Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

bylismy w restauracji na kolacji pozniej poszlismy na dyskoteke :) ogolnie 0 4 wrociłam do domu a na 8 mialam do pracy :P wiec był zgon w pracy i ja i on :) było ogólnie super :) szczegółów nie mówie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę, że się rozerwałaś :) no i że spotkanie było udane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii podaj troche szczegółów :) nie bądz taka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na dyskotece troche sie upilismy i było małe co nie co :P ale nie seks taka łatwa to nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natii-najciemniej pod latarnia:) kurcze pracujesz u faceta z ktorym moze cos byc:):) zycze szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak co słychać u was? :) jak tam starania? znacie może jakieś skuteczne sposoby pozbycia się owsików? bo brat ma stosował jakiś lek ale nic nie pomogło mu a może wasze dzieci miały i leczyłyście ich i to leczenie było skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam że nic mi się nie chce ostatnio mam takiego lenia że mi się wszystkiego odechciewa. Zamiast pisać pracę magisterska to czytam forum i zajmuje się wszystkim innym. Powiem wam że zaryzykowałam i kupiłam sobie ten mikroskop owulacyjny. zobaczymy czy to bedzie działało. Czytałam inne fora i nie ma za wiele na ten temt. Jak przyjdzie to zaczne testować i powiem wam co się pojawia :) mam nadzieje że to nam pomoże. Doszłam do wniosku że to wyjdzie taniej jak kupowanie testów. Zobaczymy juz nie mogę się doczekać jak przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za bardzo nie mam cierpliwości na mierzenie temperatury itd. Zreszta powinno się to robić o stałej temperaturze. A ja wstaję o różnych porach. Jak jeżdżę na uczelnie to o 4.30 jak mam wolne to później. A mierzenie temperatury z tego co wiem musi być o stałej porze najlepiej zaraz po przebudzeniu. czy np mogę codziennie o godz 15 mierzyc temperatuyrę. Wtedy będzie stała pora i podobne warunki spełnione każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natii moja siostra miała. Na początku też próbowała się leczyć sama. Ale musiała jechać do lekarza bo ciągle ją bolało itd. Niestety musiała się przełamać i pójść do lekarza. przepisał jej jakieś leki na recepte. i dopiero wtedy jej przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🖐️ dortq przykro mi ze @ przylazla buzka :* ola wiec trzymam kciuki zeby tym razem sie udalo :) matra i za ciebie trzymam zeby @ nie przyszla i za tescik w niedziele:) silka milego weekendu :) nati super ze sie rozerwalas i ze dobrze sie bawilas , a jak w pracy dzis bylo ;) nati zjadlas juz te ogoy czy nowy sloiczek otworzylas;p a ja dziewczynki dzis posprzatalam pogoda w kratke raz pada deszcze a raz swieci slonce wiec i ja posalam popoludniu godzinke jakos po sprzataniu bez sil bylam teraz swieci sloneczko wiec na wieczor fajnie :) a ja dalej czekam na @ za 14 dni jak cos to dopiero bede mogla tescik zrobic :) pozdrowienia dla wszytkich 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz az chcialo mi sie isc do pracy a w pracy ciagle usmiechy do siebie itp probowal sie zblizyc w pracy ale nie chcialam jak na razie bo wiadomo praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to wszystko na dobrej drodze:) z opisów widać że jak o tym piszesz to się usmiechasz i o to chodziło:) zostaje tylko życzyc powodzenia:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na to wyglada ze na dobrej drodze ale wole byc ostrożna bo nie wiadomo co i jak jeszcze moze jeszcze okazac sie dupkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo że nigdy nie wiadomo. Ale mam nadzieję że on się nie okaże dupkiem tylko super gościem:) zasługujesz na to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, że na poczatku jest zawsze idealnie ale nie wiadomo jak pozniej ;/ ale moze warto sprobowac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśle że warto. W sumei wchodząc w nowy związek nigdy nie wiesz jak się skończy ale zawsze warto spróbowac. nic nie tarcisz a możesz nawet zyskać. i to sporo wiec zaryzykuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi o której mierzycie temperature? i czy robicie to codziennie o stałej godzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nad tym pomysle :) a temp ja nie mierze juz a jak mierzyłam to rano zawsze przed wstaniem z łóżka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jaki sposób dokonywać pomiaru temperatury? Pomiar temperatury jest bardzo łatwy i zajmie Ci zaledwie kilka minut dziennie. Jest bardzo istotne, abyś stosowała się do ogólnych zasad przy dokonywaniu pomiaru: * mierz temperaturę codziennie po przynajmniej 3 godzinach nieprzerwanego snu; * dokonuj pomiaru zanim wykonasz jakąkolwiek czynność (weźmiesz łyk wody, pójdziesz do toalety lub odbierzesz telefon). Trzymaj termometr przy łóżku, abyś nie musiała go rano szukać; * mierz temperaturę o tej samej porze lub z maksymalnie półgodzinnym odchyleniem. Notuj czas dokonania pomiaru; * jeśli używasz elektronicznego termometru, poczekaj aż usłyszysz sygnał (zazwyczaj około 1 minuty). Jeśli zaś używasz termometru szklanego / „rtęciowego poczekaj około 5 minut. Pamiętaj o wstrząśnięciu go wieczór wcześniej, aby nie wykonywać gwałtownych ruchów rano przed pomiarem; * pomiaru dokonuj w ustach (oralnie) bądź w pochwie (waginalnie). Zdecyduj się na jedno z tych miejsc, ponieważ poziom temperatur różni się w tych dwóch obszarach; * nie zmieniaj termometru w czasie trwania cyklu może to zakłócić pomiar; * postaraj się zanotować temperaturę jak najszybciej po jej zmierzeniu (jeśli nie masz pod ręką komputera, dobrym pomysłem jest posiadanie przy łóżku notesu i czegoś do pisania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wyczerpującą odpowiedź:):) od jutra zaczynam mierzyć temperature:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Musiałam odpocząć trochę od forum, za dużo emocji u mnie wywoływało momentami :) od tego tygodnia postawiłam na spokój zarówno w pracy jak i prywatnie :) U mnie 8dc, popijam ziółka od ponad tygodnia już, robię testy owu, w które tak do końca nie wierzę ale jeżeli nie uda mi się dostać do gina to pozostają mi tylko one:) w tym miesiącu spróbujemy sie wstrzymać w płodne i "trafić" tylko w owulację, bo pojawiła się opcja, że być może mój mąż ma osłabione plemniki :( ale nie będę zasmęcac...zresztą to nic pewno, przypomniało nam się o pewnej sytuacji z przeszłości i tyle... idę na wizytę do nowego gina, ale dopiero na poczatku czerwca, bo gdzies wyjechał, także w tym cyklu jeszcze jestesmy skazani na siebie:) ulegalka - też zastanawiam się na monitorowaniem Pozdrawiam staraczki i brzuchatki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. ja dzisija ide do apteki i kupie mężowi PROMEN-niech popije miesiac ,zobaczymy a jak nie to pojdzie na badanie nasienia.podobno te witaminy poprawiaja jakosc nasienia itp. mnie dzisiaj znowu o 5 rano zalało...masakra jakas;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Natii super,że spotkanie sie udało:)Zycze Ci szczęścia:)Zasługujesz na nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja @ nie dosyc ze sie spoznila to teraz mi sie skrocila xD zwykle mam 6-7 dni a teraz 4 dzien i prawie koniec :P ide robic powoli obiadek, dzisiaj bedzie chinszczyzna na obiad z makaronem mmmmmmmmmmmmm az glodna sie robie na sama mysl ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ja dzisiaj znowu na chwile bo znowu do pracy odrabiamy 2 maja a u mnie dalej niema @ ale byłam dzisiaj na mieście i zupełnie zapomniałam wejść do apteki może jak mąż będzie wracał z pracy to mi kupi. A i tam mam przeczucia ze dostane na dniach ze sie spóźni ale wiecie dziwi mnie to ze po duphastonie wydłużył mi sie cykl a nie wyregulował ale cóż taka natura natii życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co właśnie dzisiaj się dowiedziałam że mój mąż boi się mieć dziecko. niby mówi, że chce mieć dziecko ale z drugiej strony boi sie jak to będzie. Nie mamy jeszcze dzieci i wiem że wszytsko się zmieni itd. Ale po prostu jak sie dowiedziałam że on ma pietra to już nie wiem co myśleć... Chyba na razie nie będe naciskać na temat dziecka. Co będzie to będzie... ale trochę złapałam doła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×