Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

nika czyli ze jestes w 12 bo liczy sie te pelne skonczone a te dodatkowe dni to tylko dodajesz to np jak by bylo 29.5 dni to znaczy ze jest w polowie 30 rozumiesz czyli taka informacja dla lekarzy a dla ciebie zeby ci sie lepiej liczylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj testuje-testy owulac.to moj 13dc. w srode powtarzam badanie pecherzyka,to bedzie 15dc,zobaczymy czy pękł.i wtedy glusze męża przez 3 dni..hahaha..moze nie ucieknie;).no i od soboty ,bede pewnie nakrecona az do @......ehhhh..nienawidze tego okresu po owul.tego czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko rozwiałaś moje wątpliwości :) bo właśnie różne są opinie na ten temat ale ja myślę tak jak Ty właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq te czekanie czy przyjdzie @ jest straszne:( ale trzymam kciuki:):):) Nika dokładnie tak jak małpka napisała liczy sie peły tydzień czyli 12:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia no nie chyba ze w piatek 27. a najlepiej to jak bys bete zrobila to bys wiedziala jaki jest przyrost to by bylo pewne na 100% a pozatym masz lekaza 7 lub8 maja nie pamietm przpraszam :( wic ci lekarz powie co i jak a narazie to czekaj cierpliwie i dbaj o siebie i maluszka :) dorotq moze nie ucieknie jak by probowal przywiaz do łozka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Podpisuję listę w sumie podpisuję ją codziennie tylko że czytając Was. Wczoraj nie miałam czasu pisać bo byliśmy na małych zakupach do domu i ubraniowych. Mamy zamiar wprowadzić się w tym tygodniu do nowego mieszkania. Więc od dziś już ostre sprzątanie zaczynam. Została mi łazienka, i dwa okna. A później od nowa całe mieszkanie przetrzeć Miałam dziś trochę mocno czerwonej krwi w śluzie i się zmartwiłam z czego to. Nie wiem niestety Niecierpliwie czekam @ żeby znowu zacząć staranka. A mierzyłam dziś i wczoraj temperaturę i miałam 36,6. To znaczy że owulki jeszcze nie miałam? Jak to jest z tą temperaturą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna :) Przeziębiłam się i trzęsie mnie, więc leżę już w łóżku i mam zamiar spędzić w nim całe popołudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczynki:) Byłam na zakupach a teraz siedzę w kuchni,obiadek się gotuje a ja pije kawke:) Tak bardzo źle się czuje...dzisiaj obudziłam się ze strasznym bólem gardła i katarem:/Nie wiem czemu,taka ładna pogoda a mnie coś bierze. Kania-z tą temp. to jest tak,że przed owulacją masz swoją podstawową temp. musisz wiedzieć jaką zawsze masz.A po owulacji podnosi się o przynajmniej 0,2 stopnia. Ja od owulacji mam 37,2 i dziś też taka jest. Ty jeżeli masz przed owulacją bardzo niską,to możesz być już po. Ale jeżeli podstawową masz ok 36.6 to jeszcze jesteś przed:) Mam nadzieję,że nie namieszałam za bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się ostatnio tak wybawiłam, że moje zdjęcie znalazło się na stronce klubu w którym byłyśmy masakra koleżanka mi wczoraj podesłała a ja już po 5 rano musiałam oblukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia ja widziałam tylko ten rozlany a reszty nie widziałam... dodawałaś jeszcze inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka biedulko kuruj sie :)duzo zdrowka :* kruszynka co dobrego gotujesz ? my juz po obiadku wiec teraz musze sie troszke wziac do nauki :p nika no to niezle za balowalas ze az sie na stronie klubu znalzlas;p a czy ty sie wkoncu dopiszesz do tej tabelki ? :) misia spokojnie czekaj jestes napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok już widzę :) No bladzioch jest ale tyle przed @ to chyba musi coś znaczyć :) no i trzymam &&& żeby z bladziocha zrobiła się mocna krecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpko to niech mnie ktoś dopisze :) tylko z terminem porodu mam dwie rozbieżne daty i w środę zapytam która jest bardziej prawdopodobna :) ja też mam dużo nauki, dajcie mi trochę waszego zapału :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha,no trzeba bedzie go kajdankami przymocowac;) ja nie moge mu powiedziec ze idziemy robic dziecko bo on sie wtedy stresuje,twierdzi ze czuje sie jak jakis cyborg ,zeby zrobic to co trzeba a to ma byc pontaniczne i na luzie,troche ma racji,ale ja jakos i tak mysle ze mam te dni ,heheheheh musze chyba sobie wypic cos na rozluznienie;) ja juz mierze 2 cykl temp. zawsze do owulacji waha mi sie miedzy 36.5 a 36.7 potem w dniu owul.skacze na 37.0 i tak sie trzyma .ale jakies 3 dni przed @ spada do 36.5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam wczoraj spagetti,bedzie i na dzisiaj. mężowi musze zrobic co innego,twierdzi ,ze to nie jedzenie bo nie widzi miesa(chociaz w sosie jest 0,5 kg mielonej szynki);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq no wiadomo że twój mąż ma racje bo to musi być spontaniczne.Moze ubierz dzisiaj jakaś koszulke sexi do spania to wtedy kajdanki nie beda potrzebne;)hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki :) no ja dzisiaj test byłam kupić jutro zrobię go mam nadzieje ze beda 2 kreseczki :) widze ze sie rozpisałyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×