Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......6...............29..........22.05..... ..dolnośląskie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33..........20.05.........LU Kszewuszka........5................33..........11.06...... ...Śląsk Kania86................4................25...........05.0 5.......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29...............?...........śląs kie Natii_00.................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05..... ....wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. .......wielkopolska Małpka24..............1...............24..............?. .. .........ireland marta2387.......1,5 roku.........25................?...........Śląsk Maja8626..........7.............26.....................25 .05.......śląsk dorotq...................6................33..........10. 05. ........Lublin BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P.......P łeć...Miejscowość Czrnulka...........1...............21............04.10.12 ... .?........Anglia Maya10............5...............28............09.10.12. .. syn......Ireland Słasica.............1...............28............03.10. 12 ....?........Mazury Ulna.................3................28............02.11 .12...?......małopolska Biegaczka.......2.................?.............24.11.12. ...?.......Polska Emachines......2................29............20.10.12 ...syn....Śląsk Ewuś...............4................28................?. ...........?........śląskie Miax3...............1...............20............25.12.1 2...?........Szkocja Kamilka@........2...............29................?...... ...?........dolnośląskie Witam! No i dziś krwawienie mocniejsze :( Więc od dziś zapisuję pierwszy dzień @ i zmieniam w naszej tabelce ... :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :* Ja już wstałam po 6 jakoś katar mnie męczy i kaszel troszkę :/ w piątek chyba pójdę do gina bo na środę się nie wyrobię i już mnie łapie lekki stres :/ jak rano wstaje to mam takie ćmienie w brzuchu :/ podejrzewam, że to dlatego, że jak się w nocy budzę i czuję, że chce mi się siku to nie wstaję tylko zasypiam dalej po prostu a rano brzuch pobolewa... ech... cały czas stres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Ewelinko @ się rozszalała?:( jak się czujesz? Ciekawe jak nasz Kruszynka? Przesyłam Ci buziaki KRUSZYNKO. Ja mam 8 dni do @ całe ciało mi napuchnie a 20 mam Komunię:( Wczoraj mnie tak jajnik bolał i za pewne wczoraj miałam owulację ,zresztą i tak nic nie było , po tej @ idę do ginekologa może mi coś powie ,doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dziewczynki , zrobiłam test owulacyjny, nie z pierwszego moczu kreska testowa bordowa a kontrolna jaśniejsza tzn że owulację będę miała za dwa trzy dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrta gratulacje!! teraz do gina potwierdzic i sie cieszyc a nie watpic ^^ mi sie okres wlasnie skonczyl :) i kolejny miesiac proby :D bo nasteone dwa odpadaja bo moj wyjezdza na 2 koniec polski na szkolenia i jeszcze nawet niewiadomo na ile.. ech no damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś kurcze to jakieś dziwne...tak póżno owulacja...ja bym poszła do lekarza i prosiła o monitoring... A wszystkie Twoje cykle są takie długie? Bierzesz dalej duph...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko cykle teraz mam 33 -35 dniowe po duphastonie, skończył mi się pójdę teraz do gina po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś no to koniecznie się wybierz... bo w sumie jak owulację masz tak póżno to nie wiesz jak ten duph brać... a on znowu hamuje owulację... i takie błędne koło... Mnie wyrególował do 28,29 dni ale też go brałam od 13,14 dc i mi pewnie też hamował owulację...brałam go niecały rok ale też i na endometriozę... Teraz przestałam i mam owulację w 14,15 dc ... Od tego cyklu mierzę temperaturę od początku i wszystko się zgadza.Mam nadzieję,że wykresik będzie pomocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko według ovufriend owulację miałam 8 maja , aj dziwne ,nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje Ci czekanie na @ a potem koniecznie do lekarza.Najlepiej zacznij mierzyc temperaturę jest na 100% pewna... bedziesz wiedzieć kiedy naprawdę owulacja występuje... Oluś ja nie Ewelinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie @ na całego a jutro balety... kurcze tamponów nie mogę stosować :( ale jutro nie mam wyjścia...ten raz nic mi się chyba nie stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Kochana :)już mi się wszystko pomieszało ... Czekam mam nadzieję,że przyjdzie przed 20 maja. po @ na pewno wybiorę się do gina. Kochana imprezkę masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś nic się nie stało :) Ja zawsze mierzę temperaturę o 6 20 rano,syn potem zaraz wstaje do szkoły.A jak ma wolne to zmierzę i dalej idę spać :P Jutro idziemy na prymicje... impreza na 200 ludzi... jutro rano do fryzjera,pazurki juz mam zrobione :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to baw się dobrze. Widze że duża impreza. Prymicje są jak wesele. Też raz byłam i naprawdę zabawa była udana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Maja :) Mam nadzieje ,że potańczę :) ale z tego co wiem to wodzirej bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł mi dzisiaj ten mikroskop donna będe wam zdawała relacje co i jak. :) ciekawe czy pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzewuszka to baw się dobrze! Ja naprawdę chyba mam taką późną owulację, śluz rozciągliwy, przezroczysty, ból jajnika ,brzucha, oj pociągnę chyba dzisiaj swojego go łóżecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ja też stosowałam mikroskop donna... i u mnie się nie sprawdził... nic tam nie wychodziło...obraz zamazany... może u Ciebie będzie inaczej... Oluś to do dzieła... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze.. to mam nadzieje że mi cos wyjdzie. No a jak nie to trudno. troche szkoda kasy... Ale jeszcze się nie nastawiam negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie nastawiaj się negatywnie... u mnie nawet testy owulacyjne z allegro nie wychodziły... Teraz kupuję w aptece i jest ok. Potem napisz co Tobie wychodzi,jestem ciekawa :) Ja tam żadnych paprotek nie widziałam,tylko jakieś kryształki...a na końcu to jescze wysiadła lampka z załącznikiem ...tak się zdenerwowałam,że mikroskop wylądował w piecu... Trzymam kciuki żeby Tobie się sprawdził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Co tam u Was:)? Ja mam dopiero 10 dc:) miax gdzie Ty jesteś i desire też??:) 28 maja ide do gin i mi powie czy była owulka no chyba,że to ciąża jest bo na 100% nie wykluczyła:) ale staramy sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż Ja wątpie ale moja kumpela też tak miala i sie okazalo,że jest dobrze i ciąża sie rozwija dobrze a też miała@...zobaczymy ale nie ma co sie nakręcać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ide do ginekologa 25 maja. Akurat pech chciał że to był pierwszy wolny termin u tej babki mimo że wizyta prywatna a zapisywałam się w połowie kwietnia. I dlatego mam nadzieję że okres nie przyjdzie terminowo:) zreszta nigdy nie przychodził. Ale to jest złośliwa małpa więc cięzko stwierdzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) a u mnie dupa blada , za tydzień @ a brzuch boli jak oszalały do tego dzisiaj prawy jajnik długo mnie kłuje ale dość mocno , to od ziółek chyba , :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×