Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

a więc tak...kochana kroisz celulke albo dwie w plastry do kubeczka lub słoiczka i zasyp cukrem lub miodem zalej...odczekaj az pusci sok...mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
A ja się zastanawiam czy iść do lekarza żeby sprawdzić czy wszystko w porządku i czemu nie mogę zajść czy to jeszcze za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka nie panikuj dostałaś@nie!!!wiec kochana spokojnie...czekaj....ja idę w poniedziałek zrobić badanie na toksoplazmozę...troche sie naczytałam i wystraszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa :)
dziękuje:) musze leciec do sklepu najpierw po cebulke bo sie skonczyla:) ja ogolnie nie przepadam za cebula ale coz jak trzeba to trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............................ ...W iek..... ....Termin@..........Miejcowość malpka24...........................24...........11.02.... ..............Irlandia Staraczki : Nick......................Cykl .......Wiek.........Termin@.........Miejscowość ciekawa .................2...........21............21-23.01........W ielkopolska biegaczka80.............2...........?.............15-18.02.2 012...... Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P....... ....... Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Kurcze, kusi mnie ten test ale boje się, że znowu się rozczaruję. zawsze mam nadzieję,że to już jest właśnie "to",ale jak tylko zrobię test,od razu na następny dzień dostaję @...więc,tym razem się nie bardzo spieszę. kuje mnie trochę lewy jajnik.może to jednak się zbliża @?..nie wiem co mam myśleć. Powiem szczerze, ze po jednym z przytulan,to mialam takie wrazenie,ze sie udalo.odrazu na nastepny dzien.nigdy nie mialam jakichs takich przeczuc.moze to juz zwykłe urojenie?..sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie wpisuje :) a z syropem sie zgadzam z cebuli jest dobry :) w sensie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wpisywac sie dziewczynki;) maya , ulegalaka , dorotka,ira,kruszynka,sebza,kasia, bezikmmalinowy, anusiadanusia,majuszka,kate,sonho lindo i tych co pominelam(sorry) to zapraszam do tabelki dziewczynki:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam córke ale trzymam za Was kciuki. wiem co przechodzicie. przeczytajcie art do którego link podałam. ja jestem ponad 8 lat na żo ,rozpoczełam przed ciażą i mysle że dzieki niej mam ta moją ''diablice''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam córke ale trzymam za Was kciuki. wiem co przechodzicie. przeczytajcie art do którego link podałam. ja jestem ponad 8 lat na żo ,rozpoczełam przed ciażą i mysle że dzieki niej mam ta moją ''diablice''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa :)
no juz zrobilam syropek:) teraz czekam az sok pusci:) dziewczyny cos niechetnie chca sie wpisywac do tebelki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Nick............................ ...W iek..... ....Termin@..... .....Miejcowość malpka24...........................24...........11.02.... ..............Irlandia Staraczki : Nick......................Cykl .......Wiek.........Termin@.........Miejscowość ciekawa .................2...........21............21-23.01........W ielkopolska biegaczka80.............2...........?.............15-18.0 2.2 012...... ira2013...................2..........26.............15.01.2012..........Śląskie Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P....... ....... Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się :🌼 Nick...............................Wiek.........Termin@..........Miejcowość malpka24...........................24...........11.02..................Irlandia Staraczki : Nick...................Cykl.......Wiek.........Termin@.........Miejscowość ciekawa...............2...........21............2123.01........Wielkopolska biegaczka80.............2...........?.............15-18.0 2.2 012...... ira2013...................2..........26.............15.012012..........Śląskie Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P..............Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty tez tu miszkasz ? heheh:) to ci wpisze 5 a @30.01 , a po @ zmienimy na cykli 6 oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick...............................Wiek.........Termin@..........Miejcowość malpka24...........................24...........11.02..................Irlandia Staraczki : Nick...................Cykl.......Wiek.........Termin@.........Miejscowość ciekawa...............2...........21............2123.01.. ......Wielkopolska biegaczka80.............2...........?.............15-18.0 2.2 012...... ira2013...................2..........26.............15.012012..........Śląskie maya10...................5..........?...............30.01..............ireland Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P..............Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
no zobaczymy,zobaczymy :) baaardzo bym chciała ;) wszystkim staraczkom i przygotowujacym sie z calego serca zycze jak najszybciej okazac sie w dolnej rubryczce tablicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
hej kobitki, sorki że tak rzadko wpadam , roboty mam full, ale w weekend nadrobie forum >>>>>>>:: też czekam na okres brzuch strasznie boli , chciałabym żeby nie przyszedł ale czuje że przyjdzie chyba ///:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
ulęgałka gratulacje !!! (: widze że forum rozkręciło się na maxia >>>>>>>>:: też czekam na okres brzuch strasznie boli , chciałabym żeby nie przyszedł ale czuje że przyjdzie chyba ///: cały czas kawałek tekstu mi znika nie wiem co sie dzieje z moim netem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
chce sie wpisać do tabelki ale nie wiem jak za bardzo >:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj dane to zaraz cie zapisze ktory cykl ,wiek, termin@ . województwo lub miejsowosc>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
cykl 1, wiek 28 lat , woj dolnośląskie, okres mam dostać dziś /: bezikmalinowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
dziękuje z góry małpko (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick...............................Wiek.........Termin@..........Miejcowość malpka24...........................24...........11.02..................Irlandia Staraczki : Nick...................Cykl.......Wiek.........Termin@.........Miejscowość ciekawa...............2...........21............2123.01.. ......Wielkopolska biegaczka80.............2...........?.............15-18.0 2.2 012...... ;) ira2013...................2..........26.............15.012012..........Śląskie maya10...................5..........?...............30.01 ..............ireland bezikmalinowy...........1.........28..............20.01.........dolnośląskie Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P..............Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
a w tabelce termin @ to dzień w którym powinnam go dostać tak ? bo dziś @ miała być ale pewno sie spóźni, czy to sie wpisuje date tą w której @ wystąpi dopiero ? sorki za marudzenie, nic do mnie ostatnio nie dociera , jestem straszliwie zakręcona przepraszam >:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
dziękuje małpko , tak bardzo bym chciała żeby @ nie przyszła ,ale pewno później przylezie , prędzej czy później wszystkie nie dostaniemy @ i będą śliczne zdrowiutkie dzidziusie ((:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×