Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

hej dziewczyny trzymam kciuki za te laski,ktorym zbliza sie termin @-oby nie przyszla:) ja czekam do srody wtedy mam miec owul. wiecie co,wczoraj ok.22 obok mnie byl wypadek.21-latka jechala autem,przekosila slupki przy chodniku uderzyl w slup ze swiatłami, ktory uderzyl w 22-latke.dzisiaj jak prowadzilam małą do przedszkola to zobaczylam 2 palące sie znicze-dziewczyna zmarła.szok,glowa mnie przez to boli od rana ,nie moge.ciagle przed oczami mam ta dziewczyne jak lezy na chodniku w kaluzy krwi.podobno jej rozwalilo czaszke:( teraz to nie wiadomo jak chodzic,któędy-w kasku?? jak nie auto to balkon moze spasc a glowe. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rzadko którym moge sie smarować,bo zaraz coś mi wychodzi,a buzie moge smarować tylko bambino:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq to straszne nigdy człowiek nie wie co go spotka:( trzeba sie cieszyć każdym dniem bo jak nie choroby zabijaja to wypadki masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może bym go wyprubowała, napewno jest delikatniusi i pachnący :) dorotq ja jak jest w lecie duszno i pochmurno to sie boje wychodzić , kiedyś jak byłam na wśi na wakacjach u mojej kuzynki to piorun strzelił w takie wielkie piękne drzewo w dąb , kurcze jak ja burzy nie lubie :( a ludzie jeżdżą jak wariaty , ostatnio jechałam z mężem autem a naprzeciwko jechała dość szybko kobieta i nas nie zauważyła bo rozmawiała przez komórke , mąż wytrąbił klaksonem i żeśmy sie prawie otarli o jej auto, głupia pinda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem dziewczyny ze wczoraj sie naczytalam o parabenie skladniku ktorego prawie kazda firma uzywa do produkcji kosmetykow a badania dowodza ze jest rakotworczy i uczula i wogle same negatywy z tego skladnika wiec zrobilam redukcje balsmaow i kremow wczoraj i wyzucilam te z parabenami;/ balsam grniera co do tej pory uzywalam tez bo uzywalam go do wczoraj ale on tez zawiera paraben i doszlam do wniosku ze ten balsam mnie uczula bo jak go nie stosowalam nie mialam krost ani przebarwien na skorze jak go tylko naloze to odrazu mnie wysypie ale do wczoraj nie wiedzialam ze to przez ten balsam;(.....wczoraj sie posmarowalam balsamem ktory dostalam od tesciowej na swieta on nie zawiera barabenow i dzsiaj juz widze roznice na skorze wkoncu doszlam o co kaman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy mieszkanie ! JUPI !!!!! wlasnie moj napisal mi smsa z pracy ze dzwonili z biura ze nam wynajma ! ale sie ciesze udalo sie ! :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja balsam stosuje tylko Neutrogena bo nie uczula a ja jestem alergikiem i jestem zadowolona:):) Małpka to teściowa szczerze Ci dała i sprawdziła dokładnie chyba ten balsam hihi:) Miax a Ty byłaś u lekarza??:) Ciesze sie bardzo,że Wam wynajmą,a tak sie martwiłaś:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj przez ten wypadek to chodze jakas niekumata ale to prawda ,nikt nie wie co go czeka:( dziewczyny powiedzcie mi jakie badania nalezy jeszcze zrobic,jutro ide na morfilo.mocz ,tarczyce prolaktyne nalezy zrobic??moze cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a progesteron? te badania to mozna robic obojetnie w ktorym dniu cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miax gratulacje , my też mieszkamy na swoim , super sprawa :) mam skurcze tam na dole , brzuch boli jak cholera okres sie zbliża wielkimi krokami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) jak tam samopoczucie? miax gratuluję mieszkanka :) ja już dzisiaj sie lepiej czuje juz tak bardzo jajniki nie bola ale jeszcze ta głowa mam nadzieje ze @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 19 dn cyklu myślałam że to może jakaś owulka opóźniona , zrobiłam teścior i dupa, czyli te bóle to zapowiedź @ , nati a który u ciebie dzionek cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze też bym chciała żeby @ nie przyszedł, owulke według testu miałam w 11 dc , dziś zrobiłam znowu test owu i 1 krecha ale też zrobiłam test ciążowy i też 1 krecha , czyli @ napewno przylezie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie pewnie też przyjdzie :( a bardzo chce miec juz dziecko... szyjke macicy mam twarda i te bóle od jakiegos tygodnia;/ nie wiem co to wszystko znaczy myśle czy jutro zrobic test ale to bedzie 12dni po stosunku wiec chyba za wczesnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Właśnie Was nadrobiłam i się melduje :) misia kolorek po umyciu wyszedł super, ciemna pianka się wypłukała i idealnie pokrył odrosty nie ma różnicy :) a ja wczoraj balowałam z moimi koleżaneczkami :P wyciągnęły mnie na imprezkę a tak dawno ich nie widziałam, że się skusiłam ale było prze milusio :D nawet troszkę potańczyłam, soczek jabłkowy sobie piłam no i wszystkie mi mówiły, że inaczej wyglądam ale ślicznie :P a jedna jeszcze nic nie wie i cały czas tylko do mnie ale Ty masz fajny " tyłek" ale z Ciebie "dupa" bo miałam leginsy żeby było mi wygodnie no i pośmiałam się za wszystkie czasy przynajmniej jeszcze teraz mogłam sobie pozwolić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Wpadłam podpisać listę obecności :P U mnie 6 dc może w niedzielę zrobię test owulacyjny... Ładna pogoda więc dzisiaj kosiłam trawę w ogródku,sadziłam kwiatki...przez to nie myslę tak często o dzidziusiu...ale jak tu nie myslęć jak znowu dwie znajome w ciązy... Jedna ma już syna,róznica bedzie 14 lat :) ,a u drugich to kolega nasz,kawaler ma 46 lat a ona 21 :P Ale życz a będzie ci życzone :) Wczoraj o 12 w nocy jak kładłam się spać,patrzę przez okno w sypialni a na polach pożar! Masakra! Wszyscy śpią a tam trawa, krzaki,drzewa się palą! A za nimi zabudowania... kurcze pierwszy raz dzwoniłam na straż pożarna i oby ostatn! Popłochu było ale ugasili...4 straże przyjechały... Wpadne wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia moja przyszla tescieowa jest przecudna nie moge zlego slowa na nia powiedziec :) a balsam tco mi dala jest super ;) bezik dopoki @ nie ma nie krakaj w dupsko dostaniesz nie rob testu przed terminem @ , i moze bedziesz miala niespodzianke i @ jednak nie przyjdzie hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też się melduję :) Trochę zła jestem, bo wczoraj zasnęłam ze zmęczenia i bólu głowy;/ a test mi pokazał drugi dzień grubą krechę...staranek nie było a pewnie wczoraj była owulka. Teraz robię test i kolejny dzień mi pokazuje dwie kreski ;| ja już chyba głupia jestem i się nie znam na tym wszystkim;/ kolejna szansa zmarnowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika to to poszalalas korzystaj dopoki mozesz kochana :) krzewuszka no to mialas akcje wczoraj dobrze ze zobaczylas ten pozar. techerka nie zalamuj sie tylko dzialaj moze nie jest za pozno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey mam pytanie laseczki
jestem 4 dni po owulce i zauwazylam lekki brazowy kolor na papierze co to moze byc? nigdy tak nie mialam staramy sie o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczynki posprzatalam w domku na weekend zeby miec zglowy , spedze czas ze swoim troszke :)na chwile was zostawie bo ide pocwiczyc kochane a potem wroce do was wiec piszcie zebym miala co czytac :p 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jeszcze bym zadziałała :D ale....troche jestem obrażona na mojego, bo miał mnie obudzić a on mówi, że tak smacznie spałam, że nie miał sumienia:| no i sie obraźiłam i mu trochę nawymyślałam, że tylko mi zależy na tym żeby mieć dziecko....no i jestem obrażona aktualnie;/ chyba muszę coś pokombinować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z drugiej strony jeżeli ten test mi pokazuje dwie kreski trzeci dzień to jak ma być wiarygodny ;| niech sie zdecyduje kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpko spać poszłam o 4 rano :P i dziś tylko mnie głowa troszkę boli od zmęczenia i przez to duszne powietrze upał straszny... no i martwi mnie to, że mimo braku mdłości nie mam apetytu, dziś zjadłam tylko suchą bułkę, dwa plasterki oscypka, herbatę owocową wypiłam i wody trochę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie i tak za wcześnie teścior zrobiłam , jaka ja zakręcona i niecierpliwa , ja też mam szyjke twardą , krzewuszko a jakie kwiatki sadziłaś ? ja coś na balkonie kolorowego bym chciała ale kompletnie nie znam sie na takich kwiatkach, w domku mam tylko juki gruboszka i bambusika , a chciałabym żeby balkonik w lece był ślicznie ukwiecony, tylko kupiłam ostatnio szczepki pelargonii posadziłam, w sumie 10 szczepek i tylko 1 póściła pączki :( może polecicie babeczki jakieś fajne, kolorowe ,pachnące ,o łatwej uprawie ,długo sie trzymające ,niewymagające systematycznego podlewania kwiatuszki ? cio ? :) prosze ❤️ 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×