Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

krzewuszko a jak mam zrobić żeby te pelargoni mi kwitły ? to są właśnie szczepki ale bardzo mało pączków mają, słyszałam że tnie sie gałązki żeby były kwiaty bardziej bujne, ale szczerze nic z tego nie rozumiem, jak zaczne ciąć to będe miała łyse łodygi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to że jestem w ciąży na 90% ;( bo byłam w szpitalu bo dostałam krwawienie i kurde jeszcze bardziej się załamałam ;( kur*a ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przepraszam ze wczoraj nie napisałam jak po wizycie ale już nie miałam siły i usnęłam jak małe dziecko ale lekarka powiedziała ze wynika są ok tylko LH jest niepokojące ale zobaczymy jak dalej robiła mi USG owulacja będzie na dniach po jest ładny pęcherzyk i mamy ostro działać jak to ona powiedziała :) i zapisała mi od 19dc dupka. Uspokoiła mnie taka wiadomością bo myślałam ze już będę musiała odłożyć starania natii nie załamuj sie nie warto ten facet to kretyn a ty na pewno znajdziesz kogoś bardziej wartościowego który da ci jeszcze więcej szczęścia i miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati, robilas test?? moze z nerwów dostałas krwawienia.stres nerwy robia swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam test robic ale nie miałam kiedy ale wstałam z łozka i dostałam krwawienia i ten ból brzucha straszny był teraz troche boli jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kochana w takim razie uważaj na siebie i może zrób test jutro rano... a jemu masz zamiar powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam pojęcia co bym zrobiła na Twoim miejscu więc nawet nie umiem Ci doradzić kochana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natii chcesz miec z nim dziecko?? dziewczyny boli mnie lewy jajnik od jakichs 3 godzin. co to moze oznaczac? woulacje, czas przed czy po? jestem w 17dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robilam bo nie ma sensu robic bo ja wlasnie skonczylam przyjmowanie globulek w czasie ktorych nie mozna wspolzyc. dopiero teraz mozemy sobie pobaraszkowac. A jajnik tak mnie boli raz w miesiacu mniej wiecej w polowie cyklu. testy kupie za miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do koleżanek zamężnych (i nie tylko :P ) powiedźcie mi kochane gdzie kupowałyście obrączki ślubne? u jubilera wybierałyście czy przeglądałyście wcześniej jakieś katalogi i robiłyście na zamówienie czy w ogóle miałyście jakieś swoje wymyślone bo mam mętlik, wiem że to tylko obrączka ale im więcej oglądam tym bardziej nie mogę się zdecydować dla mojego to jest obojętne tzn. nie tak ważne jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika my kupowaliśmy u jubilera z tym ze my mieliśmy swoje złoto i tylko wybraliśmy sobie wzór jaki chcemy i naprawdę jest tyle tego ze ciężko jest się zdecydować bo wszystkie są śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku ja pelargonie kupuję każdy rok nowe... za niedługo bedzie mozna kupic,w sklepie ogrodniczym,targu... są dobrze ukorzenione i z pączkami :) więc trzeba tylko przesadzić do innej doniczki. Tylko te wiszące czerwone super wyglądają... aha doniczka musi mieć dziurki na wylot i kamyczki na dnie ale to pewnie wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.pisze z telefonu bo jestem na wsi u dziadkow z mezem i synkiem i rodzicami.Jutro wracamy.Zrobilam test i wyszla druga kreska troszke wyrazniejsza.Ale nie wiem czy ten test nie byl felerny bo taki troszke rozlany.miala ktoras z was taka sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja już sama nie wiem :( bo jezeli napewno jestem to nie usune tego dziecka chciałam bardzo miec ale teraz w tej sytuacji sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati dziewczyny maja racje,poznasz faceta ktory bedzie wart ciebie.Bo zaslugujesz na niego.Zycze ci tego z calego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na odpowiedź
czesc dziewczyny może zacznę od poczatku a mianowicie kochałam się z chłopakiem 1,2,3 dni po okresie był to 8,9,10 dzień cyklu kochalismy sie bez zabezpieczenia i we mnie doszedł mam nieregularny okres moje pytanie brzmi czy mogło dojść wtedy do zapłodnienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania ja właśnie też sie zastanawiam co oznacza ból jajnika;/ według tego co mi pokazały testy to chyba, że jest PRZED owulacją....mnie bolały jakoś tydzień temu, śluz na maxa, a owulke miałam teraz dopiero na dniach jakoś (wg testów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko nie wiedziałam o kamyczkach , ale te zwisające też zakupie i je będe pieścić głaskać i całować żeby pięknie rośły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na odpowiedź
czesc dziewczyny może zacznę od poczatku a mianowicie kochałam się z chłopakiem 1,2,3 dni po okresie był to 8,9,10 dzień cyklu kochalismy sie bez zabezpieczenia i we mnie doszedł mam nieregularny okres moje pytanie brzmi czy mogło dojść wtedy do zapłodnienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na odpowiedź
staramy się o dziecko od stycznia cykle nieregularne mam i nie wiem czy mogło dojsc do zaplodnienia czy nie bola mnie piersi z boku ostatnio i plecy i czasami jajniki i nie wiem czy to jest wkoncu ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki 🖐️ przepraszam ze tak pozno pisze ale troszke dziesiaj pospalismy potem zakupy obiad i jeszcze bigos gotowalam i tak mi dzien zlecial i zmeczona troszke jestem ale chcialam jeszcze za nim pojde spac cos naskrobac do was;).... a co do obiawow na @ no niedlugo mi piersi eksploduja i starszne bola moj to dzies jak dotkna to myslalam ze mu przywale z bólu mam nadzieje ze niedlugo przestan bo masakra jakas ;/ martusia wiec dzielaj kochana sluchaj sie zalecen lekarza dobrze ze cie troche pocieszyla i nie musisz przerywac staranek ;) teacherka jak tam zakupki udane ? :) nika ty to nie masz za dobrze z tym chlopem :P nati ogarnij sie zablokuj jego numer zeby niemógl do ciebie wypisywac i cie zadreczac i dziewczyny dobrze mówia zabaw sie zrob cos dla siebie idz do fryzjera kosmetyczki umow sie z kolezankami na kawe nie doluj sie tylko mu pokaz ze bez niego to ty jestes bardziej szczesliwa tulam mocno 👄 a skad to przeczucie o ciazy ? a jakiego krwawienia dostalas moze to z nerwów i ze steresu ! desire92 milo witamy :) dorotq 🌼 mix jak tam przeprowadzka ? ja to bym male buciki kupila pierwsze ale po to zeby przekazac nowine mojemu :) krzewuszka nie zazdrosc ty tez niedlugo bedziesz zasrtanawiac sie nad wyborem akcesoriów dla maluszka :D bezik jak sie masz mam nadzieje ze nie robilas wiecej testow narazie ? ja to szaleja za sufriniami mije ulubione kwiaty na balkon :) kania mnie jajnik zawsze boli jak jestem w trakcie owulki :P misia no to suber który to test z kolej zrobilas 3 i wszystkie pokazaly ci dwie krechy wiec ciaza 100% :) ulegalak biegusia maya czarnulka emma silka słasica kruszynka petera taka jedna , jestem pewna ula i reszta dziewczynek nie wymienionych gdzie sie podziewacie meldowac sie kochane :) [ kwiatek] pozdrawiam was wszystkie i zycze milej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej małpeczko :) odpuściłam sobie testy, nie czuje żebym była w ciąży , już zółka sobie postawiłam koło biurka i czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpko - a tak srednio te zakupy:( w sumie kupilam jakies dwie bluzki tylko a chcialam poszalec, tylko szczerze mowiac nie bylo gdzie i jakos w miedzy czasie zabrakło mi sił i poszłyśmy z mama na kawke i ciasto zamiast:). Jakies nieporozumienie z ta karta glamour.... Szybko ta sobota mineła:( Ogólnie coś mi tli w brzuchu....jest 17dc, może to już na @ :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×