Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

misia,wiem ,ze najlepiej jest to monitorowac i sprawdzac czy pękł,ale niestety prywatnie to kosztuje 100zł.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rbababa
DZIEWCZYNY ZAPRASZAM NA NOWE FORUM DLA KOBIET WWW.RAJKOBIETY.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też nic kompletnie nie jest od tych ziółek. Piję przed snem. Ale jeżeli w tym miesiącu się nie uda to je odstawiam. Też uważam, że jak ma być to i bez ziółek będzie :) A poza tym nie chce mi się ich pić przed snem....potem siku mi się chce w nocy :D ehhhhhh Dzisiaj 13dc i bordowa krecha, jeszcze ciemniejsza niż wczoraj, czyli owulka nadchodzi wielkimi krokami. Wczoraj przytulanko, może dzisiaj też albo...jutro rano wezmę mojego zanim pójdzie do pracy :) a potem poleżę z nogami do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq Ja chodze na nfz:) Sama kazała mi co drugi cykl przychodzić no więc chodze teraz ide 28 maja to będzie 3 tydzień po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia to fajnie tobie, ja jak poszlam do lekarki po skierowanie na hormony to wydarla sie na mnie ,ze to kosztuje ciekawe jak by zareagowala na to gdybym poprosila o monitorowanie;o szok,pobila chyba by mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na hormony mi nie dala...ledwo co wyprosilam o skierowanie na usg piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulegałka
dziewczyny byłam na spacerze i ta pomyślałam ,że kupię test ciążowy, i był jakiś płytkowy apteo. Ale wiecie jak to ja:) jestem niecierpliwa ,zrobiłam i odłożyłam po 10 minutach zauważyłam drugą kreskę, jaśniutką bardzo jasną ale różową, nie wiem , na razie nie nastawiam się bo wiecie jak u mnie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka Ja też robiłam ten test tej firmy,ale mi wyszła druga ale blada ale to cień zresztą widziałyście. A Tobie jak wyszła druga blada ale jasnoróżowa to jesteś na bank:) Życze Ci z całego serca:):) A jutro powtórzysz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia to jakieś nie fajne:( bladziocha ale różowa, kochana na której stronie pokazywałaś zdjęcie to Wam powiem czy taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałaka ja robiłam tym samym testem apeo dzień po spodziewanej @ i wyszła mi tez bledsza niz kontrolna...a jak nie byłam w ciązy to nic nie było....kochana po cichutku trzymam kciuki...cudownie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana kup innej firmy:) Trzymam kciuki:):)po cichutku gratuluje:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia mam trochę grubszą ale podobna, Kochane moje zrobię jutro rano i Wam napiszę o jest dla mnie nie pewny test. Nie nastawiam się nawet ,że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupię innej fimy obiecuję,zrobię rano i jeśli jestem to ten jutrzejszy albo potwierdzi albo zaprzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) wow :) ulegalka slonko &&&&& mocno ale sie ciesze za Ciebie :) :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, dziewuszki jutro z rańca zrobię i Wam zaraz napiszę a ten test wyrzucam do kosza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×