Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Staraczki : Nick.........Cykl............Wiek ....... .Termin@...... ......Miejscowość maybe10......4...............26...........24.03.......... ..........Śląskie bezikmalinowy.......3.......28...... .30-01.04.................dolnośląskie sonholindo.....+2lata.......23............9.12.02........ .........Setubal marta2387.....1.5roku.......25.........ok.11.03.......... ......Śląskie kruszynka1990......13........21...........25.04.......... ......łódzkie ulęgałka...............7.........29.........15.04....... ............lubelskie silka33............2lata...........33.............?...... ...............LU emachines........2.............29. ......8-9.02...............śląsk/będzin taka_jedna28*.......2.........28.......21.02................ Anglia/Śląskie sodie86......1................25........5.16.02...........Wr ocław/dolnośl. Ewuś;........4................28..........21.02............ .........śląskie kszewuszka.....3...........33..........11.04............. ..........Śląsk Kania86..........3...........25..........24.03.....podka rpackie/lubelskie kamilka@........2...........29..... .....17.04...................Dolnośląskie tygryss_00......7...........21..........01.04........... .......wielkopolska Brzuchatki: Nick....Szcz.Cykl........wiek....TP...............płeć. .......Miejscowość czarnulka.......1..........21.....4.10.12..........?..... ...............Anglia maya10........5...........28......9.10.12..........?..... .............ireland słasica.....1...............28.....3.10.2012........?... ..............mazury ulna.......3................28.... 2.11.2012.........?..........małopolska biegaczka.....2............?.....24.11.2012......nieważne ........polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZIKMMALINOWY
hej kobietki :) zamówie sobie jutro ziółka ojca sroki , do gina nie będe chodziła narazie , sprubuje bez monitoringów ,kupiłam na święta pyszną nalewke babuni wiśniową i będe sie delektować , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik popieram :) Ja piję codziennie ale zaparzam naprawdę płaską łyżeczke ziółek,bo nie mogę przedobrzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zioła nr 3 ks sroki zalecane są także dla panów na lepszą ruchliwość plemników i poprawę jakości nasienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tryzmaj mocno bo dzis zaczely mnie bolec piersi. a teraz nyje mnie w brzuchu i troszke jakby jajnik boli przez co jest mi niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece do wc sprawdzic czy jednak @ nie przyszla. Ale bylby zonk... przed wynikami bety dostac @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
cześć U mnie 15 dc i ostatni dzień płodny. Przez święta trzeba tylko czekać i nie zwariować. :) A u Was jak tam ? Kania - może jednak się udało daj znać potem jak wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Kaniu może jednak się udało a ta poza tym to ten lekarz nie fajnie się zachował. Nie zbadał Cie nawet? U mnie @ się zbliża, Cycki już bolą więc może 7 cykl podkreślić jako nieudany, ja chyba wcale nie mam owulacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko owulacje mamy bo potwierdza to test owulacyjny...tylko czy jajeczko pęka? oto jest pytanie?! Ja w 2 cyklu miałam za duzy i nie pękł,potem się wchłonął :( a staranka były prawie codziennie... a teraz może jest ok tylko ze starankami było różnie... ni w ... ni w oko :( A skąd wiesz,że @ się zbliża? Może bolą na ciążę...tego nie wiesz...nikt nie wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko mnie zawsze bolą na @ i bez żadnej różnicy:(, dzisiaj miałam dużo śluzu może to końcówka dni płodnych? No właśnie może nie pęka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temp...
kszewuszka OWULACJE NIE POTWIERDZA SEI TESTEM OWSZEM MOGA WYCHODZIC POZYTYWNE ALE SPRAWDZIC MOZNA ZA POMOCA MONITORINGU CZY PEKA BO CZESTO SA POZYTYWNE A OWULACJI NIE MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temp... może trochę się przejezyczyłam ale na jedno wychodzi :) Chodziło mi że test mamy pozytywne (ja mam monitoring) a mimo to jajeczko nie pęka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Kania widzę jeszcze się nie odzywała... Ja dzisiaj zrobiłam test owulacyjny(dostałam od koleżanki która pracuję w aptece) Kreska testowa jest ciut jaśniejsza niż kontrolna chyba rzeczywiście owulacja mi się przedłużyła , albo ja już w te testy nie wierzę:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewczyny niestety nie jestmw ciazy...:( przykro mi sie zrobilo jak odebralam wyniki... a narobilam sobie tym razem naprawde nadziei.... nie mialam czasu wczeniej napisac bo u mamy jestem, pomagalam jej w sprzataniu i wlosy sobie farbowalysmy... nie wiem juz teraz dlaczego nie mam @ skoro w ciązy tez nie jestem... masakra jakas! cycki bola, brzuch ciagnie juz 3 tydzien a ani okresu ani adresu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :) mi okres spoznial sie caly miesiac tez mialam wielka nadzieje ze wkoncu sie udalo a tu niestety nie spodziewanie przyszła @ i strasznie smutno mi bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, od pewnego czasu uważnie czytam Wasze forum. Mam pytanie, czy mogłabym się do Was dołączyć? Postanowiliśmy z mężem, że zaczniemy starać się o dzidzię. Mam prośbę, czy mogłbyście pomóc mi w zrozumieniu tych wszystkich tabelek, pomiaró temp. itp? pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×