Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Ulęgałko dopiero co zmienilam gina na tego u ktorego bylam wczoraj. W sumie nie zachowal sie zle, kazal najpierw zrobic bete i mial racje. Tylko ze teraz nie wiem kiedy @ przyjdzie i dlaczego ma juz prawie 2 tyg opoznienie... Ale cóż poczekam na nią. Teraz to zla jestem bo wlasnie zaczynalabym plodne dni... a tak czekaj niewiadomo ile :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania - a są jakieś powody tego opóźnienia? Stres, wyjazd, jakies leki ? Bo to niepokojące jest... Mnie ost. się spóźniał z 6 dni ale to przez daleki wyjazd więc miałam jakieś wytłumaczenie. Wszystko będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania przytulasy.... Jak nie jesteś w ciązy to bym poszła po luteine na wywołanie @. Patra pewnie że możesz :) Pytaj smiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle co tam u Was dziewczynki :) Jak przygotowania do świąt? Ja dzisiaj już w zasadzie wolne, trochę posprzątałam, jakieś zakupy porobione. Teraz zrobiłam sobie wieczór w wannie - pełen relax :) leże i drinxa popijam, @ idzie wielkimi krokami więc wyluzowałam troche i najbliższe 2 tyg. muszę jakoś przeczekać. Nie powiem denerwuję się trochę :( Za jakieś 2-3 miesiące pójdę do gina jeżeli nam się nie uda :( Ehh dobrze, że mam trochę wolnego :) Czasami fajnie jest być nauczycielem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie krzewuszka myslalam o luteinie skoro nie jestem w ciązy. Mozna kupic tak bez recepty? nie ma jakichs przeciwskazan do stosowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania chyba luteina jest na receptę.Nie wiem bo nie stosowałam ale moja koleżanka tak.Miała ją przepisaną na wywołanie.Przeciwskazań chyba nie ma żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka tobie to fajnie...relax w wannie... Ja mam stertę ubrań do prasowania a tak mi się nie chce... Zakupy też dzisiaj większe zrobiłam,jeszcze tylko parę rzeczy dokupię i bedzie ok.W niedzielę wykażę się obiadem dla rodzinki :) bedą rodzice i teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej skarbeńki, ale zdechła jestem mam paskudny katar żołądek boli i biodro, chyba sie rozlece niedługo :P mąż mi zamówił 10 opakowań ziółek więc od przyszłego cyklu zaczynam je pić, mam nadzieje że nie zesram sie po nich tzn że mnie nie przeczyści , i że pomogą :) kaniu ja raz tak miałam że przez jeden cykl nie dostałam @ a miałam wtedy wysoką gorączke, lekarz mówił że to od gorączki mogło @ nie być , nie dał mi luteiny na wywołanie tylko kazał poczekać aż @ sam sie pojawi w następnym miesiącu, dostałam i było już ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja mam sterte do prasowania. Nie chcemi sie strasznie. Jakbym tu nie siedziala to bym juz miala poprasowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie nic nie wyprawiam :) Umówiłam się, że zrobię tylko jakieś sałatki, szynkę w galarecie i jedziemy do rodziców :) także generalnie wolne. Ale niestety od jutra muszę trochę papierów różnych ogarnąć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik a najdziwniejsze jest to ze ja nie chorowalam, nie zmienialam miejsca pobytu ani nie mialam stresow wiekszych niz zwykle. a moze mialo wplyw na to wykanczanie nowego mieszkania. ciagla gonitwa z pracy po zakupy jakichs czesci, srubek, plytek, paneli,tapet itp. dopiero wieczorem chwila przed tv i lulu. i tak przez jakis miesiac ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik a ile gr ma opakowanie? Ja kupiłam 1 chyba 300gr i starczy na 3 miesiące.Pocieszę cie że mnie przeczyściło po pierwszej szklance a potem już ok.Aha i do picia proponuje lekko ostudzone bo zimne w smaku są okropne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czyja jak nie moja? teraz chce tylko ta wredna @ ale nie na Swieta. chce jutro juz :) Ide prasowac. za 15 minut wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
200 gram 13 zł za paczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
może te ziółka pomogą nam :) kaniu to nie twoja wina , wszystkie bardzo pragniemy dzidziusia , czasem los płata figle , czasem wszystko sie wali, wszystko nas wkurza , nie jest tak jakbyśmy chciały, trzeba wszystko olać i żyć dalej ale tak sie nie zawsze da , całe życie w biegu , wszystko szybko , jesteśmy cały czas nieświadomie napięte i nasze hormonki zaczynają głupieć .... ja sobie tak to wszystko tłumacze że wszystko mam rozlegulowane przez to dzisiejsze tempo życia :( , w piątek zrobie galaretke z nóżek wieprzowych , sałatke jarzynową, szarlotke , sernik i gołąbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh... miałam się wyspać a tu okropny ból brzucha mnie obudził. Już na ketanolu jestem ;/ @ jeszcze nie ma ale pewnie dzisiaj, albo jutro na bank. Do tego ta pogoda... masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) nadal nie mam @ macie jakis sprawdzony sposób na wywolanie? oprocz luteiny... ja znam jeden ale nie wiem czy go stosowac... kiedys to robilam jak bylam mlodsza. jak mi sie spoznial ze dwa dni a mialam jakies plany np weekendowe to przyspieszalam go polopiryna. 2 tabletki na noc i rano byl... ale to tez dziala wczesnoporonnie... wiec nie wolno kazdemu stosowac! co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzięki. My dopiero zaczynamy starania, tzn w lutym przestałam brać tabletki antykoncepcyjne ale u mnie jest też inny problem. Zanim zaczełam brać pigułki (ok 2 lata temu) zdiagnozowano u mnie hiperprolaktynemię czynnościową. Tabletki miały mi wyreguować cykle. Niestety pierwszą @ miałam po tabletkach z odstawienia a drua pojawiła się wczoraj czyli po 54 dniach. Mam obserwować swoje cykle i zrobić badania. Dlatego ważne jest dla mnie to jak mam je obserwować. Kiedy najlepiej mierzyć temperaturę? Czy są jakieś wzory tych tabelek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przepraszam,że wczoraj sie zmyłam ale prąd wywaliło....Ale dzisiaj paskudna pogoda brrr Kaniu ja zawsze brałam goracą kąpiel ;) U mnie cisza...nie myslę o niczym,co ma byc to bedzie :) Beziku niech maż też to pije,we dwoje rażniej...nie zaszkodzi a pewnie pomoże :) Ja dzisiaj muszę chwycic się za prasowanie... masakra ;( i włosy pofarbowac...następna masakra... Pozdrawiam! Komputer cały czas włączony więc będę tu zaglądac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sądzicie o tych ziółkach? są skuteczne? jakie to mieszanki i jak działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się cieszę że przyszła wreszcie, chociaż dwa tyg. temu zrobiłam test owu..i myślałam, że uda się za pierwszym razem, ale to by było zbyt piekne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewusia ja nie ma mozliwosci wziecia kapieli bo mam tylko prysznic :) ale tez to kiedys stosowalam :) mnie chyba grypa rozklada bo mam lekko podwyzszona temperature, bol glowy i jakies ogolne otepienie. wzielam jedna aspiryne bajerowska moze wytzrymama do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra wpisz sobie na allegro zioła nr 3 :) Ja w pierwszym cyklu picia ziół miałam 2 pecherzyki :) a tak musiałam brac clo po których miało mi głowę rozwalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Widzę ,że pozytywnie na forum i bardzo dobrze:) bo idą Święta:)) tylko pogoda mogła by być lepsza no ale nic na to nie poradzimy.... U mnie pierwszy dzień d..ka ciekawe kiedy teraz dostanę. Witam nową staraczkę w naszym gronie:) trzymam kciuki żebyś zaszłą wcześniej niż ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×