Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

a może ciąża? :) nic nigdy nie wiadomo :) byś musiała zrobić test :) może akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze zrobie ale tak 5 dni po to chyba za wczesnie...chociaz w domu mam zapas i kusi jak cholera :D ale pewnie i tak bedzie negatywny, moze zrobie rano ale zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak narazie czuje sie swietnie :) bolą piersi i czasami podbrzusze ale nic poza tym :) mam nadzieje ze to ciaza a nie jakies przesilenie letnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też kusi ale boję się ze bedzie negatywny mimo to ze lekarz przypuszczał niby ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 5 dni to za wczesnie troche :) gora 10 dni po to w sumie pewnie i tak za wczesnie ja przeszlo 2tygodnie po zrobie we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja juz widze, jak robie zakupy dla dzidzi szykuje pokoik itp chcialabym tylko najgorssze jest to ze trzeba tyle czekac. dziwnie jak kobiecie sie priorytety zmiieniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym bardziej ze nie wiem kiedy mam/mialam owu. trudno co ma byc to bedzie poprzednim razem mialam niby objawy ciazy bolaly mnie piersi ale to dlatego ze sama sobie wkrecalam chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo :) kurcze te spioszki bluzeczki buciki fajna sprawa z tym mam 22dc dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 2 miesiace temu myslalam ze jestem okres spoznial mi sie miesiac ale zrobilam test wyszedl negatywny i niestety przyszedl po 2 dniach po zrobieniu testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz ostatnio bylma u kolezaanki ktora ma 2 dzieci i jakos przeszlo mi staranie sie o swoje chociaz wiem ze inaczej sie patrzy na cudze a inaczej na swoje dzieci. troche sie niedawno sie "nabijałam" z ciagle gadajacych o pieluchach mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze niedawno smialams ie z mezem jak spanikowana robilam test zeby sprawdzic czy nie wpadlam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja miałam taki okres w swoim życiu ze przez pewien czas nie mogłam patrzec na jakie kolwiek dziecko doprowadzalo mnie do szalu ale jakos pozniej odezwal sie instynkt macierzynski i jak widzialam jakies dziecko to szlałam wrecz a teraz się staralam mam nadzieje ze sie udalo bylo by super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Ja już od 5 nie śpię bo mój wstawał no i jak zaczął się żegnać ze mną i z maleństwem, całować po brzuszku no to spać mi się całkiem odechciało :) pewnie dopiero później poczuje zmęczenie to najwyżej się prześpię :) jak któraś robi dzisiaj test to dawajcie znać jak wyniki i czy dwie kreseczki są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Doberek dziewczynki :* Wlasnie co wstalam u mnie na zegarze 7 rano:) wykapalam sie i ide sie szykowac do wyjazdu . Na sama przeprowadzke mdlosci dostalam ! ale to takich porzadnych ze latam do lazienki zwymiotowac a nie udaje sie zwymiotowac i musze sie meczyc :(( DZIEWCZYNY ! DZIS MIALAM STRASZNY SEN ;(((( AZ MOJ MNIE OBUDZIL BO MOWIL ZE CALA SIE TRZESLAM I PLAKALAM PRZEZ SEN ;(( SNILO MI SIE ZE KRWAWILAM Z POCHWY I W KRWI GRANULKI TAKIE BYLY A DZIEN PRZED TYM SNEM CZYLI WCZORAJ WYCZYTALAM ZE TAKIE GRANULKI W KRWI SA BARDZO NIEBEZPIECZNE ;(( I SNILO MI SIE ZE PROSILAM MOJEGO ZEBY ZAWIOZL MNIE DO SZPITALA A ON MNIE OLAL ;((( POWIEDZIAL ZE PANIKUJE ITD.... :'( naszczescie to tylko glupi SEN !!!!!!!!!! moj mnie uspokoil ze nawet o 2 w nocy bym krwawila to by mnie zawiozl do szpitala ze nawet bedac w pracy bym zadzwonila do niego to by szybko przyjechal... przysiegnal na nasza milosc... az biedny lzy mial w oczach ze watpilam w niego :( ale to przez ten sen :(((( ale juz sie uspokoila.. dobra kobietki nie smece juz Wam tu... odezwe sie jak bede miala neta w nowej chalupie hehe :D buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ale u mnie brzydka pogoda ,az nic mi sie nie chce...buuuu...ide zaraz posprzatam akwarium:) moze sie rozkrece milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja długo czekać nie musiałam o 8 mnie już ścięło i teraz się obudziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochaniutkie:* Właśnie wróciłam:)Egzamin zaliczony na 5!:) Ogólnie,to weekend bardzo szybko zleciał:) Dzisiaj mam 28 dc:)Tylko bardzo zastanawiające jest to,że piersi wcale mnie nie bolą...nic a nic.A przecież zawsze bolały. Muszę przeczytać,co tam naskrobałyście przez weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ ja jeszcze w łozeczku moj poszedl do pracy a ja sobie leze ale zaraz wstane zrobic sobie kafke ;) wczoraj mialam jakas dziwna faze czytalam artykuly na temat planowania , zajscia w ciaze o niwmowlachach o ogolnie cos mi bardziej mowi ze powinnam zrobic test ale wiem ze to za wczesnie i nie chce robic przed @ ale kusi strasznie :p i tak pewnie to tylko nadzieja ze moze jestem , pewnie i tak @ przylezie eh :/ jakiegos dola lapie przed @:( mix fajnie ze juz sie przeprowadzacie a jak ojciec twojego zareagowal na wasza zmiane mieszkania ?:)snem sie nie przejmuj to tylko sen ponoc w ciazy kobiety miewaja dziwne sny o dzieciach i o ciazy :P nika jak grzecznie po dobranoce idziesz spac jak dziecko oby malenstwo pozniej bylo takie dobre do spania jak mamusia w ciazy :P dorotq u mnie tez tak pochmurno i ja musze ta kawe sobie zrobic bo przspie caly dzien ja tak mam jak cisnienie spada na zewnatrz bo ja mam niskie :( reszta dziewczynek meldowac sie bo sprawdzam liste !!!!! bezik gdzie jestes jak tam twoje kwiatuszki 🌼 kruszynka a ty co porabiasz melduj sie 🌼 ulegalka wstawaj !!!! choc na pogawedki 🌼 silka co u ciebie? 🌼 krzewuszka a ty jak tam ?🌼 kania hop hop liste trzeba podpisac :P🌼 tygrys wychuc za krzakow na pogawedke ;)🌼 Patra[ jak sie masz dzisiaj ?kwiatek] jestem pewna daj znac co u ciebie 🌼 nati jak samopoczucie dzis robilas test ?🌼 teacherka ty pewnie w szkole dzieci nauczasz wpadnij pozniej :)🌼 misia a jak tam twoje testy robilasc jesze jeden ?🌼 marta jak staranka wykorzystalas meza ?🌼 czarnulka ja sie kochana czujesz ktory to juz tydzien?🌼 maya a ty jak tam brzusio sie zaokragla :)🌼 slasica daj znac co tam z toba i malenstwem 🌼 ulna jak tam twoje badania ?🌼 biegaczka przszly ci juz te mdlosci jak sie czujesz? 🌼 emachines a co z toba dawno sie nie odzywalas🌼 ewus ty tak samo napisz co u ciebie 🌼 kamilka jak sie masz dzis ?🌼 mix🌼 dorotq🌼 nika a dlaczego nie ma cie w naszej tabelce mozesz sie dopisac ?🌼 pewnie wiekszosc w pracy ale nic odedzwijcie sie jak bedziecie mialy troszke czasu pozdrawiam was wszytskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka zdolniacha z Ciebie :) a ja mam takie pytanko u mnie 12 tydz. i 1 dzień czyli, że zaczęłam 13 tydz.? bo ja tego nie ogarniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kruszynka mam nieregularne ale teraz miałam 5 lutego,25 lutego,27 marca no patrze według tego wiec myśle że 27 powinnam dostać@bo nie wiem co myślec o tych testach:( czy sie cieszyć czy nie.... mam 3 testy jeszcze i na wszystkich sa blade kreski,ta która wkleiłam jest troszke wyrażniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No muszę poczekać jakiś tydzień i dopiero jak nie dostanę @ to zrobię,bo owulacja w tym cyklu znacznie mi się opóźniła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze literki sie niwe wciskaj jakas masakra chyba juz nie bede pisac do momentu az dostane@ bo przd nia to wszytko mi nie wychodzi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×