Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość bezikmalinowy
ide sie zrelaksować oglądne swój serialik , i zjem coś dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezikmalinowy-termin @, to dzien na ktory przewidujesz ze bedziesz mial @ jeżeli dostaniesz ja pozniej badz wczesnie nie wazne poprostu rozpoczynasz nastepne odliczanie i dasz mi znac a ja wpisze na kiedy perzwidujesz kolejna@ ale mam nadzieje ze u ciebie to juz odlczac terminu nastepnej nie bedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby było przedzej niz pozniej :) ja to sie relaksuje przez caly dzien i maraton filmowy sobie urzadzam teraz atakuje od poczatku czas honoru swietny serial polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby było przedzej niz pozniej :) ja to sie relaksuje przez caly dzien i maraton filmowy sobie urzadzam teraz atakuje od poczatku czas honoru swietny serial polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
hej małpka24 - dopisz i mnie , cały czas was obserwuje ale jakoś do tej pory nikt nie reagował na mnie , nawet nie odpisał zbytnio, nick czarnulka90 wiek 21 termin@ 28.12 ostatniej czas starań - 1 cykl po poronieniu miejscowosc - Anglia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick...............................Wiek.........Termin@..........Miejcowość malpka24...........................24...........11.02..................Irlandia Staraczki : Nick...................Cykl.......Wiek.........Termin@.........Miejscowość ciekawa...................2.......21............2123.01........Wielkopolska biegaczka80.............2..........?...........15-18.02.2012......... :) ira2013...................2..........26.............15.012012..........Śląskie maya10...................5..........?...............30.01 ...............ireland bezikmalinowy...........1.........28..............20.01.........dolnośląskie czarnulka90..............1.........21..............?......................Anglia Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P..............Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka-wpisalam ci zank zapytania w @ a jak juz bedziesz wiedziec co i jak to uzupelnimy ok? przykro mi z powodu poronienia ale oczywiscie kibicuje ci zby nastepnym razem sie udalo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
oglądnełam ,,pierwszą miłość '' i biore sie do roboty, dziewczynki będdziemy miały dzidzie w tym samym wieku zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
czarnulka trzymaj się cieplutko będzie ok zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick...............................Wiek.........Termin@..........Miejcowość malpka24...........................24...........11.02..................Irlandia Staraczki : Nick...................Cykl.......Wiek.........Termin@.........Miejscowość ciekawa...................2.......21............2123.01.. ......Wielkopolska biegaczka80.............2..........?...........15-18.02.2 012..............:) ira2013...................2..........26.............15.012012..........Śląskie maya10...................5..........28..............30.01...............ireland bezikmalinowy...........1.........28..............20.01.........dolnośląskie czarnulka90..............1.........21..............?......................Anglia Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P..............Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa :)
dziewczyny ktora z was robi jutro tescik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuje dopisać siebie :) Chcące, przygotowujące się : Nick............................ ...Wiek.........Termin@..........Miejcowość malpka24...........................24...........11.02.... ..............Irlandia Staraczki : Nick...................Cykl...... .Wiek.........Termin@.........Miejscowość ciekawa...................2.......21............2123.01.. ......Wielkopolska biegaczka80.............2..........?...........15-18.02.2 012.............. ira2013...................2..........26.............15.01 2012..........Śląskie maya10...................5..........28..............30.01 ...............ireland bezikmalinowy...........1.........28..............20.01.. .......dolnośląskie czarnulka90..............1.........21..............?..... .................Anglia słasica....................1.........28..............28.01................warm.-mazurskie Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P....... .......Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrzebnie dodałam "enter" :) u mnie na razie nic nie wskazuje żeby się udało, od owu mineło 1,5 tyg ale też starania niestety byly z 3 dni przed :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potzrebnie dodałam "enter" , od owu minelo 1,5 tyg - 0 jakiegokolwiek przeczucia, no i niestety nie było staranek w samą owu tylko najbliżej 3 dni przed także nie nastawiam się w tym cyklu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
ostania @ mialam 28.12 , wiec kolejna bedzie 28.01 :P poroniłam 25.11 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, jak do poniedziałku nie dostanę @ tzn że brzuchata ale stawiam na starające.Jakiegoś doła mam dzisiaj:( a jak u Was? następny test zrobię w poniedziałek ,nie ma bata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick...............................Wiek.........Termin@..........Miejcowość malpka24...........................24...........11.02..................Irlandia Staraczki : Nick...................Cykl.......Wiek.........Termin@.........Miejscowość ciekawa...................2.......21............2123.01.. ......Wielkopolska biegaczka80.............2..........?...........15-18.02.2 012.............. ira2013...................2..........26.............15.012012..........Śląskie maya10...................5..........28..............30.01...............ireland bezikmalinowy...........1.........28..............20.01.........dolnośląskie czarnulka90..............1.........21..............28.01................Anglia słasica....................1.........28...........28.01.......warm.mazurskie Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P..............Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Ulęgałka, może ja jednak na poniedziałek się zdecyduję i zrobimy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalak- ty juz trzy testy robilas i na wszystkich kreche druga widac wiec nic innego nie moze byc jak fasolka juz czekam zeby cie do brzuchatek zapisac bo pusto tam troche;) Ja bylam dzisiaj pozalatwiac pare spraw na miescie wystalam sie w kolejkach w tych urzedach ze juz pomalu cierpliwosc tracilam ale panie urzedniczki bardzo mile wiec udalo mi sie wszystko zalatwic;D zjadlam niedawno indian kebab cos okropnego juz wiecej tam nie zamowie nic blllleee:/ a teraz siedze ogladam moj serialik , @ pomalu przechodzi wiec juz sie lepiej czuje :) No i weekend mamy suuuuuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira-mialas miec @ 15.01 a dzis juz jest 20 jeszcze nie robilas testu ja bym nie wytrzymala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
No mówię, że ja się trochę boję. Prawie zawsze jak robię test,na drugi dzien dostaje @.wiec tym razem troche sie wstrzymuje,zeby nie zapeszyc. chociaz,szczerze mowiac, juz pomalu sie nakrecam na to,zeby nie czekac do poniedzialku tylko jutro sobie zrobic ten test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
mam jeszcze taki biały, jak śnieg, śluz w środku. to tez mogło by świadczyć o tym, że @ jednak nie będzie? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
no zobaczymy jak to będzie :) jeszcze mamy Kruszynkę. rano jeszcze nie miała @. więc, też ma spore szanse znaleźć się na dole tablicy ;) o ile w ciągu dnia nic się nie zmieniło. mam nadzieję, że jednak się nie zmieniło i mocno trzymam kciuki za nas wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
dziewczyny gratuluje Wam :) ulęgałka napewno jesteś :) ciesz się dziewczyno , już wszystko powinno być dobrze :) ira a ty rób czym prędzej teścik ;P U mnie też pojawil się taki biały śluz, zupełnie biały , i boli mnie prawy jajnik , czesto śpię , czy to coś może znaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
a ja miałam wczoraj i dziś lekko żółtawy śluzik, brzuch dalej boli i plecy głowa pęka okres lada moment nie chce >>:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
ja mam dostać 28 , ale modle sie aby go nie bylo :D hehe najgorsze jest to nakręcanie się , a później zawód.. Najgorsze że musze wiedzieć jak najszybciej czy sie udało , bo w pracy musze troche dźwigać , a juz raz straciłam maleństwo nie wiadomo z jakich przyczyn , kurde sama nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×