Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość ulna30
malpka co ty przeżyłas w takim wieku zeby miec takie jajniki!! wogule jak przeczytałam do takiego momentu odrazu pomyślałm ze coś jest nie tak , co to za lekarz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulna30
dobranoc bezik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
a u mnie jest o godzine do tylu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka- no nie trafilam dobrze dlatego juz nie mam do lekarzy zaufania i dobrze ze wtedy nie zaszlam co by to bylo , teraz mam cudownego faceta i wiem ze napewno chcemy miec dzieci :) wiem ze duphaston tak , z tym ze ja zawsze mialam regularne jak w zegarku tylko ten idiota chcial dorobic moim kosztem :/ bezik; tym razem naprawde dobrej nocki;) ulan - gdzie te wymiary potrzeba mi tylko wiek i województwo reszte mama hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulna30
ulna30 wiek 28 termin@ 28,01 miejscowosc małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
no niestety , za granicą polak polaka jeszcze obrobi ;/ ulna - dopisuj sie prędko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
mamy godzine więcej dla siebie :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulna -baran a nie lekarz , ale on naprawde dobrze sie zapowiadal popytalam zanjomych i ulotke do leku i faktycznie dawke mi przypisal jak dla kobiet ktore nie miga zajsc wiec pomyslalam no to ja wiec dlatego a i powiedzial ze jak teraz nie zajde to pozniej nie mam na co liczyc wiec sobie pomyslalam ze dla dzidzi warto nawet jesli mailabym byc sam;( ale naszczescie wszystko sie dobrze skonczylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
malpka - przecież to jakaś masakra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulna30
OJ DOBRZE ze sie tak skończyło , no jestem dopisana juz czy ja ma sama sie dopisać? bo niewiem jak co to itd!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
powinna się pojawić tabelka z tobą na tej stronie , wtedy będzie znaczylo że tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick...............................Wiek.........Termin@..........Miejcowość malpka24...........................24...........11.02..................Irlandia Staraczki : Nick...................Cykl.......Wiek.........Termin@.........Miejscowość ciekawa...................2.......21............2123.01.. ......Wielkopolska biegaczka80.............2..........?...........15-18.02.2 012.............:) ira2013...................2..........26.............15.012012..........Śląskie maya10...................5..........28..............30.01...............irelandbezikmalinowy...........1.........28..............20.01.........dolnośląskie czarnulka90..............1.........21..............28.01................Anglia słasica....................1.........28...........28.01.......warm.mazurskie ulna30....................4.........28............28.01.............malopolska Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P..............Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
dziewczyny a teraz takie pytanie z innej beczki , jak siedzicie na kafe , to pewnie śmigacie po innych stronkach również po jakich ? ja obczajam pudelka ,inne tematy na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick...............................Wiek.........Termin@..........Miejcowość malpka24...........................24...........11.02..................Irlandia Staraczki : Nick...................Cykl.......Wiek.........Termin@.........Miejscowość ciekawa...................2.......21............2123.01.. ......Wielkopolska biegaczka80.............2..........?...........15-18.02.2 012.............:) ira2013...................2..........26.............15.012012..........Śląskie maya10...................5..........28..............30.01...............irelandbezikmalinowy...........1.........28..............20.01.........dolnośląskie czarnulka90..............1.........21..............28.01................Anglia słasica....................1.........28...........28.01.......warm.mazurskie ulna30....................4.........28............28.01.. ...........malopolska Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P..............Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick...............................Wiek.........Termin@..........Miejcowość malpka24...........................24...........11.02..................Irlandia Staraczki : Nick...................Cykl.......Wiek.........Termin@.........Miejscowość ciekawa...................2.......21............2123.01.. ......Wielkopolska biegaczka80.............2..........?...........15-18.02.2 012............. ira2013...................2..........26.............15.012012..........Śląskie maya10...................5..........28..............30.01..............irelandbezikmalinowy...........1.........28..............20.01.........dolnośląskie czarnulka90..............1.........21..............28.01................Anglia słasica....................1.........28...........28.01.......warm.mazurskie ulna30....................4.........28............28.01.. ..........malopolska Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P..............Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
Chcące, przygotowujące się : Nick............................ ...Wiek.........Termin@..........Miejcowość malpka24...........................24...........11.02.... ..............Irlandia Staraczki : Nick...................Cykl...... .Wiek.........Termin@.........Miejscowość ciekawa...................2.......21............2123.01.. ......Wielkopolska biegaczka80.............2..........?...........15-18.02.2 012............. ira2013...................2..........26.............15.01 2012..........Śląskie maya10...................5..........28..............30.01 ..............ireland bezikmalinowy...........1.........28... ...........20.01.........dolnośląskie czarnulka90..............1.........21..............28.01. ...............Anglia słasica....................1.........28...........28.01. ......warm.mazurskie ulna30....................4.........28............28.01.. ..........malopolska Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P....... .......Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
udało się mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick...............................Wiek.........Termin@..........Miejcowość malpka24...........................24...........11.02..................Irlandia Staraczki : Nick...................Cykl.......Wiek.........Termin@.........Miejscowość ciekawa...................2.......21............2123.01.. ......Wielkopolska biegaczka80.............2..........?...........15-18.02.2 012.............. ira2013...................2..........26.............15.012012..........Śląskie maya10...................5..........28..............30.01...............ireland bezikmalinowy...........1.........28..............20.01.........dolnośląskie czarnulka90..............1.........21..............28.01................Anglia słasica....................1.........28...........28.01.......warm.mazurskie ulna30.....................4.........28...........28.01.............małopolska Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P..............Miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah mi tym razem tez :) nie widzialam ze i tobie ale bylam zajeta korygowaniem błedu hahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
był bardzo prosty , brak enter i spacji :D hehe jakc siedzisz przed kompem to na jakie strony zaglądasz ? oczywiście oprócz kafe :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulna30
JA JUZ ZMYKAM SPAC , BĘDE tu jutro , bede z wami śłedzic jak jest u was , fajnie jest z kims pogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,mogę do was dolączyć? Staramy sie z męzem o 2 dziecko,niestety od czerwca nic nie wychodzi.Dzis powinnam dostac okres,ale od 3 dni mam bladorózowe plamienia.zawsze przed@ bolaly mnie bardzo piersi i brzuch,a tu nic...pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zapisałam na 28dni.pl i tam obliczam sobie cykle narazie pierwszy ale to tylko tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
test zrób kochana bo jeśli jesteś w ciąży i plamisz to może być coś nie tak dobranoc ulna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
hehe ale pytam o takie normalne strony jak np pudelek czy nasza klasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nowa staraczke :) ulan -miłych snów na nk i fb tez ciagle siedze teraz przez 9 mc w domku bede sie lenila nie mam za bardzo co robic to szperam po necie , ale głuwnie szukam jakie badania wypadalo by zrobic przed zajsciem w ciaze i takie tam ogolnie temat ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
to tak jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×