Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ulegałka jasne ze bedę z Wami...ja zawsze powtarzam nie ma tego złego kochana...tym bardziej ze ja zacznę starania za 5 dni ...i to jeszcze w tym miesiącu...nie jest źle...naprawde:) moze Was jeszcze dogonie heheh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej dziewuszki , u mnie też lipa, dziś miałam malutkie plamienie i strasznie brzuch boli wieczorem pewno @ przyjdzie >: postanowiłam że w przyszłym cyklu nie będe robiła testu , za bardzo sie denerwuje , sama nie wiem co robić , chyba najlepiej będzie żeby po pracy znaleźć sobie jakieś ciekawe zajęcie które troche odciągnie mnie od ciągłego myślenia o dzidziusiu, tak bardzo go pragne , jak widze kobitki z wózkiem to zawsze zaglądam i podziwiam małe szkraby , chyba jakiegoś doła złapałam ))))): może to przez tą pogode ? jak wy się czujecie ? troche słońca by się przydało .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam bardzo zazdroszczę krótkich cykli. Nawet jak przychodzi okres, to w bliskiej perspektywie macie kolejne nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majuszka123
ojej, BIegaczka, szkoda... Ale jak wrocisz z biegania, wskakuj donlozka i zaceynaj nowe starania:) U mnie mniejszy bol brzucha, piersi nabrzmiale, glowa w chmurach, wczoraj zostawilam telefon na biurku w pracy(tez moj debiut) Mam dostac w niedziele, ale po zeszlym liesiacu to w zasadzie niewiadomo od kiedy liczyc. Obiecala sobie ze do niedzieli nie bedzie juz zadnych testow, bede wyrywac sie na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Czy któraś z Was robi jutro ze mną test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Ok tylko ja oczywiście nie kupiłam testu i rano będę musiała po niego lecieć :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
Hej dziewczyny. tydz temu miałam stosunek z M. 04.01 skończył mi się okres a następny mam dostać 29.01 ok. Wieć mam już od tyg dni płodne. Od 4 dni odczuwam kłucie w dole brzucha przy pachwinie. Przez cały dzień mnie meczy co chwie..Mam nabrzmiałe i bolące piersi. Myślicie że to ciąża? Na test jest raczej za wcześnie chyba? Bo czy podczas jajeczkowania tez odczuwa siępodobne bóle? ile one mniej wiecej mogą trwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobię o ile nie będzie za późno, czuję że @ się zbliża wielkimi krokami!!!! jak biegaczka pobiegałaś sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate musisz poczekać ,widzisz my też mamy takie objawy ale czasami nie wychodzi:( musisz poczekać na termin@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobiegałam ...pobiegałam...musze teraz te dni wykorzystac heheh...i od 24 zaczynam znowu...:) dziewczynki ob wam sie udało...powiem Wam ze b.duzo mnie nauczył ten cykl, dzięki tez oczywiście Wam...teraz juz tylko spokój, spokoj i luz...jak sie da ...oczywiscie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegaczka ja niedługo do Ciebie dołączę i od nowa będziemy się nakręcać;) tylko musimy sobie znaleźć następny objaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ulęgałka nie byłabym taka pewna w Twoim przypadku..jednak zarys 2 krech miałaś! a poza tym Ty starasz sie toche dlużej ode mnie także mogło by juz u Ciebie zaskoczyc...i tu mysle ze przyznasz mi rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana zarys nic nie znaczy, przyznać Ci tylko że dłużej:)jutro zrobię ano jak nic nie wyjdzie daję sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalka jak juz byl zarys to Ci sie napewno udalo & kciukasy za Was . u mnie dzisiaj bez boli . czy to bedzie Wasza pierwsza ciaza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewdzyny sie rozpisalyscie cie :) no ale przeczytałam wszystko:)trzymam kciuki za was zeby na jutrzejszych testach wyszly dwie krechy🌼 no i oczywiscie podzielcie sie z nami co wam wyszlo , ja jutro od rana bede czekac na dobre wiesci , qrcze nie wiedzialam ze poimo tego ze ja jestem przed tym wszyskim co wy teraz przechodzicie strasznie mocno wam kibicuje zeby wam sie udało , no ale taka juz jestem ciesze sie jak komus sie udaje i szybko przywiazuje sie do ludzi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak juz dlugo sie staracie ktory to juz Wasz cykl ? moj 6 z tym co bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis juz ide do łużeczka przytule sie do mojego to bedzie mi lepiej:) ta@ strasznie mnie wykancza ;/ DOBRANOC DZIEWCZYNKI , MIŁEJ NOCKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za kobietki, które robią jutro test! Myślę, że może się udać :D grunt to pozytywne myślenie. Ja jeszcze tydzień czekam i robię test. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! ja po teście,coś wyszło ale nie wiem czy to to? bo jak zrobiłam to była bladziocha i nie wiedziałam nawet gdzie jest a teraz jak wyszedł to krecha bardziej widoczna a jak u Ciebie Dorotka?kruszynko a Ty jak?, biegusia co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje ulegałka...wierze ze to juz to...w sumie 3 test i każdy taki sam wiec to juz musi być to!!!!:) dziewczynki zastanawiałam się nad testami owulacyjnymi ....i chyba sobie kupie...sonho a ty jak tam...nie wiem czy wiesz ale zaczynamy razem kolejny cykl bo ta Nasza reszta nas opuszcza heheh...no i na cale szczęście...a my teraz musisz szybko sie starać żeby ich gonić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulację :) ja też dołączam to następnego cyklu :) co prawda @ jeszcze nie przyszła, ale wczoraj robiłam inne badani, i sobie zrobiłam bete (bo jak już mnie kluli to co mi tam) i wyszła 0,3 :( także następny cykl nasz :) tylko tak się zastanawiam - wiem , że to może jest bardzo głupie, ale bardzo bym chciała mieć dziewczynkę :), i naczytałam się o różnych metodach i m. in. o chińskim kalendarzu, i na dziewczynkę to w lutym nie mam co liczyć :( wg tego kalendarza, wierzycie w takie rzeczy? :) o ale się rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ulegalka wielkie gratulacjie :) a jak tam Dorotka ???? ja tez sie dolaczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az mi ulżyło dziewczynki juz myślalam ze będę sama i musiała emigrować do jakiegoś innego forum..ufff a co do kalendarzyka kasiu to ja szczerze nie wierze...tez chciałabym mieć dziewczynke a wg kalendarzyka to dopiero w lutym ale ja nie czekałam i już w styczniu zaczęłam i będę kontynuować tez w styczniu i to już w przyszłym tygodniu ...hehe...tylko Bóg jeden wie co będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×