Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość hey mam pytanie laseczki
jestem 4 dni po owulce i zauwazylam lekki brazowy kolor na papierze co to moze byc? nigdy tak nie mialam staramy sie o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati ja wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszły dwie kreski ale ta druga blada,jutro powtórze ale zrobie innej firmy bo w tym mi już drugi raz tak pokazało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sąsiadki przed nati : hej :) słonko ja nie mam pojęcia co to może być dlatego nie odpisałam ci , a masz jeszcze to plamienie ? może to poowulacyjne ? bo na zagnieżdżenie chyba za wcześnie ? nie wiem co ci doradzić 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia i ty sie nic nie chwalisz gratulacje 🌼 👄 bezik czekaj czekaj teraz razem czekamy ja to nie chce sie nakrecac ale trudno jest ostatno wymyslilam ze jak mi cos zasmierdzi to odrazu wymiotowac mi sie chce , tylko jak mi takie mysli do glowy przychodza to mowie sobie ze nie to nie ciaza tylko tak bo inaczej skonczylabym w ciazy uroionej ;p a do pomaranczowej kolezanki to bezik moze miec racje bo na plamienie iplantacyjne jest za wczesnie chyba ze mialas wczesniej owulke niz mowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie to moje wymysły... czułam się fatalnie teraz już lepiej ale mam brzuch wzdety i plecy bolą strasznie i głowa misia2889 gratuluję :) kurcze też już bym chciała zobaczyć 2 kreseczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może :) mam nadzieję :) jutro zrobię test jak nie wyjdzie to zrobię za tydzien jeszcze raz ale pewnie bedzie jedna kreska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jutro powtórze i wtedy Wam sie pochwale kochane:):)narazie nie robie nadzieji sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wykorzystałam ostatnią szansę (chyba) w tym cyklu, po półgodzinnej świecy, leżę z poducha pod pupą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak 2 razy wyszedł Ci pozytywny to napewno cos musi byc :) ja kurde mam nadzieje ze wyjda 2 kreseczki jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
techerka widze ze godzenie z mezuniem mylo lez lez moze cos z tego bedzie ;) misia a ile ci sie spoznia @ czy testowalas przed ? ja testu przed @ nie robie bo z doswiadczenia wiem ze roznie to z tym bywa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak robicie test nalewacie 4 krople moczu? bo w ulotce pisze ale nie wiem czy to nie za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia super wiadomość :) jestem pewna, że jesteś w ciąży. Ja jak kilka razy robiłam testy ciążowe to mi nawet cień nic kompletnie nie wyszło, pustka. Wcześnie jest więć wynik nie jest za mocny ale myślę, że możemy gratulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia2889 tak bylam :) ale kazali przyjsc we wtorek :))) wiec ide i juz sie dowiem wszystkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka może macie racje i tak bym bardzo chciała,ale tyle co ja już testów narobiłam i były wyniki negatywne to nie wiem co myslec bo jest blada no ale jest:)JUTRO POWTÓRZE I NAPISZE NAPEWNO:)CHCIAŁABYM ŻEBY TEŻ WYSZŁY DWIE:)Natii trzymam kciuki,żeby jutro pokazy nam sie dwie kreski!!Za was wszystkie też trzymam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia i natii trzymam &&& za wasze jutrzejsze teściki oby II kreseczki się pokazały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też za Cb i za wszystkie trzymam kciuki chce żeby się okazało, że jestem przynajmiej zostało by mi się coś po kimś kogo kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzzzia:)
czesssc :) ja tez staram sie juz od 3 cykli o dwie kreseczki :) teraz bylam pewna bo @ nie przychodzila 2 tyg a tu wczoraj @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×