Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość hey mam pytanie laseczki
no wlasnie owulke mialam dokladnie 5 dniu temu potwierdzona monitoringiem co robie sikac to mam troche na papierze taka ciemna brązowa krew jakby ze sluzem staram sie 1,5 roku nigdy tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczony zostawił mnie dla innej suki za przeproszeniem bo ja jestem beznadziejna i nie moge zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawil cie dlatego ze nie mozesz zajsc w ciaze ? nie no prosze cie on poprostu na ciebie nie zasluguje i ty lepiej zebys nie byla znim w ciazy bo szczesliwa z nim nie bedziesz nawet jak teraz myslisz ze go kochasz to ci przejdzie znajdziesz kogos kto naprawde cie pokocha i bedziesz szcesliwa i miala duzo dzidziusiow , a moze z nim jest ci ciezko zajsc w ciaze wcale to nie musi byc twoja wina ! kochana trzymaj sie i nie lam przedewszytkim z wlasnego doswiadczenia wiem ze w takich sytuacjach jest ciezko ale pozniej jest tylko lepiej uwierz w siebie a nim sie nie przejmuj skarbie :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonił do mnie 2 godziny temu no i mi powiedział, że nie widzi już sensu bycia razem ze on juz kogos znalazł i ze mam spadac od niego ze z inna juz dawno mial by rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli jestem to bede wychowywac to dziecko sama on nie bedzie mial zadnego prawa nigdy mu tego nie wybacze :( tylko najbardziej boli to ze ja go naprawde kochalam a mna sie bawil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati trzeba bylo mu powiedziec ze ty z innym mialabys juz dawno rodzine , wiesz co znam wiele par ktore byly dlugo w zwiazku ze soba starly sie o dzidziusia pozniej kazda z tych par sie rozstala i w bardzo szybkim czasie ulozyli sobie zycie na nowo i w szybkim tempie rodzinka sie powiekszyla , nie warto sie nim nawet przejmowac kochana tylko usmiechnij sie ii pomysl ze jak on zechce wrocic to ty jemu powiesz spadaj po takim czyms co zrobil on naprwwde nie jest ciebie wart i nawet glowy sobie nim nie zawracaj bo jak go tamta w dupe kopnie to do ciebie na kolanach przyjdzie i wtedy doceni co stracil tylko ty nie czekaj na ten moment tylko sie szybciutko pozbieraj a zobaczysz ze znajdziesz swoja milosc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natii małpka ma rację on w ogóle na Ciebie nie zasługuje!!! a poza tym takich spraw nie załatwia się przez telefon! kochana trzymaj się wiem, że Ci ciężko ale musisz być silna! :*** Przytulam mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati skarbie tez kiedys bylam w takiej sytuacji rozstalam sie z facetem z ktorym bylam 4 lata mniej wiecej bylam w twoim wieku stralismy sie o dziecko a wlasciwie to ja chcialam bo lekarz powiedzial ze pozniej nie bede mogla miec wcale przeplakalam i rozpaczalam z tego powodu a moj uwczesny facet mial to w dupie znalazl sobie inna ale ze man byl bo mu bylo wygodnie poprostu ciezko bylo mi w to uwierzyc i podjac jakas decyzje gdy zdecydowalam sie na rostanie bylo mi trudno i ciezko bo on pozniej jeszcze chcial do mnie wrocic i na sile chcial zrobic mi dziecko ja mialam watpliwosci ale rozum wzia gore nad sercem bo tez bardzo go kochalam ale naszczescie do niego nie wrocilam zostalam sama z mysla ze nigdy nie bede szczesliwa i nawet nie bede mogla miec upragnionego dziecka;( pozniej powiedzialam ze do 25 roku urodze sobie dziecko bo chcialam je wychowac sama , teraz jmam wspanialego faceta jestem z nim bardzo szczesliwa i dziwie sie sama sobie ze kirdys moglam byc z taki idiota ktory wrecz mnie wpedzal w kompleksy niz wspieral , wiec naprawde nie ma sie czym martwic bo i do ciebie sie szczescie usmiechnie i tez bedziesz miala wspanialego faceta z ktorym zalozysz rodzinke i wtedy bedziesz sie cieszyc ze to jego dzieciatko kochana jeszcze raz ci mowie glowa do gory a tym draniem sie nie przejmuj nie warto , sory ze sie az tak rozpisalam ale chcialam w jakis sposob pokazac ze swiat sie nie wali trzymaj sie kochana 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za wsparcie może z czasem mi przejdzie mam nadzieje chce o tym jak najszybciej zapomniec ale tego nie da sie od tak po prawie 3latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsza jest myśl, że on ją pieprzył przyjezdzał do mnie i ze mna to robił po prostu narazie nie mam siły:( myslalam ze on bedzie tym jedynym ale no cóż :( moze kiedys sie ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati rozumiem cie ale jestes silna kobietka i dasz sobie z tym jak bedziesz chciala sie wygadac to pisz kochana lepiej ci sie zrobi trzymaj sie myslami jetsm z toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii brak mi słow na niego..Ale małpka ma racje nie zasługuje na Ciebie!!!!Wiem że to boli bo nie da sie tak odrazu o kims zapomnieć,ale musisz..Świnia że tak ci powiedział,ale musisz sie pozbierać kochana!!!Wierze,że uda ci sie zapomnieć.Tacy faceci to frajerzy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati kochanie nie zamartwiaj się, wiem, że łatwo sie pisze. jeżeli gość ma takie podejscie to jest zwykłym pustakiem. zdradzał Ciebie to zdrzadzi każdą następną. nie zasługuje by byc ojcem Twojego dziecka. Jestem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :* ja idę się położyć źle się czuję usne to zapomne o tym na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i odechciało mi się robienie tego testu i wszystkiego :( dostalismy zaproszemie razem na slub i komunie :( i dupa a sama nie pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie jak to długo już trwa :( jak on tak wogole mogl oszukiwac mnie i zarazem tamta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam sama na weselu i poznalam bardzo przystojnego pana kamerzyste z ktorym sie fajnie tanczylo, wiec kochana wesele dobra okazja na dobra zabawe wiec skorzytaj anwet jak masz isc sama ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet o tym nie mysl nie ma sensu zasmiecac sobie glowy takim prostakami mysl o czyms pozytwnym a najlepiej jak zaczniesz myslec sama o sobie i zrobisz cos fajnego dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro może wejdę bo teraz fatalnie się czuję i napisał mi przed chwilą smsa : "żegnaj" po prostu jakieś wielkie nie porozumienie mam dosyć tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×