Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Chętnie bym się dopisała do tabelki, ale nie wiem dokładnie co mam wpisać. Tak jak wspominałam - antykoncepcje odstawiliśmy z mężem w kwietniu, ale dopiero to był pierwszy cykl prawdziwych staran ze sledzeniem owulacji i wspołzyciem w dni płodne. No ale dobra, moze wypośrodkuję i wpiszę 3 bo tego czasu zaczelam obserwowac cykle. Chociaz mowie - ja juz czuje okres. Poproszę o dopisanie do tabelki : sebza ......3.............26.............30.01..............Warszawa Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick...............................Wiek.........Termin@..........Miejcowość malpka24...........................24...........11.02..................Irlandia Staraczki : Nick...................Cykl.......Wiek.........Termin@.........Miejscowość ciekawa...................2.......21............2123.01.. ......Wielkopolska biegaczka80.............2..........?...........15-18.02.2 012.............. ira2013...................2..........26.............15.012012..........Śląskie maya10...................5..........28..............30.01...............ireland bezikmalinowy...........1.........28..............20.01.. ......dolnośląskie czarnulka90..............1.........21..............28.01................Anglia słasica....................1.........28...........28.01.......warm.mazurskie ulna30....................4..........28...........28.01.............małopolska sebza.....................3..........26............30.01.............warszawa Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P..............Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
uciekam spać dziewczyny DOBRANOC :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
hej dziewuszki , ja dziś zdycham , @ narazie brak w nocy miałam tylko malutkie plamienie , duphaston mi przesunął @ , pewno dostane w poniedziałek, kurcze jak ja nie lubie dostawać @ w tygodniu ): a ja oprócz kafe często zaglądam na stronki z żarciem uwielbiam gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
wstawać kobitki (((((((:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Cześć, dziewczny :) co słychać? u mnie @ nadal nie ma.rano wstałam i trochę podbrzusze mnie bolało... z piersiami też jest dziwnie. rano mnie prawie nie bolą, ale w ciągu dnia robia się tak obolałe, że masakra. nawet chodzić normalnie nie mogę, bo mnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
heh, zezarło mi resztę tekstu... pewnie dzisiaj jednak zrobię sobie ten test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
zobaczysz będzie dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a ja miałam dziś takie zaparcie że z wc wyszłam czerwona jak burak , musze przestać jeść słodycze bo kiedyś eksploduje, >>>>>:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a ja jak w środe nie dostane @ to też zrobie teścik : miałam kolonoskopie jest ok, a ginekolog polecił mi parafine na zaparcia ale nie działa co mam zrobić ? >:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
To może dzidzia daje znać o sobie? ja gdzieś czytałam, że u kobiet w ciąży często bywają zaparcia. Może też powinnaś zrobić test? :) u mnie, natomiast, z tym problemów nie ma. Wszystko, jak w zegarku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
może to głupie co teraz napisze ale musze się zapytać : jak myślicie czy jak są silne zaparcia i czasem trzeba sie napinać a by było się w ciąży to może coś sie stać ? strasznie się tego boje że jak zajde to te moje zaparcia mogą być niebezpieczne >: miałam kolonoskopie jest ok, a ginekolog polecił mi parafine na zaparcia ale nie działa co mam zrobić ? >: mi też zjada tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
To może dzidzia daje znać o sobie? ja gdzieś czytałam, że u kobiet w ciąży często bywają zaparcia. Może też powinnaś zrobić test? :) u mnie, natomiast, z tym problemów nie ma. Wszystko, jak w zegarku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
nie, myślę, że to nie powinno wpłynąć na ciąże. Myślę, że organizm jest przystosowany do różnych sytuacji i wszystko powinno być ok. ale to tylko moje zdanie.moze dziewczyny cos innego by powiedziały na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
te zaparcia to moja wina jestem strasznie głupia jem codziennie tony słodyczy wiem że nie powinnam ale to robie , nie potrafie obojętnie przejść koło kawałka czekoladki albo sklepu ze słodyczami jestem beznadziejna >: ira u ciebie wszystko jak w zegarku bo dbasz o siebie jesteś odpowiedzialna i gratulacje za to >:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ira u ciebie wszystko jak w zegarku bo dbasz o siebie jesteś odpowiedzialna i gratulacje za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
oj stonka coś szwankuje , miało być gratulacje za to i mordka wesoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
(: mam ochotke pobiec po test ale czuje że @ przyjdzie co najwyżej z opóźnieniem, w nocy cały czas latałam do klopa sisi , denerwuje sie dlatego też @ sie mi spóźnia , czasem tak mam że jak coś wychodzi nie tak to okres albo wcześniej albo później sie pojawia ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
bezik , - to PRAWDA ! zapracia w ciąży są niebiezpieczne , mogą prowadzić do poronienia , ze względu na zbyt duże "parcie" szukalam na różnych stronach w poradach ekspertów Ja już dziś po pracy ciągle mam wrażenie żę dostanę @ , lekko mnie boli podbrzusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej . widze nowe staraczki :) witam . kto mial dzisiaj tescik robic ??? u nas chorobowo najpierw moja niunka a teraz ja :/ .malpka a ktorej czesci irl. jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
ira ty zróbk obieto wreszcie ten test bo się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
musze raz na zawsze przestać jeść słodycze jak bym tyle owoców jadła co łakoci to bym dobrze się czuła , w tym roku bezik kończy ze słodyczami , ogłaszam na forum jesteście wszystkie świadkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
też tak zawsze mówię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
(: serio pisze (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
nawet na śniadanko nie zjadłam pączka tylko bułe z masłem i sałatką jarzynową , i z majonezem a tera mnie muli fuj nic nie bede dziś jeść ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ta pogoda mnie dobija ide pranie rozwiesić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×