalej trzyma :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam czuję, że nie długo któraś z Was będzie nam tu teściki pokazywać :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×