Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

to nie bedziesz jedyna :) a zobaczysz jak bedzie sie smial jak dasz mu do picia hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś mu coś wspominałam, że jest coś takiego...i ta nazwa:D zioła ojca sroki - zakrztusił się obiadem :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny czy u Was też jest tyle rzeczy non stop do zrobienia w domu? ;/ Ja niby nie robie nic konkretnego, ale co chwile coś, pralka, zmywarka, odkurzanie....masakra! a czas leci jak głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz za jakiś makaron się biorę na obiad... Muszę wymyślić jakieś sałatki na święta, przeglądam neta i nie wiem już co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja duzo sprzatania nie mam, za duzo nie gotue i nie pieke bo nie mam dla kogo, w sumie swieta u rodzicow beda bardziej. a co to za swieta 2 dni... hehehe zaraz wam napisze przepis na super saltake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAŁATKA: *opakowanie tortellini (z grzybami, serem albo czyms innym - najlpesze te z bierdronki bo małe) *jeden por *3-4 pomidory *kostka rosolowa *majonez *sol, pieprz zgotowac tortellini ostudzic, pora umyć pokroic cieniutko (najpierw na pol przekroic a pozniej ciachac na paseczki) i tego pora sparzyc goraca woda. wrzucic do tortellini. pomodory pokroic na male kwadraciki i tez dodac razem. kostke rosolowa rozpuscic w 3-4 lyzkach wrzatku i zalac tym cala salatke. proszke posolic i popieprzyc, dodac majonez i jesc! smacznego super łatwa szybka i smaczna!!! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny teraz Wy podajcie jakies fajny przepis na salateczke :) musze tesiowa zaskoczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobię jeszcze taką: ogórek świeży rzodkiewka seler naciowy kukurydza szynka ser zółty szczypiorek jajka sos jogurtowo-śmietanowy, z majonezem i lekko czosnkiem lub innymi przyprawami, co kto lubi taka wiosenna typowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna jest jeszcze taka, ja na nią mówię "żółta" seler ale taki ze słoiczka, konserwowy jajka zółty ser szynka można ogórka trochę konserwowego lub kiszonego majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja ledwo zaczęłam coś robić w domu, to już do pracy trzeba się szykować, i tak cały tydzień... Fajnie tak posiedzieć w domku i skupić się tylko na przygotowaniach przedświątecznych.. A ja w sobotę też na trochę do racy, buuu Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI ZA ZIÓŁKA A SŁYSZAŁYŚCIE O TAKICH TABL. CASTAGNUS? TO JAKIEŚ ZIOŁOWE BEZ RECEPTY. Jeśli chodzi o testy to ja zrobiłam jeden i sie sprawdził. szkoda tylko ze u mnie wszystko jest tak porypane, że owulacje miałam po 30 dniach. Nie wiem jak bedzie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też tak właśnie słyszałam, masakra jakaś. Ale u mnie to nigdy od samego poczatku nie było normalnie. Zostaje mi tylko bacznie obserwować cykl. wiem tylko że nie możemy dać się zwariować i że spokój to najlepszy przyjaciel w takich chwilach...tylko to nie takie proste. A czy któras z Was też miała probleemy z prolaktyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko to ciekawe z tymi testemi... mnie pozytyw wychodził przez 4 dni a w 3 dniu kreska była bordowa... A ja daję taki przepis: tortelini z miesem-najlepsze z biedronki gotujesz do miękkości w 2 kostkach rosołowych.Po ugotowaniu jak będą zimne dodajesz 2 pomidory bez skórki pokrojone w kostkę.Następnie zielony ogórek również w kostkę.Do tego szynka z indyka-też z biedronki oczywiscie też pokrojona w kostkę.Posypac zieloną cebulką lub szczypiorkiem.Polac sosem i wymieszac: 2łyżki majonezu,2 łyzki śmietany zagęszczonej z kubka,pieprz mielony,ocet i ząbek lub dwa czosnku przecisnietego przez prasę. Pycha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam @, "fajnie"....ostatnio w 35dc a teraz 27 :( no cóż...predzej przyszło, predzej pójdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra - ja nawet nie wiem czy mam problem czy nie, staramy się od 3-4 miesięcy więc narazie dajemy sobie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane:) Nie zaglądałam do Was,bo miałam pełno roboty w domu... Witaj Patra:)Pytałaś o Castagnus...ja brałam w poprzednim cyklu.I żałuje,że go przyjmowałam przez 30 dni.Wydłużył mi cykl i dostałam jakiś brązowych plamień,których nigdy wcześniej nie miałam,więc odstawiłam. Ale może Tobie pomoże:) Ulęgałko a który Ty masz dzień cyklu?:)Bo coś podejrzany ten Twój test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej babeczki :) mój mąż miał usg jąderek i wszystko oki, miał też robione fsh testosteron i lh i też wszystko oki, więc może same witaminy pomogą mu na plemniczki, ale ziółek pić nie może bo ma wrzodziejące zapalenie jelita grubego , bierze androwit i kwas foliowy i bcomplex może to mu pomoże :) wczoraj wieczorkiem uwaliłam sie jak zwierze , mężuś też troszke :) a rano kacyk tak mi sie nie chciało pracować ale drineczki sie przydały ozluźniły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
rozmawiałam z moim ginekologiem pytałam czy jak biorę bromegon to moge wspomagać sie ziólkami , powiedział że tak ale muszą być ze sprawdzonego źródła, teraz tak sie zastanawiam czy przy ziółkach też musze chodzić na monitoringi ? po miesiącu brania ziółkek zrobie sobie hormony : tsh , fsh i prolaktyne , żeby zobaczyć czy wszystko oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
Patra ja mam hiperprolaktylemie czynnościową , biorę bromegon od grudnia po pół tabl 2 razy dziennie , źle sie po nim czuje ale prl mi spada i tsh też troszke , więc warto brać, a kiedyś brałam norprolac jest dużo droższy a też źle sie po nim czułam , niby miał być lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny @ sie zaczyna. Kurde jak wydalam 35 zeta na bete to ta krowa nastepnego dnia przyszla. A moglam miec 1/3 fajnej kiecki :) Ale mniejsza z tym... Wlasne usiadlam po polowie zabieganego dnia. Dzisiaj posprzatalam troszke w wykanczanym mieszkanku. A niedawno sprzatalam w obecnym...pralam, zmienialam posciel w miedzyczasie gotowalam zupkę. Bylam tez na zakupach. Kupilam koszyczek na jajca :) bo to moja pierwsza Wielkanoc z Moim :) i czekam na Niego teraz :) Fajne pomysly na sałateczki dałyście. Proszę o więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×