Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

To może ten pozytywny test owulacyjne zapowiada całkiem coś innego??:)Hmmm... Czytałam gdzieś,że testy owu. szybciej wykrywają ciążę niż normalne:)Oczywiście nie zawsze musi oznaczać to ciążę...ale może jednak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i jeszcze obie zaczynamy pic ziola hehehe. Bedziemy mogly porownywac swoje stany. Ile dnoi trwa zazwyczaj Twoja @?? Moja zapewne skonczy się w niedziele. Zawsze mam 4 dni góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane na pewno nie, nawet nie czuję tego, jutro jeszcze zrobię bo mi został ostatni to zobaczymy czy taka sama kreska wyjdzie. Może LH jeszcze mi się utrzymuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizycznie zle :( na lekach jestem ale i tak kiepsko;/ dobrze ze teraz a nie w niedziele np ciekawe ile trzeba pic te ziola zeby zaczely dzialac, jak zaczne kolo wtorku to moze byc za pozno...chociaz ja i tak nie wiem czy u mnie to sprawa pecherzyka...juz nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czytałam, że testy owulacyjne mogą ale nie muszą szybciej wykryć ciążę. Dzieje się tk, ponieważ LH jest w budowie podobna do betHCG i test może się "pomylić". W niektórych ulotkach testów owu jest napisane, że wychodzi pozytywnie w ciąży, ale nie można ich traktować jako testu ciążowego. Ale druga owulacja w cyklu to też dziwna sprawa, chociaż też nie można tego wykluczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a robiłyscie sobie badania na toksoplazmozę i niektóre wirusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra ja robiłam oba, ja byłam pierwszy raz w ciąży, ale zrobiłam je na swój oszt bo ginekolog nie każe Ci robić bo są drogie ale ja zrobiłam, toksoplazmozę i cytomegalię. Moja koleżanka przeszła toksoplazmozę w czasie ciąży i niestety urodziła synka z porażeniem mózgowym:(. Jeśli będziecie w ciąży zróbcie te badania > Choroba może tkwić bo kotakcie ze zwierzętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama się zastanawiam czy warto, bo z jednej strony o toksoplazmozę trzeba się "postarać" a żółtaczki i inne wirusy występują też m. in w związku z naszym trybem życia. Pracą, ilością partnerów seksualnych w przeszłości. Ale z drugiej strony może warto mieć pewnosć że w naszym organizmie nie dzieje sie nic złego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam osobę, która przez toksoplazmozę poroniła w 6 miesiącu...dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
Patra ja robiłam na cytomegalie chlamydie pneu i trach toksoplazmoze mycoplasme pneumonia trachomatis, wszystko z krwi i ku zaskoczeniu wyszła mi mycolasma pneumonia że ją przebyłam igg dodatnie , a pozatym wymaz z pochwy na ureoplasme mycoplasme chlamydie i wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...to ja też zobie zrobię te badania. tylko może po Świętach, jak odbuduję budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritek
witam wszystkie Kobietki :) prosze doradzcie mi, bo juz sama nie wiem co myslec... 12dc kochalam sie z mezem, owu byla 14 lub 15dc (14dc spadek temp z 36,6 na 36,3, a 15dc wzrost do 37), hdzie wystapil bol jajnikow. 20dc mialam silny bol jajnikow, czytalam ze moze to byc implantacja zarodka, ale nie bylo krwawienia. Pozniej zadnych objawow. Dzis jest 26dc, za 3 dni ma byc @, jednak dzis rano zrobilam test, zauwazylam druga kreske ale baaaaardzo blada, wlasciwie byl to cien. Sporo juz w swoim zyciu robilam testow i nigdy czegos takiego nie widzialam. Dodatkowo dzis bardzo zaczely bolec mnie piersi i odrobine pobolewal mnie brzuch jak na @ i jajniki kluja mnie tez... czy to moze byc ciaza? prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie patra , mężczyzna już nie musi żadnych badań robić, oni wystarczy że zapylą i już jest dobrze, kobieta musi się męczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz regularne cykle? jeżeli owulacja była 14 lub 15 dc to szansa na ciążę jest spora. Ból jajników mogł też swiadczyć o tym, że owulacja troszkę się opóżniła. Krwawienie implantacyjne nie zawsze musi wystąpić. Ja osobiście zrobiłabym w dniu spodziewanej @ test ciążowy, jeżeli znów pojawiłaby się blada druga kreska, zrobiłabym test z krwi na betaHcg. Moim zdaniem ciąża w Twoim przypadku jest możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci zawsze mają łatwiej :) dlatego dla nas i naszych huśtawek hormonalnych powinni mieć większą cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! dlugo nie pisalam ale czytuje was regularnie:) wczoraj bylam na badaniach prenatalnych. wszystko w jak najlepszym porzadku.zadnych wad na tym etapie nie wykryto.dzidzius spal spokojnie i ladnie dal sie zbadac z kazdej strony az pani doktor musiala mu troszke podokuczac zeby sie poruszal:) ale sie wkurzal! i teraz najwazniejsze: BEDZIE SYNUŚ:) jak to pani doktor powiedziala: ale mu siurek sterczy:)mowila ze nie czesto zdarza sie zeby tak wyraznie bylo widac a to 12 tydzien.mąż dumny jak nie wiem:) teraz bedziemy rozmyslac nad imieniem ale raczej zostanie Mikołaj:) mozna wpisac mnie do tabelki. termin porodu na 20 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ema kochana gratuluje synusia...cudownie ze u ciebie wszytsko jest w jak najlepszym porzadku...:) a te prenatalne to miałaś skierowanie czy sama prywatnie robiłaś...napisz cos o tym proszę...jeszcze raz wielkie gratulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badania robilam prywatnie-250 zł.troche drogo ale jaka satysfakcja:)swietna pani doktor.bardzo kompetentna.badania robilam w katowicach na ligocie w centrum medycznym sodowskiego.pani dokotor nazywa sie agata włoch. powiem szczerze ze mialam przeczucia ze bedzie dziewczynka ale z synka tez strasznie sie ciesze:)no chyba ze los splata nam figla i Mikołaj zostanie Aleksandrą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ema co za cudowna wiadomość najważniejsze ,że dzidziuś jest zdrowy u mnie test owulacyjny nadal pozytywny kreska testowa bordowa. nie wiem co jest:( a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka a który to już dzień ten test owulacyjny wychodzi pozytywny? i który dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×