Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ja też chce te zioła. co bedzie... juz postanowilam sie nie starac na sile i nie robic nadziei zadnych. czekam na @ i musze znaalezc te zioła :) ale jestem zdeterminowana heheheheh a u mnie cieplo jest tylko bez sloneczka :)) tylko ja świecę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic szczególnego , piersi większe i bolące tak jak na @. Ale staram się o niczym nie myśleć. Dziewuszki odprężamy się na Święta:) a po testujemy:)oczywiście jak @ nie przyjdzie;) Kaniu ja brałam do 14dc olej z wiesiołka powiem że nie miałam nie wiadomo jaiego śluzu ale na pewno więcej ja w poprzednich cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
hej ale ze mnie gapa w kalendarzu ominęłam jeden dzień i dzisiaj u mnie już 17 dc. :) uciekam was doczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bralam olejek z wiesiolka, ale stwierdzialam ze juz nie chce, ja nie mam problemow ze sluzem, mam go sporooooooo :) znalazlam na allegro te ziola. moze zamowic? hmmm 300g wystarczy? do tego dodaja test ciazowy albo 5 owulacyjnych hehehe ale promołszyn a jak uwazacie z testami owulacyjnymi? oplaca sie to kupowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też brałam wiesiołek i rzeczywiście miałam jakby wiecej, ale tak dziwnie bo w dniu, w którym niby mi pokazało owulację już nie było tak dużo. Tylko przed... zamawiacie te zioła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pamietajcie dziewczyny,że nie łączyc z innymi lekami...pisałam do dziewczyn co je stosują i mi odradziły.Albo zioła albo leki. I naprawdę zaparzac jedną płaściutką łyżeczkę...bo można narobic wiecej szkody niż pożytku ... J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co mowisz ze te ziola benedyktynskie w gratisie to lepiej nie? moze i raca co za duzo to niezdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zamowilam :) a co z owulacyjnymi? brac czy nie? oto jest pytanie! szybko piszcie jakie i czy warto bo wlasnie trace kase na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiem Wam że testy są porypane, zrobiłam teraz test owulacyjny i kreska testowa wyszła ciemniejsza niż kontrolna i to o wiele:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu a nigdy ich nie uzywałaś? jeśli tak to zamów sobie i zatestuj:) zamów i sama wyrobisz sobie zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stosowalam ale nie wiem czy sesn jest, ej a ja mialam nie wariowac w tym miesiacu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) są Święta możesz powariować. Kaniu warto spróbować :) bo jak nie wypróbujesz to zwariujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka a może jestes w ciąży? kiedyś czytałam, że z owulacyjne mogą pokazać ciąże...ale to pewnie mity :) ale jakby inaczej to wytłumaczyć :) te testy są z apteki czy allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale aż tyle? żeby była ciemniejsza? mnie też pokazywały się dwie przez jakoś tydzień ale ta druga była jaśniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×