Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ulęgałko ja też przed wczoraj ciągłam swojego chłopine do wyrka bo mi sie zachciało a potem coś mi odbiło i zaczęłam płakać i tak dopiero wczoraj wieczorem mi przeszło , cały czas wyłam , oj mam czasem korbe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ja dzisiaj dzwoniłam do swojej lekarki i jestem umówiona na piątek o 13;15 a ucieszyła się niesamowicie na moja wiadomość :) dzisiaj rano robiłam test dla pewności i dalej II kreski i popołudniu poszłam na betę ale wynik dopiero we czwartek i sie denerwuje, a tak wogole to czuje się fatalnie na każdym kroku bym spala i zaczęły mnie męczyć mdłości nie mogę kaszleć bo już mnie ciągnie na wymioty a poza tym to bym dzisiaj obiad zwróciła jak jadłam piersi z kurczaka rosło mi w gardle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki ;) Właśnie wróciłam od ginekologa i ciaza potwierdzona ;) Ale happy jestem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w piątek idę na potwierdzenie a we czwartek beta sama jeszcze w to nie mogę uwierzyć ze 1 cykl z dupkiem i ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desire super wieści :) martuś trzymam mocno kciuki :) a ja padam ze zmęczenia... rodzice robią remont i zostałam im pomóc i jednym słowem masakra, plecy to tak mnie bolą ze zmęczenia i od zginania, że nawet leżeć nie dam rady ja nie wiem jak ja jutro wstanę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Gratuluje nowym mamom. Ja dzis zakupilam testy owulacyjne i nie wiem kiedy powinnam zdrobic. I jak to z nimi jest wogole. Napiszcie mi cos o tym kiedy zrobic jak i takie tam :) ino szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje desira , Kania test owulacyjny powinnas stosowac w zalezności od ilosci cyklu czyli jesli np, cykle masz regularne co 28 dni to test owulacyjny ,powinnas zastosowac w 11/12 dniu cyklu licząc od 1 dnia @ test powinien byc przeprowadzony przez ok,5 dni , do momentu pojawienia sie dwóch kreseczek mocnych , w tedy mówimy ze owulacja sie zbliża, i wspólżycie powinno sie odbyć za min 24 g- do 48 godz od zrobienia testu, test porzeprowadza sie codziennie o stałych porach , najlepiej popołudniowych , nie powinno sie stosowac go rano, ja testy stosowała raz w zyciu i mi pomogły za pierwszym razem , dodam ze cykle miałam regularne, przy nie regularnych zużyjesz ich więcej -POWODZENIA :) mam nadzieje ze nie namieszałam i ci pomogłam,a napewno masz instrukcje a jak nie to wejdz na strone ,,mojaowulacja.pl i tam wejdz pierwsza pozycja, nastepnie instrukcja do testów.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......6...............29..........22.05..... ..dolnośląskie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33..........20.05.........LU Kszewuszka........5................33..........11.06..... . ...Śląsk Kania86................4................25...........05.0 5.......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29...............?...........śląs kie Natii_00.................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05..... ....wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. .......wielkopolska Małpka24..............1...............24..............?. .. .........ireland marta2387.......1,5 roku.........25................?...........Śląsk Maja8626..........7.............26.....................25 .05.......śląsk dorotq...................7................33..........09. 06. ........Lublin BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P.......P łeć...Miejscowość Czrnulka...........1...............21............04.10.12 ... .?........Anglia Maya10............5...............28............09.10.12. .. syn......Ireland Słasica.............1...............28............03.10. 12 ....?........Mazury Ulna.................3................28............02.11 .12...?......małopolska Biegaczka.......2.................?.............24.11.12. ...?.......Polska Emachines......2................29............20.10.12 ...syn....Śląsk Ewuś...............4................28................?. ...........?........śląskie Miax3...............1...............20............25.12.1 2...?........Szkocja Kamilka@........2...............29................?...... ...?........dolnośląskie Witam! No i dziś krwawienie mocniejsze Więc od dziś zapisuję pierwszy dzień @ i zmieniam w naszej tabelce ... :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ulna za info. to ja zaczne robic moze jutro czy pojutrze. Dzisiaj zaczal mnie pobolewac jajnik tak lekko wiec chyba sie zbliza owulka. A wiecie co mnie strasznie dziwi? Od 1 dnia cyklu nie mam apetytu, po zjedzeniu naciaga mnie ale nie wymiotuje. I w ciagu przeszlo tygodnia schudlam prawie 4 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpis pod tabelka to nie moj:) jakos mi sie wkleił:) gratuluje nowym brzuchatkom:) powodzenia u mnie dzisiaj ostatni dzien@... kupilam mezowi promen i od dzisiaj pije:) dziewczyny ja chyba narazie zrezygnuje ze starania sie:( najpierw musze poszukac pracy:( kurde masakra jakas z ta robota przepracowalam 8 lat w firmie ,ktora upadla...;/ cizko cos znalezc... mam nadzieje ,ze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! Mamusiom gratuluję!!! u mnie 29dc i dalej krecha mocna! Brzuch mnie boli a rano jak się obudziłam to jajniki i podbrzusze tak mnie bolało jakby mi ktoś kiszki skręcał więc możliwe ,że owulacja ale przytulanek nie było. Piersi na razie nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka-to cos strasznie pozno masz owulke,a temp.jaka?mierzyłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie byłam na "stronie planujemy dziecko" i mi dni płodne wychodzą od 26 maja do 3 czerwca według 40 dni cyklu bo ostatnio tak miałam to Ja tez pózno bede miała owulke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami już mam dość:( bo nie potrafie zrozumieć dlaczego tak trudno zajśc:( wiem,że nie jestem sama bo jest Nas dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana ja też już tracę nadzieję i powoli mi się już odechciewa a ta naprawdę to już mi się nie chcę:(. Jak się chcę to trudne a ja się nie chcę to szybko wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka -zmierz jutro rano przed wstaniem. mi zawsze na 2 dni przed@ spada z 37.1 do 36.6. ja narazie nie bede mierzyla temp.ani testó owu.musze poszukac pracy... kurde a tu moze jak nie bede sie starac to wpadne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też myślałam żeby sobie odpuścić już sama nie wiem:( chociaż nie nakręcam sie bo nie mierze temp i testów owul też nie stosuje wiec chyba blokada psychiczna:( Wczoraj mnie jajnik kuł i dzisiaj tez a to jest nie możliwe żebym miąła owulke bo to 11dc a mam nieregularne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ulegałka czy my jesteśmy w stanie o tym nie myśleć chociaż Ja z pierwsza jak sie staraliśmy to ciągle myślałam i nie wychodziło i jak odpuściłam to wyszło ale w 4 cyklu zaszłam,a teraz d***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myślimy o owulce to ciągniemy chłopów i myślimy że wyjdzie a nie wychodzi Rozmawialam z męzem i jak zajde to zajde postaram sie nie myśleć tyle o ty bo nie długo w czterech ścianach mnie zamkną bez klamek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×