Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Nick..........Wiek.................Term in@............... Miejscowość malpka24......24............02.04......................Ir landia Staraczki : Nick.........Cykl............Wiek ....... .Termin@...... ......Miejscowość maybe10......4...............26...........24.03.......... ..........Śląskie bezikmalinowy.......3.......28...... .30-01.04.................dolnośląskie sonholindo.....+2lata.......23............9.12.02........ .........Setubal marta2387.....1.5roku.......25.........ok.11.03.......... ......Śląskie kruszynka1990......13........21...........25.04.......... ......łódzkie ulęgałka...............7.........29.........15.04....... ............lubelskie silka33............2lata...........33.............?...... ...............LU emachines........2.............29. ......8-9.02...............śląsk/będzin taka_jedna28*.......2.........28.......21.02................ Anglia/Śląskie sodie86......1................25........5.16.02...........Wr ocław/dolnośl. Ewuś;........4................28..........21.02............ .........śląskie kszewuszka.....3...........33..........11.04............. ..........Śląsk Kania86..........3...........25..........24.03.....podka rpackie/lubelskie kamilka@........2...........29..... .....17.04...................Dolnośląskie tygryss_00......7...........21..........01.04........... .......wielkopolska Brzuchatki: Nick....Szcz.Cykl........wiek....TP...............płeć. .......Miejscowość czarnulka.......1..........21.....4.10.12..........?..... ...............Anglia maya10........5...........28......9.10.12..........?..... .............ireland słasica.....1...............28.....3.10.2012........?... ..............mazury ulna.......3................28.... 2.11.2012.........?..........małopolska biegaczka.....2............?.....24.11.2012......nieważne ........polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówię,żeby sie ..... ale pare drinków... a jak bedziesz w ciazy to bedą początki,dzidziuś połączony pępowiną jeszcze nie bedzie więc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z narzeczonym starac bedziemy sie w piatek :) bo dopiero niestety wtedy przyjedzie:) mam nadzieje ze uda sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Może wy odpowiecie mi na pytanie co do wyników beta hcg? otóż mój wynik to poniżej 1,000 normy laboratorium sa napisane z przecinkiem przy końcu np 3176,0 a kobiety nieciężarne do 5,0 czy to oznacza że ciąży brak? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzylam sie troche. Poszlam do gina, powiedzialam ze @ nie mam juz od 10 dni a on kazal isc na bete,,,, tyle to i ja wiem, ide jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania nie denerwuj się tylko idz na betę i bedziesz na 100% wiedziała :) Joana po mojemu wynik negatywny-nie ma ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Cześć :) Dzisiaj 14 dc i przytulanki. Wczoraj tak radziłyście była poducha pod pupą ,może coś pomogło. :) A co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×