Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Cześć dziewczyny,dzięki,że mogę z wami popisać:) Mam 33 lata,cykl staran -ojoj....Mam już córcie ,ma 7 latek.Od 1,5 roku z przerwami (bo czasem mialam doła i nic na siłe) staramy sie o dzidzie. Ale od 34 m-cy tak jak pisalam ,pije wiesiolek,testuje i mierze temp. My nigdy sie z męzem nie zabezpieczalismy- i żeby nawet nie "wpasc" przez te lata? pecha mamy ze nie trafialismy w te dni,czy co.Ręce mi opadaja.Dodam ,ze corcia wyszla nam za pierwszym razem;) .Nie myslałam ,ze zrobienie dziecka jest takie trudne;) Ulęgałaka- badan jako takich nie robilam -jedynie hormony tarczycy -sa ok.W srode 18 kwietnia ide na usg jajników.Zobaczymy co wyjdzie,potem wysyłam męża na badania.Moj gin.mowil,zebym najpierw te badania zrobila i przyszla z nimi do niego.Zobaczy co z nich wynika. Mowil tez ,ze przepisze mi na 3 m0ce tab.antykonc.(nigdy ich nie stosowalam).Potem mam odstawic. jesli to nie pomoze to insemi.-powiedzial,ale nie wiem czy bede chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,pomyliłam sie,mialo byc :ze od 3 miesiecy pije wiesiołek a nie od 34:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka głowa do góry jeszcze może za wcześnie na test. dziewczyny ja odkładam moje starania... chyba... jakos tak nie mam sily juz na nic, zaczelo nam sie psuc w zwiazku. nie wiem czy warto powolywac mala istote do zycia jesli miedzy potelcjalnymi rodzicami zaczna zle sie dziac... moze to chwila kryzysu a moze nie,,, sama nie wiem. wiem ze bardzo Go kocham ale nie wiem czy On kocha mnie. Sam tez chyba nie wie. i nie wiem co mam robic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Długo się nie odzywałam ale czytam Was na bieżąco. Mam nadzieję że nie jesteście złe :) byłam dzisiaj na badaniach krwi. Z wynikami idę dopiero w środę. Mam nadzieję że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko o pierwszego dzidziusia starałam się 7 miesięcy , starałam może nie chciałam ale nie na siłę bo byliśmy przed ślubem i wyszło. Dorotq ja już chyba nie miała bym siły n jakieś wnikliwe badania ,starania ,chyba nie te lata i chyba bym wtedy odpuściła. Na pewno nie za wcześnie po prostu chyba nie jest mi dane:( jak dostanę teraz @ to pójdę do gina i też się przebadam. Niedawne robili mi usg jajników i wszystko było w porządku więc nie wiem co źle działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie dałam czas do 35... a potem też już chyba odpuszczam... Kaniu ehhh samo życie :( Ja też dzisiaj siedzę jak na szpilkach.... moja mama jest w szpitalu,wczoraj miała rezonans brzucha... dzisiaj albo jutro będą wyniki... tak się boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała usg śledziony i wyszło torbiel czy guz na śledzionie.A drugi lekarz niby stwierdził,że to może byc nie guz a nerka na obrazie usg.Kazali zrobić rezonans... od wtorku jest w szpitalu a wczoraj miała to badanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie dzieje? jedna sprawa taka ze jestem ogromnie o niego zazdrosna bo Go kocham to chyba nic dziwnego? a druga ze Moj facet jest strasznym egoista... sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka-no wiesz 33 lata to jeszcze nie starosc;) znam kilka kobiet co urodzily dziecko w wieku 40 lat. np moja mama urodzila brata w wieku 35 lat ,brat jest mlodszy ode mnie 13 lat.:) Na inseminacje sie naewno nie zdecyduje ale probowac nadal bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaniu zazdrość to nic złego pod warunkiem ,że nie jest ona taka wielka. Porozmawiaj z nim tak od serca ,wyjaśnijcie sobie wszystko a na pewno będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja juz kiedys pisalm u was czasem do was zajrze grut to asie nie poddawac !!! jedni sie staraja miesiac drudzy pare miesiecy no a inni jak w moim wypadku az tyle lat kszewuszka tez juz mloda nie jestem bo miesiac temu skonczylam 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie tak się zastanawiam dlaczego testy owulacyjne wykazują że są pozytywne, już nigdy ich nie kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam,zeby jutro o ile nie dostanę... ale chyba to oleję... jak @ nie przyjdzie to pewnie w poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek bedzie 34dc a cykle mam od 28-30 Ale w tym cyklu piję ziołka i może się przesunąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale się uśmiałam:D Weszłam na jeden topic o sexie przed ślubem i dowiedziałam się,że nie mogę zajść w ciążę bo jestem grzesznicą:D Bo spowiadam się z tego,że uprawiam sex z partnerem,a nie powinnam bo pewnie nie żałuję:D A i jeszcze,że teraz jak będę chciała wziąć ślub kościelny,to będzie on nieważny,bo uprawiam sex!!!hahahaha:)Ale mi się humor poprawił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce miec dzidzie ; (((( jak to zrobic ? :D haha :D w niedziele test boje sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre dobre, moze dlatego i ja nie moge zajsc... hehehe Kruszynka a ty nie masz slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz niewiemy z moim partnerem co robic, naprawde :( siostra moja mowi ze jak bedziemy sie starac to nigdy sie nie uda,ze mamy do tego podejsc na '' spontanie '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×